E-booki

Zapoznaj się z naszymi darmowymi e-bookami, aby uzyskać praktyczne wskazówki i narzędzia. Odkryj takie tematy jak SEO, wsparcie Drupala, dobre praktyki pracy w zespołach tworzących oprogramowanie i wiele więcej. 

Okładka e-booka na temat wsparcia i utrzymania stron internetowych dla właścicieli witryn na Drupalu

E-book: Jak zadbać o stronę internetową na Drupalu?

Po zbudowaniu strony na Drupalu możesz nie mieć pewności, co robić dalej. Ten łatwy do zastosowania w praktyce przewodnik przeprowadzi Cię przez kroki, które musisz podjąć, aby Twoja strona internetowa była stabilna i bezpieczna.

Okładka z poradami ekspertów na temat tego, jak poprawić ranking Google dla stron na Drupalu.

E-book: Popraw swoją pozycję w Google. SEO dla strony internetowej w Drupalu

Nasz przewodnik zawiera najważniejsze wskazówki dotyczące SEO, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz uzyskać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo dołączyliśmy tabelę, która pomoże Ci w samodzielnym przeprowadzeniu audytu SEO. 

Okładka ebooka z najlepszymi praktykami dla zespołów programistycznych stworzonymi przez ekspertów.

E-book: Najlepsze praktyki dla zespołów programistycznych

Ten e-book bazuje na naszym ponad 5-letnim doświadczeniu w projektowaniu, rozwijaniu i utrzymywaniu stron oraz aplikacji internetowych. Przewodnik pozwala wyjaśnić powszechne mity i nieporozumienia dotyczące pracy w rozproszonych zespołach lub agencjach offshore i ma na celu przekonanie właścicieli firm do zbudowania zaufania i korzystania z usług wspomnianych agencji.

Wolisz się spotkać niż czytać?

Porozmawiajmy o tym, jak możemy wykorzystać nasze doświadczenie w Twoim projekcie.

Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie.