Blog /Droopler

Internetowe strony korporacyjne są często duże i naszpikowane dużą ilością różnych funkcji. To sprawia, że zbudowanie serwisu internetowego jest bardzo czasochłonne, a co za tym idzie, kosztowne. W Droptica opracowaliśmy sposób na budowę strony korporacyjnej na Drupalu szybciej i taniej. W tym artykule dowiesz się jaki to sposób. Strona twojej firmy na Drupalu nie musi być droga Strony korporacyjne na Drupalu uchodzą za rozwiązania kosztowne.

W dzisiejszych czasach wybór systemu zarządzania treścią zdecydowanie przestał być prostym zadaniem, ze względu na fakt, że wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników, a zły wybór może wiązać się z poważnymi negatywnymi konsekwencjami.     • Firmowe strony internetowe są ważniejsze niż kiedykolwiek w przeszłości – każda firma, która chce zadbać o skuteczną komunikację ze swoimi partnerami i klientami, potrzebuje doskonałej witryny internetowej.     • Budżety oraz czasy re
Niedawno obchodziliśmy pierwszą rocznicę istnienia Drooplera, naszej dystrybucji Drupala. To dobra okazja, aby spojrzeć na projekt z perspektywy designu i user experience. Poznajcie nasze założenia, którymi kierujemy się, rozwijając ten projekt. Twórz komponenty a nie podstrony Chcąc stworzyć uniwersalne narzędzie do tworzenia stron na Drupalu doszliśmy do wniosku, że musimy myśleć o Drooplerze jak o klockach lego.
Nowoczesne strony internetowe w dużych organizacjach stanowią ważny element procesów biznesowych. Ich przeprojektowywanie lub budowa od zera stanowi zazwyczaj złożony projekt, w którym planowanie jest kluczem do prawidłowej realizacji, aby przebiegła ona bez problemów. Dla wielu firm ogromną niespodziankę stanowi fakt, jak ważna jest ich strona internetowa oraz ile rzeczy należy wziąć pod uwagę.
Droopler 1.4 jest już dostępny do pobrania. Osobiście testuję wersję 1.4-rc na produkcyjnych stronach Droptica od kilku tygodni i mogę z całą pewnością stwierdzić, że ta wersja to ogromne usprawnienie pracy edytorskiej. Tworzenie stron korporacyjnych jest łatwe i przyjemne! Łatwiejsza edycja paragrafów Główny rodzaj zawartości w Droopler jest oparty na paragrafach. Moduł Paragraphs jest moim zdaniem najlepszym modułem usprawniającym tworzenie treści w Drupalu.
Niedługo minie rok od premiery Drooplera - otwartej dystrybucji Drupala 8 dedykowanej tworzeniu stron korporacyjnych. Pora więc na garść podsumowań i planów na przyszłość. Przybliżę Wam dziś, jak działa Droopler i co czeka na jego użytkowników w najnowszej wersji. Dlaczego Droopler? Skąd wziął się pomysł na stworzenie nowej dystrybucji? Bardzo często mieliśmy do czynienia z potrzebą szybkiego zbudowania strony-wizytówki dla produktu, firmy lub wydarzenia.
MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach