Blog /Mautic

Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą na temat Mautica.

Funkcje, przypadki użycia i nowości na temat Mautica. Używamy tej technologii jako platformy marketingowej, jako narzędzia do e-mail marketingu, a także jako narzędzia white label do tworzenia aplikacji e-mailowych.

Na tym blogu znajdziesz wskazówki i przydatne rozwiązania. Zapraszamy!

Jako właściciel startupu lub twórca platformy SaaS nieustannie szukasz sposobów na zaoferowanie klientom większej wartości. Jedną ze skutecznych praktyk jest integracja zewnętrznych rozwiązań z Twoim produktem online. Jeśli planujesz wykorzystanie w tym celu narzędzia do e-mail marketingu, rozważ Mautic – platformę automatyzacji marketingu typu open source. Oto dlaczego wybór tego oprogramowania może być przełomowy dla Twoich klientów.

Rozpoczęcie nowego biznesu może być ekscytującą podróżą pełną wielu możliwości. Jednak przy ograniczonych zasobach, mocach przerobowych i limitach budżetowych, startupy często stają przed wyzwaniami, jeśli chodzi o marketing i zaangażowanie klientów. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą narzędzia. Jednym z nich jest Mautic – darmowe oprogramowanie marketingowe. Dlaczego jest ono odpowiednie dla startupów? Odkryj osiem istotnych powodów.

Zbliża się kolejna konferencja technologiczna. Tym razem uczestnicy zasiądą wygodnie w swoich fotelach, aby dzielić się przemyśleniami i zdobywać nowe doświadczenia o open sourcowej platformie do marketing automation. Mautic Conference Global 2023 odbędzie się 21 - 22 czerwca i my także weźmiemy udział w inspirujących sesjach. Przyjrzyjmy się agendzie wydarzenia i zobaczmy, co przyniosą dwa dni w wirtualnym towarzystwie społeczności Mautic.

Szukasz odpowiedniego dla Twojej firmy programu do mailingu? Na rynku istnieje wiele płatnych i darmowych narzędzi do prowadzenia e-mail marketingu. W naszym artykule znajdziesz zestawienie i porównanie najciekawszych systemów typu open source, które pozwalają użytkownikowi na zarządzanie bazą kontaktów, tworzenie kampanii oraz usprawniają pracę, dzięki automatyzacji.

Interesujesz się automatyzacją marketingu? Chcesz wykorzystać jej możliwości dla swojego biznesu? Jeśli tak, Twojej uwadze nie powinno umknąć wydarzenie Mautic Conference Global, poświęcone Mautic, czyli jednemu z najlepszych narzędzi do automatyzacji działań marketingowych.

Zastanawiasz się, jak zwiększyć przychody Twojej firmy i skuteczniej pozyskiwać klientów spośród osób, które odwiedzają Twoją witrynę internetową? Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z marketing automation, aby zwiększyć wydajność swoich kampanii marketingowych. Z jakich narzędzi warto korzystać?

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach