Drupal development

Tworzenie stron internetowych na Drupalu

Budujemy strony internetowe na Drupalu - najlepszej platformie do tworzenia dużych serwisów i aplikacji webowych. Takie systemy są łatwe do skalowania i dostosowywania oraz pomagają uzyskać wysoką pozycję w Google.

Nasz zespół składa się z najlepszych programistów Drupala z całej Polski. Naszym celem jest tworzenie stron internetowych opartych na Drupalu we właściwy sposób. Natomiast naszym wielkim atutem jest to, że nasze procesy związane z budową systemów na Drupalu są nastawione na automatyzację. Mamy jedno repozytorium kodu, zautomatyzowany proces kompilacji i środowisko testowe, które możliwie najdokładniej odzwierciedla produkcję. Często zatwierdzamy zmiany i przeprowadzamy testy automatyczne.

Droptica - specjaliści od CMS Drupal

Korzystamy z Drupala od ponad dziesięciu lat. Stworzyliśmy setki stron internetowych na Drupalu, zarówno małych jak i dużych. Nasza metodologia zapewnia sprawne dostarczanie i działanie systemów dowolnej wielkości. Uwielbiamy budować strony internetowe z wykorzystaniem Drupala, ponieważ pozwala on nam zapewnić naszym klientom dużą wartość w przystępnej cenie. Jest to możliwe dzięki dużej liczbie gotowych komponentów. Doceniamy ten CMS również za jego bezpieczeństwo. Niektóre z mechanizmów, które je zapewniają to możliwość zapisania konfiguracji serwisu do plików .yml, system raportowania błędów, dokumentujący każde naruszenie bezpieczeństwa, a także zaawansowane zarządzanie uprawnieniami.

Jesteśmy aktywnymi członkami społeczności Drupala. Dodaliśmy sporo nowych modułów i pomogliśmy w rozwoju wielu już istniejących. Nasza dystrybucja - Droopler - umożliwia użytkownikom szybkie tworzenie zarówno prostych jak i złożonych stron internetowych na Drupalu. Dzielimy się wiedzą o tym systemie podczas naszych spotkań na temat web developmentu - Droptica DevTalks, a także zachęcamy do tego międzynarodowych ekspertów, organizując coroczną konferencję Drupal Camp Poland.

Strony internetowe na Drupalu - nasze realizacje

Od 2008 roku zbudowaliśmy wiele stron internetowych dla firm, reprezentujących szeroki zakres branż, takich jak prawnicza, produkcyjna, finansowa, wydawnicza e-commerce czy organizacje charytatywne. Drupal to świetny wybór dla każdej firmy, dlatego jesteśmy gotowi na współpracę z każdym rodzajem biznesu. Spójrz na projekty, które już zrealizowaliśmy.

Ekosystem Drupala jest duży. Możemy pomóc w wielu aspektach

Drupal CMS stał się czymś znacznie więcej niż tylko narzędziem do budowania strony internetowej małej firmy. Jest to jeden z podstawowych systemów sprzedażowych i marketingowych, często najważniejszy w danej firmie. Drupal z powodzeniem realizuje zadania platformy e-commerce lub rozwiązania, które dostarcza dużą ilość treści do wielu użytkowników lub systemów zewnętrznych. Doskonale sprawdza się również w dedykowanych systemach wewnętrznych, takich jak CRM, systemy intranetowe lub do obiegu dokumentów.

Budowanie serwisów internetowych

 

Tworzenie i rozwój stron internetowych na Drupalu

Planując nową stronę internetową, zapewne potrzebujesz sprawdzonego systemu, który będzie rozwijany w ciągu najbliższych kilku lat. Prawdopodobnie zależy Ci również na rozsądnej cenie. Drupal jest systemem open source, więc nie musisz płacić za licencję za jego używanie. Jest rozwijany przez aktywną społeczność deweloperów, a wiele firm oferuje usługi programistyczne dla Drupala. Wybierając stronę internetową opartą na Drupalu i zbudowaną przez Droptica, zyskujesz sprawdzony system i sprawdzony zespół, który skutecznie poprowadzi projekt do końca.

Budujemy strony internetowe na Drupalu od podstaw. Pomożemy Ci we wszystkich aspektach związanych z tworzeniem witryn - planowaniem architektury, hostingiem, projektowaniem graficznym, kodowaniem, testowaniem, optymalizacją wydajności i wsparciem powdrożeniowym. Nasz zespół programistów, testerów, projektantów UX, specjalistów DevOps i project managerów podzieli się swoją wiedzą i przeprowadzi Cię przez drogę rozwoju oprogramowania.

Rozwój istniejących systemów

Wielu naszych klientów zgłosiło się do nas z istniejącą już stroną internetową lub aplikacją opartą na Drupalu. Potrzebowali solidnego zespołu, który pomógłby im w ciągłym rozwoju ich systemu. W Droptica robimy to perfekcyjnie.

Możemy szybko odnaleźć się w istniejącym projekcie i zacząć dostarczać nowe funkcjonalności. Nasz zespół nie potrzebuje dużo czasu, aby zrozumieć system zbudowany przez innych programistów. Lata doświadczeń nauczyły nas, czego się spodziewać. Nie tylko wykonamy zlecone zadania, ale również zaproponujemy usprawnienia i doradzimy w określeniu ogólnego kierunku rozwoju Twojego systemu.

Zajmujemy się także projektowaniem doświadczenia użytkownika i interfejsów oraz przeprowadzamy testy A/B. Ta metoda pozwala sprawdzić, która wersja analizowanego elementu Twojej strony na Drupalu działa lepiej.

Zautomatyzujemy procesy wdrażania nowych wersji na serwery produkcyjne i testowania. Dzięki temu będziemy mogli dostarczać nowe funkcjonalności bez uszkadzania innych części systemu lub przerywania jego działania.

-

Migracja do Drupala

Drupal jest stale rozwijanym systemem. Będąc na bieżąco z najnowszymi ulepszeniami, możesz korzystać z większej liczby możliwości, jakie oferuje. Jeśli chcesz przeprowadzić migrację swojej witryny w Drupal 6, 7 lub 8 do najnowszej wersji lub przenieść witrynę z innego systemu, z przyjemnością Ci pomożemy! Przeprowadziliśmy wiele migracji danych, z których większość stanowiły bazy danych zawierające kilkaset tysięcy rekordów, dotyczących treści i użytkowników. Nie boimy się dużych liczb, ale możemy też przeprowadzać migrację na mniejsze systemy. Wykonując migrację do Drupala możemy również usprawnić system i jego strukturę danych, dodać nowe funkcjonalności i dostosować go do aktualnych potrzeb biznesowych.

Integracja Drupala z zewnętrznymi systemami

Zintegrowaliśmy ponad 80 różnych systemów wykorzystujących REST/JSON, XML, XML-RPC, Soap i wiele innych technologii. Połączyliśmy Drupala z aplikacjami mobilnymi, systemami ERP i CRM, a także z urządzeniami opartymi na systemie Linux i Android. Wśród usług zewnętrznych, z którymi zintegrowaliśmy Drupala, są PayPal, Dotpay, Freshmail, Mailchimp, Mautic i Magento.

Moduły i motywy Drupala

Użytkownicy nie lubią nieintuicyjnych lub brzydkich stron internetowych. Wygląd jest bardzo ważny, ponieważ decyduje o tym, czy możesz pozyskać nowych klientów. W Droptica kładziemy duży nacisk na doświadczenie użytkownika i design. Pomagamy naszym klientom rozwijać systemy, które są solidne, piękne i jednocześnie użyteczne. Tworzymy grafiki i motywy dla Drupala. Korzystamy z Bootstrap 4, Twig, SCSS i innych nowoczesnych technologii. Nasza praca nad nowymi szablonami zaczyna się od stworzenia makiety strony głównej. Następnie to samo przygotowujemy dla podstron. W kolejnym kroku zajmujemy się projektami graficznymi podstron. A na koniec tworzymy na ich podstawie motyw Drupala.

Nie wiesz, który moduł Drupala zaimplementować, aby spełnić Twoje potrzeby? Doradzimy, który z istniejących modułów będzie dla Ciebie najlepszy. Jesteśmy również w stanie rozszerzyć jego możliwości, aby spełnić Twoje wymagania lub stworzyć bardziej złożony moduł, którego nikt jeszcze nie zbudował. Jeśli da się to zakodować w PHP, możemy to zrobić! Niektóre ze stworzonych przez nas modułów pomogły naszym klientom w integracji Drupala z innymi systemami, usprawnieniu zadań redakcyjnych na stronach internetowych zwierających wiele informacji oraz poszerzeniu możliwości Drupal Commerce.

Dowiedz się więcej

Optymalizacja wydajności Drupala

Zbyt skomplikowane struktury danych oraz nieprawidłowa konfiguracja systemu lub Twojego serwera mogą obniżyć wydajność Drupala. Specjalizujemy się w przyspieszaniu stron internetowych na Drupalu. Wykorzystując logi New Relic i Blackfire, wykrywamy problemy wydajnościowe w testowanych systemach, a następnie przedstawiamy propozycję ich rozwiązania.

Możemy również poradzić sobie ze sporadycznym lub regularnym wzrostem ruchu na Twojej stronie, ustawiając skalowalną i elastyczną infrastrukturę. Jest to również opłacalne, ponieważ wydatki rosną podczas dużego ruchu i spadają, gdy liczba odwiedzających jest mniejsza. Rozwiązaniem, które pomaga nam to wszystko osiągnąć, jest na przykład AWS AutoScalling.

Audyt SEO strony na Drupalu

Większość ruchu na każdej stronie internetowej pochodzi z wyszukiwarki Google, dlatego bardzo ważne jest, aby pracować nad SEO dla swojej witryny. Posiadamy duże doświadczenie w SEO. Nieustannie monitorujemy trendy i zmiany w algorytmach. Możemy wykonać rozbudowany audyt SEO Twojej strony na Drupalu. Oceniamy jej szybkość i czynniki na nią wpływające, działanie na urządzeniach mobilnych oraz bezpieczeństwo. Gdy audyt jest gotowy, możemy również wdrożyć zawarte w nim rekomendacje.

Dowiedz się więcej

Audyt kodu Drupala

Drupal ma ogromny potencjał, co czyni go świetnym systemem. Czasami jednak pozwala na zbyt wiele, a jakość kodu w niektórych modułach pozostawia wiele do życzenia. Możesz zamówić audyt kodu swojej strony internetowej na Drupalu. Przegląd kodu to standardowy proces w naszej pracy - robimy to w każdym projekcie. Sprawdzimy kod w Twoim systemie, wskażemy potencjalne możliwości jego przyspieszenia, poprawy bezpieczeństwa lub jakości.

Zrealizowane projekty w Drupalu w liczbach

Jesteśmy zaangażowani w rozwój wielu dużych aplikacji. Chętnie realizujemy również mniejsze projekty i dzielimy się doświadczeniem zdobytym przy budowie bardziej rozbudowanych systemów. Do każdego projektu podchodzimy z najwyższą starannością i szacunkiem.

0
Największy ruch na stronie (wyświetleń/miesiąc)
0
Największy multisite (strony)
0
Największa migracja użytkowników
0
Największa baza danych (GB)
0
Największa migracja wpisów
0
Największy katalog z plikami (GB)
0
Największa liczba wpisów
0
Największa strona e-commerce (produkty)

Nasi klienci chętnie o nas mówią

Zarówno jakość zrealizowanych zadań jak i wzajemna współpraca były na najwyższym poziomie. Sugerowane i realizowane przez Droptica rozwiązania techniczne bardzo nam pomogły i często podnosiły wartość naszego systemu, często nawet powyżej naszych początkowych oczekiwań. Firmę Droptica cechuje bardzo przyjazny, bezpośredni i precyzyjny sposób komunikacji. Bardzo polecamy współpracę z firmą Droptica.

Dyrektor operacyjny, Wydawnictwo WAM

Nasze artykuły na temat stron internetowych na Drupalu

Co możemy dla Ciebie drobić

Potrzebujesz zespołu ekspertów Drupal CMS?