Drupal development

Drupal development

Drupal to topowa platforma do budowania dużych serwisów internetowych i aplikacji webowych. Jest to elastyczny system oparty o najnowsze technologie, m.in.: komponenty frameworka Symfony oraz Twig.

Regularnie dodawane nowe funkcjonalności, bezpieczeństwo oraz liczna społeczność użytkowników i programistów Drupala to jego duża przewaga w stosunku do innych systemów. Dlatego budujemy serwisy internetowe z użyciem Drupala od 2008 roku!

Droptica jest firmą, która tworzy oprogramowanie w Drupalu

Zbudowaliśmy zespół Droptica wokół Drupala. Naszym celem jest nie tylko robienie serwisu na Drupalu, ale zrobienie go dobrze. Procesy w Droptica są skoncentrowane na przewadze automatyzacji przy budowaniu systemów na Drupalu.

Już od ponad dziesięciu lat używamy Drupala. Pierwsze systemy oparte na Drupalu zbudowaliśmy pod koniec 2015 roku. Mamy certyfikowanych developerów Drupala. Lubimy budować serwisy na Drupalu, ponieważ możemy dostarczać klientom dużo wartości w niskiej cenie. Drupal daje taką możliwość, dzięki ogromnej ilości gotowych komponentów.

Doświadczenie od 2008 roku w konkretnych przykładach

Zbudowaliśmy setki serwisów na Drupalu, w tym wiele małych, ale najbardziej lubimy robić duże serwisy i to nam wychodzi najlepiej. Nasz model pracy zapewnia skuteczne dostarczanie dużych systemów. Zobacz poniżej nasze najciekawsze projekty.

Drupal to duży ekosystem, możemy pomagać w wielu jego aspektach

Dzisiaj Drupal to nie tylko narzędzie do budowy małej strony firmowej. To również jeden z podstawowych systemów sprzedażowo-marketingowych. Często najważniejszy system w firmie. Drupal z powodzeniem realizuje zadania platformy e-commerce lub systemu dostarczania dużej ilości treści do wielu użytkowników czy systemów zewnętrznych. Doskonale nadaje się również do dedykowanych systemów wewnętrznych jak CRM, obiegu dokumentów, systemów intranetowych.

Drupal Developer

 

Budowanie serwisów internetowych

 

Budowanie serwisów internetowych

Planując nowy serwis internetowy, rozważasz dostępne rozwiązania technologiczne. Przede wszystkim chcesz systemu sprawdzonego, który będzie rozwijany przez kolejne lata. Dużą przewagą jest cena, która w przypadku Drupala wynosi zero. Drupal jest systemem Open Source, to znaczy, że nie ponosisz opłat licencyjnych za samo korzystanie z systemu.

Wybierając budowę serwisu przez zespół Droptica, bazującego na Drupalu, wybierasz sprawdzony system i sprawdzony team. Specjalistów, którzy od ponad 10 lat używają Drupala, w między czasie będąc aktywnym uczestnikiem społeczności Drupalowej. Zespół, który lubi budować systemy na Drupalu i wie jak sprawnie i z sukcesem doprowadzić projekt do końca.

Pomożemy Ci przejść wszystkie etapy budowy serwisu internetowego. Nie tylko programowanie, ale też projektowanie graficzne, planowanie architektury, testowanie, optymalizację wydajności, hosting i wsparcie po wdrożeniu.

Napisz do nas jeśli chcesz zbudować nowy serwis internetowy

Drupal developer

Rozwój istniejących systemów

Masz serwis internetowy zbudowany na systemie Drupal i potrzebujesz programistów do jego rozwoju? Pomożemy Ci! Duża część naszych klientów przyszła do nas z już istniejącym serwisem czy aplikacją na Drupalu. Klienci potrzebowali solidnego zespołu, który będzie stale rozwijał ich system. W Droptica robimy to doskonale.

Od 2008 roku zbudowaliśmy wiele serwisów dla wielu branż. Potrafimy szybko wdrożyć się w nowy projekt i rozpocząć dostarczanie nowych funkcjonalności. Nasz zespół nie potrzebuje wiele czasu na naukę systemu zbudowanego przez innych programistów. Lata doświadczeń nauczyły nas czego się spodziewać i jak rozwijać działające systemy.

Dużo automatyzujemy. Zautomatyzujemy proces wdrażania nowych wersji na serwer produkcyjny oraz testowanie. Dzięki czemu będziemy dostarczać nowe funkcjonalności, nie psując innych części systemu i nie przerywając jego pracy.

Migracja do Drupala

Drupal jest rewolucyjnym systemem. Każda jego nowa wersja to wielki krok do przodu w rozwoju systemu. Jeśli chcesz swojego Drupala 6 lub 7 zmigrować do wersji najnowszej, pomożemy Ci w tym. Robiliśmy wiele migracji danych. Większość z nich to bazy danych mające kilkaset tysięcy rekordów dotyczących treści czy użytkowników. Takie liczby nie są nam straszne. Możemy zmigrować też mniejsze systemy.

Migrując do wersji najnowszej, przy okazji możemy usprawnić system, ulepszyć strukturę danych, dodać nowe funkcjonalności. Sprawić, że system będzie jeszcze lepiej spełniał zadania biznesowe.

Możemy migrować zarówno z innych systemów jak i ze starszych stron na wersji 6 lub 7.

 

Napisz do nas i zapytaj o migrację do Drupala

Nowa grafika, nowy szablon dla Drupala

Użytkownicy nie lubią nieintuicyjnych i nieestetycznych stron internetowych. Wygląd jest bardzo ważny, bo od niego zależy, czy pozyskasz nowego klienta. W Droptica bardzo duży nacisk kładziemy na wygląd oraz design. Pomagamy naszym klientom zrobić nie tylko solidne systemy, ale też strony ładnie wyglądające i użyteczne.

Jeśli uważasz, że Twój serwis internetowy potrzebuje nowego wyglądu - zgłoś się do nas. Tworzymy grafikę oraz szablony dla Drupala. Używamy Bootstrapa 4, Twig, SCSS oraz innych najnowszych technologii.

 

Napisz do nas

Drupal Developer

Moduły dla Drupala. Integracja Drupala z systemami zewnętrznymi.

Sam rozwijasz serwis internetowy na Drupalu, ale potrzebujesz bardziej złożonego modułu, którego nikt jeszcze nie zbudował? To nie problem! Zespół Droptica pomoże Ci z najbardziej skomplikowanymi modułami. Wszystko, co można zaprogramować w PHP, my potrafimy zrobić.

Potrzebujesz integracji z zewnętrznym systemem? Przyjdź do nas! Zrobiliśmy integrację z ponad 80 różnymi systemami. Używaliśmy technologii REST/JSON, XML, XML-RPC, SOAP i wielu innych. Połączyliśmy Drupala z aplikacjami mobilnymi oraz systemami ERP i CRM. Ponadto połączyliśmy system z urządzeniami opartymi o Linuksa czy Androida.

Skomplikowane moduły dla Drupala to wyzwanie, które chętnie podejmiemy.

 

Napisz do nas, jeżeli potrzebujesz dedykowany modułu

Optymalizacja wydajności Drupala

Zbyt zagmatwana struktura danych lub niepoprawna konfiguracja systemu albo serwera może spowodować wolne działanie systemu. Mamy też rozwiązania na takie wyzwania! To zespół w Droptica specjalizujący się w przyspieszaniu stron na Drupalu. Na podstawie logów z NewRelic oraz Blackfire znajdujemy problemy wydajnościowe w testowanym systemie, po czym przedstawiamy propozycję, w jaki sposób je rozwiązać.

 

Napisz do nas, jeśli Twój system działa wolno i chcesz go przyspieszyć

Audyt SEO Drupala

Większość ruchu na każdej stronie internetowej pochodzi z Google. Dlatego bardzo ważna jest optymalizacja strony pod SEO. Jeśli chcesz, aby Twój biznes rósł, to musisz mieć dobrze zoptymalizowany serwis.

Droptica ma wiele lat doświadczenia w SEO. Stale śledzimy trendy i zmiany w algorytmach. Zrobimy dokładny serwis SEO dla Drupala. Możemy też wdrożyć rekomendacje powstałe w oparciu o wyniki.

 

Chcesz poprawić pozycję swojej strony w Google? Napisz do nas i zamów audyt SEO

Audyt kodu Drupala

Drupal ma bardzo duże możliwości, więc jest rewelacyjnym systemem. Czasem jednak pozwala na zbyt wiele i kod napisany w modułach drupalowych nie zawsze jest dobrej jakości. Jeśli nie jesteś tego pewny, to możesz zamówić audyt kodu wykonany przez naszych specjalistów.

Code review to standardowy proces w naszej pracy. Robimy go na każdym projekcie. Możemy też zrobić taki przegląd w Twoim systemie i wskazać potencjalne możliwości ulepszenia jakości, przyspieszenia działania czy poprawy bezpieczeństwa.

 

Chcesz sprawdzić, co można poprawić w kodzie Twojego systemu? Napisz do nas

Drupal w projektach Droptica w liczbach

Zobacz w liczbach poniżej, jakiej wielkości systemy budowaliśmy w Drupalu. Bierzemy udział w budowie wielu dużych aplikacji. Liczby jak poniżej czy nawet większe nie są dla nas wyzwaniem nie do przejścia. Chętnie też realizujemy projekty mniejszej skali, w których dzielimy się doświadczeniem z większych projektów.

0
Największy ruch na stronie (wyświetleń/miesiąc)
0
Największy multisite (strony)
0
Największa migracja użytkowników
0
Największa baza danych (GB)
0
Największa migracja wpisów
0
Największy katalog z plikami (GB)
0
Największa liczba wpisów
0
Największa strona e-commerce (produkty)
Nasi klienci chętnie o nas mówią

Nasi klienci to nasi partnerzy. Wspólnie realizujemy ich cele biznesowe. Nie robimy tylko zadań programistycznych, ale też planujemy cele długoterminowe, planujemy architekturę systemów na Drupalu (i innych systemach), rekomendujemy dobre rozwiązania, odrzucamy niewnoszące nic do biznesu pomysły.

Chcemy pracować z naszymi klientami jak najdłużej, dlatego zależy nam na rozwoju ich systemów w dobrym kierunku.

Opinia jednego z naszych klientów to potwierdza:

We established cooperation with Droptica around two years ago to develop our online store available at http://www.wydawnictwowam.pl. Both the quality of all the works carried out, as well as our cooperation were stellar.

The technical solutions suggested and implemented by Droptica were a great help and often improved the value of our system, often exceeding our initial expectations. Cooperation with Droptica is characterised by very friendly, direct and precise communication on their part. Thanks to that, we were – and constantly are – able to define and detail all the tasks related to the development of our sales platform.

We also appreciate their very clear settlement system, which allows us to better plan and allocate funds for development. In other words, we definitely recommend working with Droptica.

Potwierdzeniem naszej wiedzy eksperckiej z Drupala są nie tylko realizacje i opinie klientów, ale również treści na blogu

 

Zobacz kilka przykładowych wpisów związanych z SEO:

Co możemy dla Ciebie drobić

Porozmawiajmy o Twoich projektach