Strona główna Mom O'clock - marketplace'a dla wielu dostawców, zbudowanego na Syliusie

Marketplace dla wielu dostawców na Syliusie

Przekształciliśmy Mom O'clock z centralnie zarządzanego sklepu internetowego w modelu dropshippingu w rozwinięty marketplace dla wielu dostawców, na którym sprzedawcy mogą samodzielnie zarządzać swoimi zamówieniami.

Mom O’clock jest platformą marketplace z bogatą ofertą produktów dla matek i ich dzieci. Przedmioty są dostarczane przez starannie wyselekcjonowanych dostawców.

Wyzwanie

Zespół Mom O’clock szukał niezawodnego partnera, który pomoże im przekształcić ich sklep internetowy w prawdziwy marketplace. Firma niedawno uruchomiła swoją stronę internetową i zaczęła otrzymywać pierwsze zamówienia. Zespół chciał przekształcić sklep w sprawnie działającą platformę marketplace i umożliwić sprzedawcom samodzielne zarządzanie zamówieniami, bez wsparcia pracowników Mom O'clock.

Rozwiązanie

Stabilizacja strony internetowej

Kiedy zaczynaliśmy współpracę, Mom O'clock był jeszcze bardzo młodym projektem. Właściciele firmy chcieli iść do przodu, ale blokowały ich błędy na stronie i problemy z jej wydajnością.

  • Nasz zespół DevOps przeanalizował infrastrukturę, wydzielił środowiska deweloperskie i produkcyjne, wdrożył monitoring i ustabilizował system.
  • Nasi Eksperci Sylius naprawili wiele błędów, co umożliwiło serwisowi przewidywalne działanie, importowanie zbiorów produktów i przyjmowanie zamówień.
security
rules icon

Architektura marketplace’u

W oparciu o wymagania klienta zaprojektowaliśmy funkcjonalność przeznaczoną dla platform dla wielu dostawców, która umożliwiła nam przekształcenie strony internetowej w marketplace. Każde zamówienie podzielone jest na podzamówienia dostępne dla poszczególnych dostawców. Dzięki temu system może:

  • Obliczyć koszty transportu dla poszczególnych dostawców.
  • Wykonać częściowe dostawy i częściowe zwroty.
  • Zezwalać dostawcom na dostęp tylko do ich części zamówienia.

Wdrożenie platformy marketplace

Zespół deweloperski zbudował, zgodnie ze specyfikacją, marketplace dla wielu dostawców. Specjaliści QA sprawdzili rezultaty, które następnie przekazali do klienta do testów. Po zatwierdzeniu rozwiązania jako działającego, uruchomiliśmy je na stronie internetowej.

updates icon

Rezultat

Mom O’clock jest w pełni rozwiniętym marketplacem typu open source dla wielu dostawców. Każdy sprzedający ma dostęp do swoich zamówień, płatności i metod wysyłki. Koszty są obsługiwane osobno, w zależności od konkretnego ustawienia sprzedawcy. Każdy dostawca osobno otrzymuje powiadomienia o zamówieniach. Zespół Mom O'clock może skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, zamiast przeznaczać czas na zarządzanie zamówieniami.

Sklep Mom O'clock jest stworzony na platformie e-commerce Sylius

Podoba Ci się ten projekt? Zbuduj swój marketplace

Wypełnij formularz, aby porozmawiać o swoim pomyśle na sklep internetowy lub marketplace. 

Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na bezpłatne spotkanie.