Najlepsza agencja Drupalowa

Usługi i produkty

Jesteśmy firmą typu software house oraz agencją interaktywną. Zakres naszych usług to planowanie, prototypowanie, implementacja oraz usprawnianie w celu osiągania celów biznesowych.

Usługi Drupal 8

Agencja Drupala

Drupal to system CMS/CMF na bazie Symfony Framework o potężnych możliwościach. Dzięki naszej pomocy możesz w pełni wykorzystać jego możliwości i dopasować system dokładnie do tego czego potrzebujesz.

Usługi Stron Korporacyjnych

Strony i aplikacje

Przez lata obsługi naszych klientów stworzyliśmy dla nich różne rozwiązania w zakresie oprogramowania. Planujemy i rozwijamy systemy intranetowe, sklepy internetowe, strony korporacyjne, aplikacje webowe i wiele innych. Nasze rozwiązania zmniejszają koszty i skracają czas wprowadzania produktów na rynek, jednocześnie poprawiając ich jakość. Odkryj, jakie usługi oferujemy:

Usługi Dedykowanego Oprogramowania

Branże

Od ponad dziesięciu lat współpracujemy z klientami z różnych branż - finansów, mediów i wydawnictw, szkolnictwa wyższego i innych.

Usługi Infrastruktury serwerowej

Wsparcie i utrzymanie

W Droptica nie tylko budujemy i rozwijamy aplikacje internetowe, ale także zapewniamy wsparcie i utrzymanie stron . Dzięki temu nasi klienci nie muszą martwić się o przerwy w ich działaniu lub błędy.

Usługi Projektowania stron i UX

Technologie

Tworzymy strony internetowe i aplikacje webowe przy użyciu najnowocześniejszych frameworków i bibliotek, takich jak React.js, Symfony Framework czy NodeJS.

-

Usługi team extension

Mamy doświadczonych profesjonalistów, takich jak programiści, kierownicy projektów i projektanci, którzy mogą stać się częścią Twojego zespołu, aby pomóc w rozwoju projektu.

Co możemy dla Ciebie drobić

Nie masz pewności, która usługa jest Ci potrzebna?

Skontaktuj się z nami i umów na rozmowę na Skype.