-

Usługi programistyczne Next.js

Zyskaj szybką i zoptymalizowaną pod SEO aplikację, która będzie również przyjemna w obsłudze dla użytkowników. Nasi programiści Next.js pomogą Ci osiągnąć każdy cel.

Nasze usługi programistyczne Next.js

Technologie frontendowe oparte na JavaScript i React są jednymi z podstawowych rozwiązań, z którymi pracujemy. Stosujemy je na co dzień do tworzenia złożonych, solidnych stron i aplikacji internetowych. Wykorzystaj nasze doświadczenie w swoich projektach z użyciem Next.js i biblioteki React. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.

Strona internetowa Next.js

Pomożemy Ci stworzyć nową stronę internetową przy użyciu frameworka Next.js oraz różnych technologii backendowych, takich jak Drupal, Symfony lub Laravel. Ponadto możemy zająć się całym procesem: fazą discovery, makietami, designem, rozwojem, wdrożeniem i utrzymaniem witryny.

Wsparcie Next.js

Zajmiemy się Twoją istniejącą witryną Next.js. Możemy wykonać aktualizacje, optymalizację wydajności oraz drobne prace związane z rozwojem strony, takie jak dodawanie nowych funkcji, landing page’ów i integracji z zewnętrznymi systemami lub oprogramowaniem.

Dla agencji interaktywnych

Możemy wesprzeć Twoją agencję w pracy nad realizacją projektów Next.js. Nasi eksperci mogą dołączyć do Twojego zespołu i pomóc w pomyślnej finalizacji projektów.

-

Next.js i Drupal

Drupal jest idealnym systemem backendowym dla stron internetowych na Next.js. W Droptica zrealizowaliśmy setki projektów na Drupalu. Wiemy, jak przygotować jego instalacje według podejścia headless, aby idealnie współpracowały z tym frameworkiem React. Drupal jest naszą pierwszą rekomendacją jako technologia dla zaplecza witryn Next.js.

-

Droptica – agencja programistyczna Next.js

W Droptica mamy ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych, w tym w różnych technologiach frontendowych, takich jak React i Next.js. Z nami zyskujesz pewność, że z powodzeniem zrealizujemy Twój projekt.

Nasi klienci chętnie o nas mówią

Zarówno jakość wszystkich wykonanych prac, jak i nasza współpraca były znakomite. Rozwiązania techniczne zaproponowane i wdrożone przez firmę Droptica były bardzo pomocne i często podnosiły wartość naszego systemu, niejednokrotnie przekraczając nasze początkowe oczekiwania. Współpraca z Droptica charakteryzuje się bardzo przyjazną, bezpośrednią i precyzyjną komunikacją z ich strony. Zdecydowanie polecamy współpracę z firmą Droptica.

Dyrektor operacyjny, Wydawnictwo WAM

Skontaktuj się znami

Wypełnij formularz kontaktowy i powiedz nam o swoich potrzebach związanych z Next.js.

Po wysłaniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twojego projektu.