Checklisty & Narzędzia

Odkryj pomocne checklisty, narzędzia i inne dokumenty, które stworzyliśmy, aby usprawnić Twoją pracę i dzielić się wiedzą opartą na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Dokumenty do estymacji i checklisty

Oszacuj czas potrzebny na aktualizację Drupala z naszym specjalnym dokumentem.

Aktualizacja Drupala 8 lub 9 do Drupala 10 - estymacja czasu

Skorzystaj z naszego prostego dokumentu, aby uzyskać spersonalizowaną estymację aktualizacji z Drupala 8 lub 9. Odkryj swój unikalny harmonogram działań i rozpocznij przejście na wyższą wersję Drupala.

Zaplanuj projekt strony dla szkolnictwa wtższego z naszą kompleksową checklistą.

Checklista do planowania budowy witryny dla szkolnictwa wyższego

Użyj naszego dokumentu, aby zaplanować zakres prac związanych ze stworzeniem lub przebudową strony internetowej uczelni wyższej. Narzędzie to ułatwia przygotowanie mapy witryny, zdefiniowanie jej funkcji, ocenę wymagań, określenie potrzeb w zakresie SEO i nie tylko. 

Narzędzia

Wypełnij ankietę i oceń poziom wsparcia swojej strony na Drupalu pod kątem bezpieczeństwa.

Drupal Support Verifier

Zastanawiasz się, czy wsparcie Twojej witryny na Drupalu jest na wystarczającym poziomie, aby zapewnić jej optymalizację i bezpieczeństwo? Przygotowaliśmy ankietę po angielsku, która pomoże Ci się tego dowiedzieć. Poświęć kilka minut, aby odpowiedzieć na pytania.

Diagram Miro z narzędziami do tworzenia stron internetowych, wtyczkami i przykładami od Droptica.

Diagram Miro z listą narzędzi do tworzenia projektów webowych

Odkryj diagram z pełną listą narzędzi do tworzenia stron internetowych, z których obecnie korzystamy w Droptica. W zestawieniu uwzględniliśmy wtyczki do PHPStorm i Visual Studio Code, przykładowe dashboardy Jira, przykładowe JQL w Jira dla dashboardów i boardów oraz przykład dokumentu PDCA.

Porozmawiajmy o gotowych do użycia narzędziach!

Chcesz porozmawiać o narzędziach lub rozwiązaniach, z których korzystamy? Szukasz sposobów na usprawnienie swojej pracy lub osiągnięcie celów biznesowych?

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie.