-

Najlepsza Agencja Drupala

Masz dość partnerów z ograniczoną wiedzą o Drupalu, którzy nie doprowadzają projektów do końca? Szukasz solidnego systemu zbudowanego w oparciu o najlepsze praktyki i trendy? W Droptica zapewniamy niezrównane doświadczenie w Drupalu i zaangażowanie w realizację Twojej wizji.

Programiści Droptica mogą budować strony korporacyjne, systemy CMS i intranety. Oto przykład.

Dlaczego potrzebujesz agencji Drupala?

Klienci rozpoczynający projekt na Drupalu często decydują się na współpracę z firmami, które zajmują się ogólnie tworzeniem oprogramowania. Firmom tym brakuje zwykle specjalistycznej wiedzy na temat Drupala lub deweloperów skoncentrowanych na tej technologii, a niedostateczne zrozumienie frameworka prowadzi do niesatysfakcjonujących wyników w projekcie. Niektóre agencje mogą być przekonujące, opisując swoje doświadczenie z kilkoma stronami internetowymi lub sugerując outsourcing jako obejście problemu.

Mocne strony Drupala leżą jednak w tworzeniu dużych, złożonych stron lub platform CMS typu headless, które wymagają dogłębnej znajomości standardów i architektury systemu. Klucz do uwolnienia tego potencjału? Specjalizacja. Wybór dedykowanej agencji Drupala daje dostęp do pełnego zakresu technologii, a także zapewnia wsparcie zgranego zespołu programistów, designerów, specjalistów DevOps i project managerów. Nie tylko pracują oni nad Twoim projektem, ale przejmują dowodzenie, konsultując się z Tobą na każdym kroku, aby osiągnąć sukces.

Współpracuj z ekspertami Drupala

Jako jedna z najlepszych agencji drupalowych, Droptica żyje i oddycha Drupalem. Poświęciliśmy ponad dekadę na rozwój i utrzymanie stron na Drupalu, realizując po drodze ponad 200 projektów. Nasi certyfikowani programiści Drupala tworzą cyfrowe doświadczenia, budując dostępne, bezpieczne i przyjazne dla użytkownika strony internetowe - od małych po duże, od Drupala 7 po Drupala 10. Przeprowadziliśmy udane migracje systemów, zbudowaliśmy platformy intranetowe, dostosowaliśmy rozwiązania CMS i uruchomiliśmy kompleksowe sklepy internetowe.

Nasza działalność obejmuje różne branże, w tym usługi finansowe, media, produkcję i szkolnictwo wyższe, co pokazuje naszą wszechstronność i zdolność do zrozumienia unikalnych potrzeb każdego sektora. Nasza agencja Drupala jest również aktywnym członkiem społeczności, tworząc niestandardowe moduły i motywy. Rozwijamy również własną dystrybucję Drupala (Droopler), która ułatwia tworzenie stron internetowych zoptymalizowanych pod SEO. Wybierz Droptica, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacją i zacznij z nami swój następny projekt na Drupalu. 

Odznaka certyfikacyjna Acquia dla programistów Drupal 10, których mamy w Droptica.
Odznaka Community Supporter w Stowarzyszeniu Drupala

Odkryj nasze projekty na Drupalu

Ekran ze case study Bossa, który prezentuje nowoczesny portal dla domu maklerskiego.

Rozwój portalu dla domu maklerskiego

Nasza współpraca z Bossa zaowocowała nowoczesnym portalem dla domu maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Dzięki pracy zespołowej osiągneliśmy udane wdrożenie platformy opartej na Drupalu, w tym kreatora szablonów, testów automatycznych, elementów witryny i rozwoju niestandardowych modułów. Projekt koncentrował się na jakości, łatwości utrzymania i skalowalności, a także położył podwaliny pod przyszłą rozbudowę o wiele stron. 

Zobacz case study Bossa

Ekran z systemem headless CMS, który opracowaliśmy w naszej agencji Drupala dla PZPN.

System headless CMS na Drupalu

Dla Polskiego Związku Piłki Nożnej zrealizowaliśmy kompleksowy system headless CMS, który obsługuje wiele stron z dynamicznym zarządzaniem treścią. To skalowalne rozwiązanie usprawnia obsługę danych dla tysięcy meczów, umożliwiając bogate relacje multimedialne i płynną integrację między platformami. Zatwierdzony przez redaktorów i użytkowników, CMS obsługuje szerokie dostosowanie oraz zapewnia wydajne dostarczanie treści i wewnętrzną synchronizację systemu.

Zobacz case study PZPN

Ekran ze stroną internetową Kwestia Smaku, oferującą użytkownikom smaczne przepisy na dania.

Wsparcie dużego serwisu kulinarnego

Wspieramy stronę internetową Kwestia smaku, która obsługuje tysiące użytkowników jednocześnie. Nasz zespół dba o to, aby nawet najmniejsze zmiany nie wpłynęły na funkcjonalność serwisu z przepisami. Zadbaliśmy również o nowe funkcjonalności. Dodaliśmy elastyczne wyszukiwanie (oparte o Apache Solr i moduły Search API) dostosowane do potrzeb odwiedzających, opcję tworzenia list z ulubionymi przepisami i prywatne notatki dla zalogowanych użytkowników.

Zobacz case study Kwestia smaku

Ekran ze stroną internetową ESNcard.org, która zapewnia studentom z projektu Erasmus zniżki i kody promocyjne.

Usprawnienia serwisu dla członków ESN

ESNcard.org to serwis na Drupalu 7 skierowany do członków społeczności Erasmus posiadających karty ESN (ang. Erasmus Student Network). Platforma służy do zarządzania i dystrybucji różnorodnych zniżek. Nasz zespół opracował system newsletterów do łatwego informowania odbiorców o nowych okazjach, zintegrował serwis z platformą do bookowania miejsc w hostelach HI, zapewnił wygodny interfejs do zarządzania kodami i voucherami promocyjnymi oraz wiele więcej. 

Zobacz case study ESNcard.org

Nasi klienci chętnie o nas mówią

Zarówno jakość wszystkich wykonanych prac, jak i nasza współpraca były znakomite. Zaproponowane i wdrożone przez Droptica rozwiązania techniczne były bardzo pomocne i podnosiły wartość naszego systemu, często przekraczając nasze początkowe oczekiwania. Współpraca z Droptica charakteryzuje się bardzo przyjazną, bezpośrednią i precyzyjną komunikacją z ich strony. Zdecydowanie polecamy współpracę z tą firmą.

Dyrektor operacyjny, Wydawnictwo WAM

Usługi naszej agencji Drupala

Zapewniamy naszym klientom pełną obsługę stron na Drupalu - od budowy architektury strony, po jej utrzymanie.

Development Drupala

Usługa developmentu Drupala w Droptica koncentruje się na budowaniu skalowalnych witryn internetowych dostosowanych do unikalnych potrzeb biznesowych. Wykorzystujemy moc Drupala, aby oferować szeroki zakres usług, w tym tworzenie stron, projektowanie UX/UI, budowanie niestandardowych modułów i integrację z systemami zewnętrznymi. Zapewniamy, że Twój serwis internetowy będzie intuicyjny, wydajny i bezpieczny. Mamy na pokładzie programistów Drupala, którzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele, niezależnie od tego, czy chodzi o złożone rozwiązania e-commerce, rozbudowane strony korporacyjne, przyjazne dla użytkownika systemy intranetowe czy angażujące platformy treści.

Na ekranie znajduje się strona Tablein - przykład developmentu Drupala przez programistów.
Droptica jest agencją Drupala, która zapewniła wsparcie dla strony naszego klienta Exide Group.

Wsparcie Drupala

Nasza agencja wsparcia Drupala dba o to, aby Twoja firma rozwijała się bez kłopotów związanych z zarządzaniem stroną internetową. Usługa obejmuje stałe utrzymanie witryny, płynne aktualizacje zabezpieczeń i nieprzerwaną dostępność witryny. Nasi wykwalifikowani programiści szybko rozwiązują wszelkie problemy i błędy. Mogą również ulepszyć Twoją stronę za pomocą drobnych ulepszeń, takich jak dodawanie nowych integracji lub tworzenie atrakcyjnych landing page'ów. Ta kompleksowa usługa została zaprojektowana tak, abyś mógł skupić się na swojej działalności z poczuciem, że Twoja obecność w internecie jest w rękach ekspertów, stale się rozwija i jest bezpieczna.

Migracja Drupala

Nasza usługa migracji Drupala ma na celu płynne przeniesienie witryny na zaktualizowaną, wydajną platformę bez zakłócania Twojej działalności biznesowej. Skupiamy się na bezpiecznej migracji danych, zapewnieniu kompatybilności i poprawie wydajności dzięki najnowszym technologiom systemu Drupal. Nasz zespół obsługuje złożone migracje z Drupala 7 do Drupala 10 lub z zupełnie innego systemu, poprawiając skalowalność, bezpieczeństwo i wygodę użytkownika. Zaczynamy od analizy obecnego stanu witryny i dostosowania planu migracji do jej złożoności. Usługa ta zapewnia solidne podstawy dla przyszłego rozwoju i innowacji cyfrowych.

Na ekranie znajduje się strona HERE, przykład migracji strony, którą możemy wykonać w Droptica.
Aktualizacja Drupala jest jedną z naszych usług, które programiści świadczą dla stron internetowych.

Aktualizacja Drupala 8 lub 9

Możemy pomóc Ci zaktualizować Twoją stronę internetową z Drupala 8 lub 9 do Drupala 10. To najlepszy sposób, aby zapewnić witrynie bezpieczeństwo oraz odporność na włamania i wycieki danych. Aktualizacja systemu do najnowszej wersji zapewnia również nowe funkcje (takie jak nową domyślną skórkę i CKEditor 5) oraz poprawę szybkości. Zanim przeprowadzimy ten proces, oceniamy bieżącą konfigurację, strukturę treści, niestandardowe moduły i motywy. Następnie zapewniamy płynną, opartą na współpracy i bezproblemową aktualizację, dzięki czemu Twoja firma może kontynuować działalność bez zakłóceń.

Umów bezpłatną konsultację z Maciejem Łukiańskim, aby porozmawiać o swoim projekcie na Drupalu.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

-

Programiści Drupala

Wyobraź sobie ekspertów Drupala zaangażowanych w Twój projekt. Zapewniamy nie tylko doświadczonych programistów. Nasza lista obejmuje wykwalifikowanych project managerów, specjalistów DevOps, testerów i designerów. Realizujemy projekt od koncepcji do ukończenia, zapewniając dopracowanie każdego szczegółu.

-

Konsulting Drupala

Zanim zdążysz położyć pierwszą cegiełkę w swoim projekcie Drupala, nasi eksperci pomogą Ci stworzyć solidną architekturę systemu, usprawnić zarządzanie przepływem pracy i zadbać o zapewnienie jakości. A jeśli Twoja witryna na Drupalu już działa, doradzimy Ci w zakresie strategicznych kierunków rozwoju serwisu.

-

Drupal dla uczelni

Tworzymy zgrabne i bezpieczne systemy oparte o CMS Drupal dla szkolnictwa wyższego. Nasze projekty kładą nacisk na łatwość obsługi i intuicyjne interfejsy, które odpowiadają na potrzeby różnych społeczności akademickich. Oferujemy wsparcie wielu języków oraz funkcje, które podnoszą komfort nauki.

-

Drupal Commerce

Nasza firma tworzy nowoczesne aplikacje e-commerce w oparciu o rozwiązanie Drupal Commerce. Jego szeroki wachlarz funkcjonalności pozwala nam budować typowy sklep internetowy, marketplace, a także rozbudowaną platformę do sprzedaży produktów cyfrowych, takich jak e-booki.

-

Szablony dla Drupala

Od wstępnych szkiców, po ostateczne projekty - tworzymy niestandardowe szablony Drupala, które ożywiają Twoją witrynę. Dzięki wsparciu naszego zespołu Quality Assurance, możesz oczekiwać niezawodnego wyświetlania, nawigacji i funkcji na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach.

-

Moduły dla Drupala

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie moduły Drupala dla Twojej strony lub aplikacji internetowej. Możemy dostosować dowolny komponent do Twoich potrzeb lub zbudować niestandardowy moduł od podstaw specjalnie dla Ciebie, upewniając się, że wszystko działa dokładnie tak, jak chcesz.

-

Drupal SEO

Przeprowadzamy audyty SEO, aby ustalić, jak Twoja witryna może uzyskać lepszą pozycję w wyszukiwarkach. Otrzymasz czytelny raport ze szczegółami o wszystkich sposobach na usprawnienie strony. Jeśli chcesz, możemy też wprowadzić te ulepszenia, dzięki czemu Twój serwis zyska widoczność, na jaką zasługuje.

-

Monitoring Drupala

Nasza usługa zapewnia najlepsze narzędzia do monitorowania witryny internetowej na Drupalu. Korzystając z Amazon Web Services lub serwerów w chmurze, konsolidujemy wszystkie informacje związane z aktualizacjami w jednym, łatwo dostępnym miejscu, co ułatwia aktualizację strony internetowej.

-

Drupal hosting

Pomożemy Ci wybrać i skonfigurować idealne rozwiązanie hostingowe dla Twoich potrzeb. Nasze doświadczenie obejmuje Amazon Web Services, serwery w chmurze i technologie takie jak Postgres, MySQL, Apache, Redis, Elasticsearch i Apache Solr, aby zapewnić płynne i wydajne działanie Twojej witryny.

Dlaczego Drupal

Dlaczego Drupal?

Odkryj z ekspertami Drupala, jak wspierać stronę

Zachowanie bezpieczeństwa i wydajności witryny Drupal wymaga jej ciągłego utrzymania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza agencja Drupala zebrała najlepsze praktyki w jednym przewodniku. Nasz e-book zawiera instrukcje dotyczące aktualizacji zabezpieczeń, wersjonowania kodu, logów, monitorowania witryny i nie tylko. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić wydajność, zwiększyć bezpieczeństwo, czy po prostu zaoszczędzić czas, nasza publikacja sprawdzi się jako Twój drogowskaz. 

Pobierz bezpłatny e-book z kompleksowymi wskazówkami na temat wsparcia i utrzymania strony na Drupalu.

Jesteśmy dumnym członkiem społeczności Drupala

Droptica jest aktywnym członkiem społeczności Drupala. Organizujemy coroczną konferencję DrupalCamp w Polsce, która gromadzi entuzjastów, ekspertów i początkujących użytkowników z różnych części świata. Regularnie przyczyniamy się również do rozwoju sieci, dzieląc się naszą wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnymi rozwiązaniami.

Droptica jest sponsorem DrupalCamp Poland od 2014 roku.

Sponsor DrupalCamp Poland od 2014 roku

Droptica jest dumnym członkiem Stowarzyszenia Drupal.

Dumny członek Stowarzyszenia Drupal

Droptica jest dumnym założycielem fundacji Drupal Poland Foundation.

Założyciel Fundacji Drupal Polska

I aktywnymi uczestnikami konferencji o Drupalu

Nasze zainteresowanie Drupalem wykracza poza Polskę. Regularnie uczestniczymy w wydarzeniach branżowych i sponsorujemy duże konferencje. Tylko w 2023 roku byliśmy obecni na DrupalJam w Holandii, Drupal Dev Days w Wiedniu i DrupalCon Europe w Lille. Wierzymy, że spotkania na żywo z innymi członkami społeczności oraz dzielenie się doświadczeniami i pomysłami są kluczem do ewolucji Drupala. Nasi specjaliści od lat występują również na międzynarodowych scenach.

Oto kilka przykładów sesji:

 • Workflow in distributed Drupal agency,
  Grzegorz Bartman - DrupalCamp London 2019
   
 • Drupal SEO,
  Jarosław Bartman - DrupalCamp London 2019
   
 • Super powered Drupal development with Docker and Docker-console,
  Maciej Łukiański - Drupal BCD 2017
Nasz zespół Droptica na Drupal Developer Days 2023 w Wiedniu.
Przedstawiciele zespołu Droptica na Drupal Con Europe 2023 w Lille we Francji.
Panel dyskusyjny na konferencji Drupaljam 2023, która odbyła się w Utrechcie w Holandii.

Odkryj blog naszej agencji Drupala

Odwiedź nasz blog Droptica, aby dowiedzieć się więcej o Drupalu, pracy naszej agencji i tworzeniu stron internetowych. W naszych artykułach napisanych przez ekspertów Drupala, znajdziesz wskazówki i praktyczne narzędzia do wykorzystania w swojej witrynie.

Potrzebujesz zaufanego partnera od Drupala?

Spotkajmy się i przeanalizujmy opcje współpracy. Zarezerwuj bezpłatną konsultację, aby podzielić się z nami swoją wizją i szczegółowo opisać swoje potrzeby.

Nasz dedykowany konsultant Drupal skontaktuje się z Tobą, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.