Najlepsza agencja Drupalowa

Najlepsza Agencja Drupala

Budujemy serwisy internetowe w oparciu o Drupala. Tworzymy dedykowane moduły dla Drupala, oferujemy hosting, wsparcie stron na Drupalu i wiele więcej.

Acquia Certified Developer

Odznaka Community Supporter w Stowarzyszeniu Drupala

Usługi Agencji Drupala

Droptica żyje Drupalem. Jesteśmy agencją Drupala, która od ponad 10 lat tworzy i utrzymuje strony na Drupalu. Mamy na pokładzie certyfikowanych programistów Drupala, którzy stworzyli wiele projektów dla firm różnej wielkości i z różnych branż. Nasza agencja Drupala tworzy niestandardowe moduły i skórki oraz rozwija własną dystrybucję Drupala - Droopler - do łatwego budowania stron internetowych.

Blue drop

PROGRAMIŚCI DRUPALA

Możemy zapewnić Ci zespół specjalistów Drupala do pracy nad Twoim projektem. Oprócz programistów na pokładzie mamy również utalentowanych project managerów, inżynierów DevOps, testerów i designerów, którzy zapewnią kompleksową opiekę na Twoim projektem.

Blue drop

DRUPAL KONSULTING

Pomożemy Ci przed rozpoczęciem projektu w Drupalu, doradzając w zakresie architektury systemu, zarządzania przepływem pracy czy spraw związanych z zapewnieniem jakości. Możemy również wesprzeć Cię, jeśli masz już stronę na Drupalu i potrzebujesz pomocy w ustaleniu kierunku jej rozwoju.

Blue drop

WSPARCIE DLA DRUPALA

Możemy utrzymywać Twoją stronę na Drupalu, dbać o jej bezpieczeństwo i aktualizacje. Możemy również wykonać drobne usługi programistyczne, takie jak dodanie nowej integracji lub stworzenie nowego landing page’a.

Bullet

MIGRACJA DRUPALA

Posiadasz stronę internetową na Drupalu 7? Możemy zająć się jej migracją do Drupala 10, poprzedzoną analizą obecnego stanu witryny i zaplanowaniem struktury danych dla Drupala 10. Każdy proces migracji dostosowujemy również do stopnia skomplikowania danej strony.

drop

DRUPAL COMMERCE

Tworzymy nowoczesne aplikacje e-commerce w oparciu o platformę Drupal Commerce. Jej szeroki wachlarz funkcjonalności pozwala nam zbudować typowy sklep internetowy lub do sprzedawania produktów cyfrowych, takich jak ebooki.

drop

SZABLONY DLA DRUPALA

Nasza agencja Drupala tworzy niestandardowe skórki, od przygotowania modeli, poprzez pracę nad projektami graficznymi, aż po zastosowanie ich na Twojej stronie internetowej. Dzięki wsparciu naszego zespołu Quality Assurance, Twój szablon będzie się poprawnie wyświetlał i działał na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach.

drop

MODUŁY DLA DRUPALA

Korzystając z naszej wiedzy, doradzimy Ci, które moduły Drupala będą najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Możemy również dostosować wybrane moduły lub zbudować dedykowany moduł od podstaw, aby spełnić Twoje specyficzne wymagania.

drop

DRUPAL SEO

Wykonujemy audyty związane z optymalizacją pod kątem wyszukiwarek, które kończą się obszernym raportem z listą usprawnień, jakie rekomendujemy dla Twojej witryny. Możemy również wprowadzić te zmiany na Twojej stronie.

drop

MONITORING DRUPALA

Zapewniamy odpowiednie narzędzia do monitorowania stron internetowych na Drupalu. Dzięki Amazon Web Services lub serwerom w chmurze będziesz mieć wszystkie informacje związane z potrzebnymi aktualizacjami w jednym miejscu.

drop

DRUPAL HOSTING

Pomagamy w wyborze i wdrożeniu najbardziej odpowiedniej opcji hostingu. Specjalizujemy się, między innymi, w Amazon Web Services, serwerach w chmurze, Postgres, MySQL, Apache, Redis, Elasticsearch i Apache Solr.

drop

DLA AGENCJI INTERAKTYWNYCH

Możemy Cię wesprzeć w dostarczaniu projektów na Drupalu dla Twoich klientów. Z 10-letnim doświadczeniem i certyfikowanymi programistami Drupala na pokładzie, zawsze z powodzeniem opracowujemy finalne produkty.

drop

DRUPAL DLA SZKÓŁ WYŻSZYCH

Projektujemy i budujemy nowoczesne, bezpieczne systemy CMS Drupal dla szkolnictwa wyższego – z łatwym w użyciu interfejsem i praktycznymi funkcjami, które zachęcają do nauki.

Projekty w Drupalu, które stworzyliśmy dla naszych klientów:

Screens Bossa

BOSSA.PL

Nasz zespół pomógł stworzyć główną stronę Biura Maklerskiego BOŚ.

Screens WAM

WAM

Strona WAM to platforma dużego systemu e-commerce.

Screens Better Regulation

Better Regulation

Rozbudowany system z dokumentami formalno-prawnymi, który stał się standardem dla prawników w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Screens ESNCard

ESNcard

ESNcard.org to portal, który oferuje szeroki zakres zniżek dla studentów podczas wymian międzynarodowych.

Jak pracujemy?

Konkurencyjne stawki

Konkurencyjne stawki i wyceny projektów

sprawdzone metody dostawy

Sprawdzone metody dostarczania, które przynoszą dobre wyniki

Profesjonalne usługi Drupalowe

Pełna obsługa i profesjonalne usługi drupalowe

Współpraca i komunikacja

Przejrzysta współpraca i komunikacja

customer satisfaction

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze

Co możemy dla Ciebie drobić

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Dlaczego Drupal

Dlaczego Drupal?

Jako profesjonaliści jesteśmy również aktywnymi mówcami podczas konferencji o tematyce Drupala:

Droopler distribution - How can you save even 100 man-days during development of a new website with Drupal,
Maciej Łukiański - DrupalCamp London 2019

Workflow in distributed Drupal agency,
Grzegorz Bartman - DrupalCamp London 2019

Drupal SEO,
Jarosław Bartman - DrupalCamp London 2019

Continuous integration in a drupal project (docker, ansible, jenkins, …),
Maciej Łukiański - DrupalCamp London 2019

How to make Drupal editor-friendly,
Jarosław Bartman - DrupalCamp London 2019

Scrum everywhere - how we implemented Scrum not only in software development projects,
Grzegorz Bartman - DrupalCamp London 2019

Super powered drupal development with docker and docker-console,
Maciej Łukiański - Drupal BCD 2017

Nasi klienci chętnie o nas mówią

Zarówno jakość wszystkich wykonanych prac, jak i nasza współpraca były znakomite. Zaproponowane i wdrożone przez Droptica rozwiązania techniczne były bardzo pomocne i podnosiły wartość naszego systemu, często przekraczając nasze początkowe oczekiwania. Współpraca z Droptica charakteryzuje się bardzo przyjazną, bezpośrednią i precyzyjną komunikacją z ich strony. Zdecydowanie polecamy współpracę z tą firmą.

Dyrektor operacyjny, Wydawnictwo WAM

Nasz blog

Zobacz nasze artykuły związane z Drupalem.

Potrzebujesz zespołu ekspertów Drupala?

Wypełnij formularz i powiedz nam więcej o potrzebach dotyczących strony na Drupalu. 

Po wysłaniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twoich oczekiwań.