Wsparcie Drupal Commerce

Wsparcie Drupal Commerce

Jesteśmy firmą od Drupala. Pomagamy wdrażać Drupal Commerce.

Drupal Commerce to elastyczny system do e-commerce

Drupal Commerce to solidna i doskonała platforma do tworzenia dopasowanych rozwiązań e-commerce. Jest wykorzystana, aby zapewniać wyjątkowe doświadczenia dopasowane do wymagań biznesowych. Elastyczność modułu Drupal Commerce pozwala uzyskiwać przewagę konkurencyjną, gdyż umożliwia więcej niż typowy system e-commerce. Bez względu na to, czy budujesz standardowy sklep, czy chcesz sprzedawać produkty cyfrowe, pobieralne lub w modelu subskrypcji, wykorzystanie Drupal Commerce zagwarantuje Ci wiele korzyści.

Strona internetowa wam

Wydawnicwo WAM używa Drupal Commerce, by sprzedawać szeroką gamę książek i publikacji. Pomogliśmy zespołowi WAM zintegrować Drupal Commerce z systemami back-office. Ulepszyliśmy również działanie strony na urządzeniach mobilnych, co znacząco poprawiło konwersje.

Weź pod uwagę wszystkie aspekty projektu na Drupal Commerce

Stworzenie nowoczesnej, skutecznej strony internetowej nie jest proste. Jeśli planujesz otwarcie sklepu online, wymaga to jeszcze więcej planowania. Gdy w grę wchodzą dane użytkowników i pieniądze, błędy mogą być bardzo kosztowne.

Zespół omawiający projekt

Cały cykl życia projektu

Budowanie dużego systemu na Drupal Commerce może stanowić wyzwanie. Architektura, zarządzanie projektem i kontrola jakości są kluczowe w dostarczeniu solidnego sklepu bez błędów. Uruchomienie pierwszej wersji to z reguły początek. Procesy utrzymaniowe muszą być zaplanowane, aby zapewnić bezpieczeństwo, brak przerw oraz jakość w kolejnych wersjach.

W Droptica projektujemy, dostarczamy i utrzymujemy projekty na Drupal Commerce. Nasi eksperci pomogą zbudować nawet bardzo skomplikowane infrastruktury e-commerce. Nasze pewne i sprawdzone procesy zarządzania projektem zapewniają, że Twój system na Drupal Commerce będzie dostarczony w najwyższej jakości i na czas.

commerce pci credit card

Płatności i zgodność z PCI

Pobieranie płatności jest jednym z ważniejszych elementów każdej platformy e-commerce. Wybór właściwych bramek oraz oferowanie mechanizmów płatności dopasowanych do oferty oraz odbiorców, może mieć decydujący wpływ na powodzenie projektu. Bezpieczeństwo płatności jest również kluczowe.

Posiadamy szerokie doświadczenie w integracji bramek płatności, takich jak: Paypal, Braintree, PayU, Dotpay, Baselinker i innych. W każdym przypadku zapewniamy zgodność rozwiązań z wymaganiami PCI.

Możemy pomóc z integracją płatności w Drupal Commerce

Regularne płatności

Stworzenie systemu pobierania regularnych płatności wymaga uwagi. Nie wszystkie bramki płatności wspierają takie rozwiązanie automatycznie. Zarządzanie sytuacjami wygasających kart kredytowych i brakami środków oraz momentami pobierania płatności musi być uwzględnione w wybranym rozwiązaniu.

Przedpłaty i raty

Czy musisz zbierać częściowe przedpłaty za zamówienia i pobierać resztę np. po dostawie? Może chcesz pozwolić na płatność w ratach za droższe zamówienia? Możemy pomóc wprowadzić wszystkie te rozwiązania.

Zasady wyliczania cen

Kup jeden, a drugi dostaniesz za darmo, otrzymasz zniżki za ilość lub wartość zamówienia. Inne ceny dla różnych użytkowników. Drupal Commerce pozwala na wiele mechanizmów wyliczania ceny.

Elementy składowe ceny

Jeśli cena produktu nie jest stała, ale zależy od wybranych elementów i konfiguracji, Drupal Commerce pozwoli na zarządzanie tym mechanizmem przy pomocy komponentów ceny.

Kody promocyjne

Kody promocyjne są prawdopodobnie najczęściej stosowaną metodą pozyskiwania nowych kllientów oraz utrzymywania sprzedaży poza sezonem. W Drupal Commerce możesz używać wielu metod zarządzania kodami promocyjnymi. Mogą to być kupony kwotowe, procentowe, re-używalne lub jednorazowe.

Skórki do Drupal Commerce

Właściwa prezentacja produktu wpływa na decyzje zakupowe. Oprócz strony produktu, e-commerce potrzebuje bardzo wielu widoków (np. koszyka, zamówienia), aby obsłużyć całe doświadczenie zakupowe. To, żeby ścieżka zakupowa użytkownika była jak najprostsza na każdym dostępnym urządzeniu, jest bardzo ważne.

Właściwy partner może dostarczyć wysokiej jakości, utrzymywalną skórkę na Drupalu, która będzie działała poprawnie na wszystkich urządzeniach i pozwoli na sprzedawanie z sukcesem. My tworzymy nowoczesne, responsywne motywy graficzne do Drupal Commerce.

Design
ESN Website

Wyszukiwarka produktów na Drupal Commerce

Wiele sklepów wymaga dobrej wyszukiwarki produktów, aby pomóc klientom znaleźć to, czego szukają pomiędzy wieloma produktami. Potrafimy budować potężne wyszukiwarki z filtrami i sortowaniem.

Wyszukiwarka może być dodatkowo kalibrowana, by wyświetlać klientom dokładnie to, czego potrzebują.

Porozmawiaj z nami o swoich wymaganiach.

Drupal Commerce jest rozszerzeniem Drupala

Drupal jest potężnym systemem CMS wybieranym przez małe oraz ogromnie biznesy do budowania stron internetowych. Wybierając Drupal Commerce jako podstawę swojego rozwiązania e-commerce, automatycznie otrzymujesz największy CMS na rynku wraz ze wszystkimi jego funkcjami. Jeśli natomiast już posiadasz Drupala i teraz chcesz dodać do niego elementy e-commerce, Drupal Commerce będzie naturalnym i dobrym wyborem.

Wybór właściwego partnera do budowy systemu na Drupalu jest istotnym czynnikiem wpływającym na powodzenie projektu.

Dowiedz się więcej, o tym jak pomagamy klientom oferując usługi programistyczne w Drupalu.

Usługi Drupal 8
Tablein website

TableIn - SAAS na Drupal Commerce

TableIn.com wykorzystuje Drupala do pobierania płatności za dostęp do swojej usługi - systemu zarządzania rezerwacjami stolików w restuaracjach.

MG 1202 Blur

Szukasz ekspertów od Drupal Commerce?