Witaj na naszym Blogu. Lubimy tutaj dzielić się wiedzą z dziedzin, które nas pasjonują.

Kategorie
16.01.2020
Technologia

10 porad SEO, które sprawią, że Google pokocha Twój serwis na Drupalu

Masz już serwis na Drupalu. Co dalej? Oczywiście, czas na promocję Twojej strony! Co prawda Internecie nic nie ginie, ale zawsze możesz pomóc znaleźć Twoje treści zainteresowanym klientom przy pomocy SEO. Co zrobić, żeby Twoja strona wypłynęła z odmętów Google wprost na pierwszą stronę wyników? Bez poniższych 10 elementów nie obejdzie się żadna strona, która chciałaby znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania.

08.01.2020
Droopler

Co nowego w Droopler 2.0

Wkrótce zostanie wydana nowa, stabilna wersja 2.0 dystrybucji Droopler tworzona przy wsparciu firmy Droptica. Znajdzie się w niej wiele nowości zorientowanych przede wszystkim na strony korporacyjne. 

Już teraz zapraszamy do przetestowania nowego wydania pod adresem demo.droopler.com oraz do zainstalowania wersji testowej dostępnej na stronach drupal.org i github.com.

02.01.2020
Firma

Podsumowanie roku 2019 w Droptica

Kolejne 365 dni za nami. 6 wykładów w Londynie, 5 konferencji, 4 DrupalDaye, DrupalCamp, nowe biuro w Gdańsku, nowa lokalizacja w Toruniu, 12 nowych osób. Zobacz jak wyglądał rok 2019 w Droptica. 

To był pracowity i pełen wyzwań rok, który z pewnością można zaliczyć do udanych! Jesteśmy dumni, pozostając największą i najbardziej znaną firmą zajmującą się tworzeniem i wsparciem serwisów w systemie Drupal w Polsce.

27.11.2019
Drupal

Jak ulepszyć konwersje z użyciem testów A/B?

Testowanie A/B wprawdzie istnieje od dawna, ale stosuje tę metodę zaskakująco mała liczba firm. Ludzie spędzają długie dni, zastanawiając się, co powinien przekazać baner na głównej stronie, a kiedy już podejmują decyzję, nigdy nie zawracają sobie głowy, żeby po pewnym czasie sprawdzić, czy ów decyzja była słuszna.

My mówimy: przetestuj! Robimy to i osiągamy świetne wyniki.

Czym jest testowanie A/B?

26.11.2019
Firma

PHPCon Poland 2019 naszymi oczami

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako Platynowy sponsor jednej z największych konferencji branżowych dla programistów tj. PHPCon Poland 2019. Konferencja cieszyła się bardzo dużą popularnością, uczestniczyło w niej aż 543 osób! Wydarzenie po raz kolejny wywarło na nas bardzo dobre wrażenie. 

Warsztaty i prelekcje

14.11.2019
Firma

5 wykładów, które warto zobaczyć na PHPCon Poland 2019

Konferencja PHPCon Poland 2019 odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2019 r. w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Wybór miejsca nie jest przypadkowy. To właśnie w Szczyrku odbywały się jedne z najlepiej wspominanych edycji PHPCon. Patrząc na tegoroczną agendę, możemy mieć pewność, że będzie to niezwykle ciekawa edycja.

Wspólnie z zespołem Droptica wybraliśmy 5 wykładów, które warto zobaczyć:

09.10.2019
Scrum

My pracujemy w SCRUM, a klient na tym korzysta

Framework SCRUM jest bardzo popularny w branży IT - wykorzystuje się go do zarządzania projektami. 

Droptica jakiś czas temu wdrożyliśmy SCRUM stanowiący podstawowe narzędzie pracy z klientem. W poniższym tekście przedstawię, w jaki sposób tego rodzaju współpraca przebiega i jakie niesie za sobą korzyści dla obu stron.

Porozmawiajmy o Twoich projektach

Napisz do nas