Witaj na naszym Blogu. Lubimy tutaj dzielić się wiedzą z dziedzin, które nas pasjonują.

Kategorie
27.02.2020
Drupal

Schema.org i Metadane w Drupalu

Metadane schema.org stanowią jedno z najważniejszych zagadnień optymalizacji SEO. Mianem tym określamy rozszerzenia dokumentów HTML, które pozwalają robotom wyszukiwarek internetowych na lepsze zrozumienie znaczenia poszczególnych podstron naszej witryny. Obsługa metadanych gości w Drupalu już od wersji 7. W niniejszym artykule przedstawię różne sposoby ich implementacji.

18.02.2020
Biznes & PM

Platformy Doświadczeń Cyfrowych

Platformy Doświadczeń Cyfrowych (DXP – Digital Experience Platforms) to oprogramowanie, które ma na celu pomóc firmom w konsekwentnej optymalizacji cyfrowych doświadczeń ich klientów na każdym etapie cyklu życia i we wszystkich kanałach komunikacji.

Brzmi to nieco skomplikowanie, więc omówmy szczegółowo, czym są platformy DXP i dlaczego nowoczesne firmy ich potrzebują.

Czasy się zmieniają, a klienci cyfrowi oczekują więcej

03.02.2020
Firma

Agencja Drupalowa Rozkodowana - Refleksje z Okazji 7 Urodzin

Z okazji urodzin zawsze nachodzi nas refleksja nad ubiegłym rokiem. Mówią, że życie zaczyna się po trzydziestce, ale siódemka zdaje się równie magiczną granicą. Droptica z roku na rok rozwija się coraz bardziej, coraz szybciej, coraz bardziej świadomie i pewnie dąży do celu. Co doprowadziło nas do bycia najlepszą agencją Drupalową w Polsce? Co planujemy dalej?

Zaangażowany zespół programistów 

31.01.2020
Biznes & PM

14 powodów, które sprawiają, że firmowe strony internetowe nie spełniają pokładanych w nich oczekiwań

Korporacyjne strony internetowe stają się coraz ważniejszym elementem działalności każdego przedsiębiorstwa, jednak naprawdę wiele spośród stron dużych korporacji nie oferuje żadnej wartości dodanej. Wystarczy szybkie spojrzenie na witryny spółek indeksów FTSE 100 czy S&P 500, aby szybko rzuciły nam się w oczy rażące problemy, które można łatwo dostrzec nawet niewprawnym okiem.

Porozmawiajmy o Twoich projektach

Napisz do nas