Jak wykorzystać Proof of Concept, aby przekuć projekt IT w sukces?

Rynek produktów cyfrowych się zmienia. Coraz trudniej jest przebić się z czymś nowym jako startup lub zbudować system do użytku wewnętrznego w organizacji, który rzeczywiście będzie lepszy od gotowych rozwiązań SaaS. Kluczem do sukcesu jest skuteczność w planowaniu budowy produktu IT. Jedną z niezastąpionych praktyk podczas fazy koncepcyjnej projektu jest Proof of Concept.

Przygotuj się na DrupalCamp Poland 2024. Wydarzenie, którego nie możesz przegapić

Maj to nasz ulubiony miesiąc. To właśnie wtedy dzieje się cała magia... i DrupalCamp Poland! Tegoroczna edycja największej konferencji poświęconej Drupalowi w naszym kraju odbędzie się w Warszawie. Spotkaj się z nami podczas jednego dnia i jednej nocy 18 maja, aby wymienić się doświadczeniami, poznać wskazówki i narzędzia technologiczne oraz rozwinąć swoje umiejętności. Prześledźmy ciekawe punkty programu, których nie można przegapić.

13 funkcji intranetu dla Twojej firmy i pracowników

Posiadanie intranetu w firmie przekłada się na wiele korzyści. Platforma pomaga zatroszczyć się o zaangażowanie pracowników, poszerzanie ich wiedzy czy rozwój kultury organizacyjnej. Pozwala także stale usprawniać codzienną komunikację, szczególnie pośród członków zespołów pracujących w trybie zdalnym lub rozproszonym. Co dokładnie może posiadać Twój system intranetowy? Poniżej przedstawiamy listę najczęściej spotykanych i pożądanych funkcjonalności intranetu.

10 niezbędnych funkcji systemu CMS dla szkolnictwa wyższego

Szkoły wyższe wymagają solidnego systemu zarządzania treścią, aby dobrze organizować swoją obecność w internecie i angażować różnych odbiorców (w tym studentów, wykładowców i inne organizacje). W tym artykule przedstawiamy kompleksowe spojrzenie na dziesięć niezbędnych funkcji CMS-a, które pozwolą uczelniom łatwo zarządzać stronami, a jednocześnie zapewniać wydajne, bezpieczne i przyjazne doświadczenia cyfrowe wszystkim odbiorcom.

Jakie jest 7 najlepszych narzędzi do monitoringu marki w internecie?

Wzmianki na temat Twojej marki w sieci mogą powiedzieć Ci wiele o opiniach Twoich klientów. Możesz się dowiedzieć, jak konsumenci mówią o Twoich usługach i produktach w mediach społecznościowych i na forach dyskusyjnych. Na rynku istnieje wiele ciekawych narzędzi do monitorowania wizerunku firmy w Internecie. Warto wybrać taką platformę, która będzie najlepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Drupal i inne systemy CMS w użyciu przez polskie uczelnie. Raport Droptica

Drupal to CMS chętnie używany przez uczelnie z różnych krajów. Według raportu The Drop Times, aż 80% ze stu najlepszych uniwersytetów na świecie wybrało Drupala dla co najmniej jednej ze swoich stron internetowych. Sprawdziliśmy, jak użycie tej technologii wygląda w Polsce oraz jakie inne systemy zarządzania treścią są popularne wśród rodzimych szkół wyższych - zarówno publicznych, jak i prywatnych. W tym raporcie prezentujemy wyniki naszej analizy.

9 przydatnych narzędzi dla wydawców i redaktorów

Praca redaktora lub wydawcy nie jest łatwa — to ciągła pogoń za materiałami, które uzyskają popularność wśród czytelników, praca ze słowem pisanym… i ludźmi zatrudnionymi w redakcji lub wydawnictwie. Stworzyliśmy listę praktycznych narzędzi, które wspomogą w codziennym wykonywaniu obowiązków osoby zajmującej się redagowaniem i publikacją treści.

Dlaczego Drupal to idealny CMS dla szkół wyższych? 8 powodów

Uczelnie potrzebują silnej obecności w internecie, aby przyciągać studentów, komunikować się z partnerami, dostarczać cennych informacji i wspierać współpracę między różnymi działami. Wybór odpowiedniego systemu zarządzania treścią jest zatem kluczowy, aby można było łatwo stworzyć przyjazną dla użytkownika, atrakcyjną i informacyjną stronę internetową. W tym artykule odkryjemy, dlaczego Drupal to idealny CMS dla szkół wyższych. 

11 najlepszych stron uniwersytetów na Drupalu. Przegląd funkcjonalności

Co łączy Uniwersytet Oksfordzki, Uniwersytet Cambridge i Uniwersytet Princeton? Odpowiedź jest prosta - Drupal. Najbardziej znane i cenione szkoły wyższe wybrały właśnie ten CMS do zarządzania swoimi stronami internetowymi. Skalowalność Drupala, możliwość jego dostosowania czy interoperacyjność to tylko jedne z argumentów, które często stają za jego wyborem. Zebrałem przykłady witryn różnych uniwersytetów, aby przyjrzeć się ich funkcjonalnościom i designowi. 

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach