Płatności cykliczne w Drupal Commerce z PayPal. Jak ustawić moduł Braintree?

Czy chciałbyś zaoferować w swoim sklepie internetowym opcję płatności cyklicznych? Jeżeli tak, ten artykuł jest dla Ciebie. Dowiesz się, jak skonfigurować drupalowy moduł Commerce Braintree umożliwiający obsługę płatności za pomocą bramki Braintree, jak powiązać ją z kontem PayPal, a także jak przetestować i z sukcesem uruchomić to rozwiązanie na swojej platformie Drupal do sprzedaży online. 

Splash Awards Nederland 2023. Przegląd wydarzenia okiem srebrnego sponsora

Splash Awards to wyróżnienie dla najlepszych projektów drupalowych. Wydarzenie jest przykładem kolejnej wyjątkowej inicjatywy w społeczności Drupala. Konkurs ma bowiem wyróżniać nie tylko programistów, ale także serwisy internetowe klientów. Samo Splash Awards może natomiast zorganizować każdy, kto zechce rozpromować przedsięwzięcie w swoim kraju. Zobaczmy, jak zapowiada się tegoroczna, holenderska edycja, której Droptica jest srebrnym sponsorem.

Oferuj klientom więcej dzięki integracji z platformą email marketingową Mautic

Jako właściciel startupu lub twórca platformy SaaS nieustannie szukasz sposobów na zaoferowanie klientom większej wartości. Jedną ze skutecznych praktyk jest integracja zewnętrznych rozwiązań z Twoim produktem online. Jeśli planujesz wykorzystanie w tym celu narzędzia do e-mail marketingu, rozważ Mautic – platformę automatyzacji marketingu typu open source. Oto dlaczego wybór tego oprogramowania może być przełomowy dla Twoich klientów.

Przykłady stron technologicznych, które dostarczą Ci przydatnych obserwacji

Masz już wyjątkowy produkt lub usługę i zastanawiasz się teraz, jak zaprezentować swoją ofertę odbiorcom? Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, kiedy chodzi o witryny biznesowe. Nie można jednak zapominać, że łatwo jest przekroczyć cienką granicę między świetnym designem a stroną przeładowaną zbędnymi elementami. Zobacz przykłady stron technologicznych, którymi warto się inspirować.

5 kroków do zbudowania efektywnego przepływu pracy przy tworzeniu treści

Zespołowe opracowywanie publikacji firmowych jest dobrym krokiem w kierunku zagwarantowania ich wysokiej jakości. Współpraca na tym polu powinna być jednak uporządkowana, żeby szybciej wychwytywać błędy i zapobiegać umieszczeniu na stronie internetowej niedopracowanego materiału. W tym celu warto wykorzystać starannie zaplanowany przepływ pracy nad publikacjami. Co to takiego i jak go zaprojektować?

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach