-

Tworzenie stron internetowych dla usług finansowych

Realizujesz usługi finansowe? Zyskaj bezpieczną i łatwą w zarządzaniu stronę internetową. Wyposażymy ją w nowoczesne funkcje, które pomogą Ci skutecznie prezentować dane i ofertę Twoim klientom.

Jak możemy Ci pomóc?

Usługi finansowe rozwijają się bardzo szybko. Dotrzymamy Ci kroku i będziemy towarzyszyć Ci przez całą drogę z Twoją stroną internetową - od koncepcji, planowania architektury i projektu, poprzez wykonanie, aż po hosting i utrzymanie. A wszystko po to, aby pomóc Ci rozwinąć Twój biznes.

Bullet

Projektowanie stron dla usług finansowych  

Możemy wesprzeć Cię kompleksowym projektowaniem stron internetowych. Zaczynamy od warsztatów projektowych, podczas których wspólnie rozmawiamy o Twoim projekcie, potrzebnych funkcjach i oczekiwaniach. W kolejnym kroku przedstawiamy pierwsze koncepcje. A gdy uzgodnimy ostateczną wersję, przygotowujemy elementy designu do opracowania.

Bullet

Tworzenie stron dla usług finansowych

Budujemy całą stronę internetową - zarówno frontend, jak i backend. Nasze witryny oparte są na Drupalu - nowoczesnym systemie zarządzania treścią. Tworzymy bezpieczne, przyjazne dla urządzeń mobilnych i zoptymalizowane pod SEO rozwiązania, które przyciągają odwiedzających i generują ruch na stronie. W zależności od potrzeb, możemy zacząć od MVP lub stworzyć rozbudowaną stronę finansową.

Bullet

Hosting i utrzymanie stron finansowych

Wiemy, że bezpieczeństwo danych ma kluczowe znaczenie w sektorze finansowym, dlatego pomagamy wybrać, wdrożyć i zarządzać najlepszym hostingiem dla strony. W ramach utrzymania regularnie przeprowadzamy monitorowanie bezpieczeństwa witryny i wszystkie potrzebne aktualizacje. Nasz dedykowany zespół pomocy technicznej szybko reaguje też na błędy, dzięki czemu serwis działa płynnie i bez zakłóceń.

Droptica wykazała się wiedzą, profesjonalizmem i zaangażowaniem na wszystkich etapach współpracy. Pracownicy Droptica, jako członkowie mieszanego zespołu projektowego, byli zaangażowanymi partnerami w realizacji wspólnie wypracowywanych pomysłów. Zespół Droptica szybko zrozumiał naszą branżę i potrzeby. Jako część zespołu projektowego Domu Maklerskiego BOŚ zaproponowali odpowiednie rozwiązania. W dużej mierze to dzięki pracy specjalistów Droptica teraz możliwy jest sprawny rozwój naszej strony internetowej o nowe funkcjonalności.

Przemysław Sobotowski, Opiekun Projektu, Zastępca Dyrektora Domu Maklerskiego BOŚ

Rozwiązania cyfrowe dla sektora usług finansowych

Wszystkie typy
Company types
-

Automatyzacja marketingu

Możemy zintegrować Twoją witrynę z platformą automatyzacji marketingu, która pomoże Ci w powtarzalnych zadaniach. Na przykład trzy miesiące po zakupie ubezpieczenia samochodu, klient może otrzymać automatyczną wiadomość e-mail o możliwości ubezpieczenia opon. Albo, jeśli użytkownik odwiedził stronę z ofertą pożyczki, zobaczy baner z tą ofertą na wszystkich podstronach, na które wejdzie w następnej kolejności.

-

Integracje z systemami zewnętrznymi

Nie musisz tracić czasu na przełączanie się między różnymi narzędziami. Możemy zintegrować Twoją witrynę z systemami, z których korzystasz na co dzień i umożliwić dwukierunkową komunikację. Na przykład dane z formularzy kontaktowych na stronie internetowej mogą trafiać bezpośrednio do systemu CRM. A oferty pracy z systemu HR mogą być automatycznie przesyłane na stronę internetową.

-

Zarządzanie treścią dla wielu redaktorów

Wiele osób w Twojej firmie pracuje nad tą samą treścią (edytowanie, dodawanie mediów, publikowanie)? Dzięki jasnym przepływom pracy w Drupalu każdy uczestnik procesu tworzenia treści ma przypisany status, taki jak wersja robocza dla pisarza lub przegląd SEO dla specjalisty SEO. Gdy ktoś zakończy swoją pracę, treść przechodzi do kolejnego etapu i jej właściciela. 

-

Wieloetapowe i złożone formularze

Formularz może być rozbudowany i przyjazny jednocześnie. Jeśli musisz zadać wiele pytań, możemy podzielić zbieranie tych danych na kilka etapów. Użytkownicy widzą jeden krok na raz, więc nie czują się przytłoczeni. Wypełnianie formularza może być dla nich jeszcze mniej męczące, gdy dodamy różne typy elementów, takie jak pola wyboru i listy rozwijane.

-

Multisite

Posiadasz wiele stron internetowych pod osobnymi adresami URL? Dzięki instalacji funkcjonalności multisite, możesz użyć jednej bazy kodu do obsługi wielu stron. Każda z nich pozostaje niezależna - z własną bazą danych i zawartością. Strony te mogą być nawet hostowane na oddzielnych serwerach. Ponadto multisite pozwala na szybsze tworzenie nowych witryn, ponieważ wykorzystuje elementy i funkcje z innych stron internetowych.

-

Podstrona Aktualności

Możesz mieć prostą podstronę z listą wiadomości posortowanych według daty i osobną stronę dla każdej aktualności, w tym treści i grafiki. Inną opcją jest złożona podstrona z kategoriami newsów, tagami i wyszukiwaniem fasetowym. Strona z aktualnościami zawiera polecane artykuły i sekcje komentarzy oraz opcje udostępniania. Redaktorzy mogą dodawać do niej złożone galerie i osadzać tweety. Mogą również zarządzać całą podstroną wiadomości. 

-

Przejrzysta prezentacja złożonych danych

Strona na Drupalu może pobierać duże ilości danych z wewnętrznych systemów za pośrednictwem API, przetwarzać je i wyświetlać w przystępnej formie. W ten sposób możesz prezentować notowania giełdowe w tabeli lub dane z rynków finansowych na wykresach. Dzięki temu złożone dane staną się bardziej zrozumiałe dla użytkowników docelowych.

-

Zaawansowane zarządzanie uprawnieniami

Aby zwiększyć bezpieczeństwo danych w witrynie, możemy wprowadzić wiele ról do zarządzania treścią na poszczególnych podstronach. Drupal pozwala na dodanie nieograniczonej liczby ról. Dzięki temu określisz, kto w Twojej firmie może mieć dostęp i prawa do edycji sekcji aktualności, strony docelowej, niektórych niestandardowych funkcji lub innych części Twojej witryny.

-

Zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa

Dzięki Drupalowi strona poświęcona usługom finansowym jest niezwykle bezpieczna, gdyż system domyślnie zawiera rozwiązania takie jak zaawansowane zarządzanie uprawnieniami czy raportowanie błędów. Możemy sprawić, że Twoja witryna będzie jeszcze bezpieczniejsza, dodając moduły do automatycznego blokowania niepożądanych adresów IP, definiowania złożonych polityk haseł i obsługi automatycznych audytów witryny.

-

Obsługa czatu

Czas to pieniądz, szczególnie w branży finansowej. Możemy sprawić, że Twoi klienci oszczędzą tę cenną walutę poprzez zastosowanie czatu na Twojej stronie. Możemy zintegrować Twoją witrynę z rozwiązaniem Facebooka lub bardziej rozbudowanym systemem czatu, takim jak LiveChat. Dzięki temu Twoi klienci nie będą musieli czekać długimi godzinami na odpowiedź na zadane pytania.

-

Kalkulator finansowy

Obliczasz ratę kredytu, składkę ubezpieczeniową lub zwrot z inwestycji? Możemy stworzyć kalkulator finansowy, który poradzi sobie z każdym rodzajem danych wprowadzonych przez użytkownika. Jedyne, co musisz zrobić, to określić przeznaczenie takiego kalkulatora. Dołożymy wszelkich starań, aby wyglądał on intuicyjnie i przejrzyście.

-

Filtry wyszukiwania do zawężania wyników

Niektóre strony internetowe muszą zawierać dużo treści. Jednak w takiej sytuacji użytkownikom może być trudno znaleźć to, czego szukają. Dzięki funkcji wyszukiwania fasetowego mogą filtrować wyniki. W tym celu podczas wyszukiwania używają różnych parametrów, które można określić jako pomocne (np. rodzaj pożyczki lub notowania giełdowe).

-

Program lojalnościowy

Szukasz sposobu na wzmocnienie relacji z klientami i zwiększenie sprzedaży? Program lojalnościowy na stronie może skutecznie działać w różnych firmach. Po każdym zakupie klient może otrzymać punkty, które później wykorzysta na zakup kolejnego produktu. Albo po przedłużeniu ubezpieczenia klient zdobywa punkty, które obniżają jego koszty w kolejnych latach.

-

Kreator stron docelowych

Dzięki tej funkcji możesz łatwo dodawać nowe strony docelowe i dostosowywać ich układy za pomocą metody "przeciągnij i upuść". Możesz dodawać poszczególne sekcje i bloki, a także z łatwością nimi zarządzać. Drupal daje wiele możliwości stworzenia takiego kreatora, więc wybierzemy taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

-

Oddziały firmy na mapie i listingu

Aby ułatwić klientom znalezienie najbliższego oddziału Twojej firmy, możemy umieścić pinezki na mapie. Mogą je filtrować w zależności od tego, czego potrzebują, na przykład placówek udzielających kredytów samochodowych lub agencji ubezpieczeń turystycznych. Po wykonaniu tej czynności zobaczą listę odpowiednich oddziałów tuż pod mapą.

Strona z usługami finansowymi - case study domu maklerskiego

Bossa to przykład strony internetowej z kompleksową ofertą produktów oraz usług finansowych.

Bossa to dom maklerski Banku Ochrony Środowiska, obecny od ponad 25 lat na polskim rynku kapitałowym. Oferuje szeroką gamę produktów i usług finansowych.

Pomogliśmy zespołowi Bossa wybrać architekturę dla ich strony internetowej poświęconej usługom finansowym. Zaowocowało to zastosowaniem Layout Buildera, który umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wizualnych układów i rozmieszczanie treści na poszczególnych podstronach. Wsparliśmy zespół Bossa w rozpoczęciu pracy w środowisku multisite. Następnie opracowaliśmy nowe strony w oparciu o tę przydatną funkcję.

Podsumowując, Bossa zyskała rozbudowaną stronę internetową korzystającą z nowoczesnych rozwiązań, które pomogły obniżyć koszty utrzymania i rozwoju nowych funkcji.

Zespół Droptica projektuje, tworzy i wdraża strony z usługami finansowymi dla różnych firm.

Drupal dla stron finansowych

Zbudowaliśmy setki witryn na Drupalu, korzystając z wielu funkcji oferowanych przez ten system. Istnieje kilka powodów, dla których Drupal jest idealnym wyborem dla strony internetowej poświęconej usługom finansowym.

  • Zapewnia solidne mechanizmy bezpieczeństwa - zaawansowane zarządzanie uprawnieniami, system aktualizacji, możliwość pełnego szyfrowania bazy danych - już w podstawowej wersji.
  • Jest już używany przez banki, takie jak Polski Bank Ochrony Środowiska i Bank Wschodni oraz przez firmy finansowe, takie jak The Carlyle Group.
  • Istnieje plan rozwoju Drupala na kolejne lata i ogromna społeczność specjalistów aktywnie pracujących nad tym systemem.
  • Drupal używa projektu opartego na komponentach, co ułatwia dalszą rozbudowę stron internetowych i utrzymanie spójnego wyglądu.
  • Możliwa jest łatwa integracja tego CMS z zewnętrznymi systemami i utrzymanie dwukierunkowej komunikacji.
  • Przepływ publikacji dzieli pracę nad treścią na kilka etapów (wersja robocza, recenzja, publikacja), które można przypisać do odpowiedzialnego za nie specjalisty.

Posiadasz już stronę na Drupalu?

Przeczytaj więcej o stronach dla usług finansowych na naszym blogu

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem oraz prezentujemy zebrane inspiracje dla stron finansowych.

Skontaktuj się z nami

Opowiedz nam o swoim projekcie! Wypełnij formularz kontaktowy i opisz jaki system chcesz zbudować.

Po wysłaniu formularza nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia Twojego projektu.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i umiejętności, i zbuduj serwis internetowy poświęcony usługom finansowym dostosowany do wymagań Twojego biznesu.