Blog /Drupal

Podczas budowania startupu internetowego, jedna z ważnych decyzji założyciela dotyczy technologii, która ma zostać zastosowana. Niełatwo jest cofnąć tę decyzję po jej podjęciu. Zmiana technologii na późniejszym etapie zazwyczaj wymaga dużych kosztów i wysiłku, oraz znacznie spowalnia startup. Często koszt takich działań jest na tyle wysoki, że technologia pozostaje niezmieniona przez lata, a nawet już do końca istnienia startupu. Wczesne dokonanie właściwego wyboru ma sens. 

Siłą Drupala jest jego elastyczność i praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy. Mnogość możliwych zastosowań sprawia, że jest wybierany przez wiele firm z całego świata jako platforma do budowy serwisów i aplikacji webowych. W tym wpisie znajdziesz rodzaje systemów, które zbudowaliśmy w naszej agencji drupalowej na bazie Drupala.

Drupal to fantastyczny CMS do tworzenia serwisów biznesowych. Pozwala firmom szybko rozpoczynać prace, budować solidne rozwiązania i iterować z czasem, zgodnie z wymaganiami rynku. Pozwala firmom budować małe witryny internetowe, ale nadaje się również do wdrażania w dużych przedsiębiorstwach. Ile kosztuje zbudowanie witryny internetowej w Drupalu? Zależy od tego, co chciałbyś osiągnąć.

Bezpieczeństwo jest niezwykle istotne dla każdej strony internetowej. W Droptica dbamy o serwisy naszych klientów, aby były zawsze aktualne. Porozmawiajmy o tym, dlaczego tak ważne są aktualizacje rdzenia Drupala i modułów oraz jak nasz zespół wsparcia Drupala pomaga osiągnąć pełne bezpieczeństwo witryny.

Wprowadzanie zmian na stronie jest momentem, kiedy serwis klienta jest najbardziej narażony na powstanie błędów. Wiele programistycznych żartów dotyczy wdrożeń robionych przed ważnymi terminami. W Droptica opracowaliśmy system, który sprawia, że nie boimy się wdrożeń. 

Na rynku wiele mówi się o headless CMS i headless Drupalu. Klienci rozważają obranie takiej ścieżki. Niektórzy nie są jednak pewni, co oznacza określenie „headless” i jakie są jego zalety i wady. Kiedy należy stosować headless Drupala? Pozwólcie, że wyjaśnię.
 

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach