Blog /Intranet

Intranet pomaga poprawić komunikację z pracownikami i pomiędzy nimi, zwiększyć ich zainteresowanie życiem firmy, a także ulepszyć procesy HR.

W tej kategorii dowiesz się, jakie są kluczowe kwestie przy planowaniu nowego Intranetu, w jaki sposób poprawić go pod kątem User Experience oraz jak wykorzystać funkcjonalności, które oferuje Drupal CMS.

Zarządzanie komunikacją wewnętrzną w firmie to Twoje zadanie? Do Ciebie należy wymyślanie nowych sposobów budowania relacji z pracownikami i angażowania ich w życie firmy? Podpowiadamy, jakie typy treści warto publikować w intranecie, aby zainteresować użytkowników i wspierać ich pracę. Sprawdź nasze propozycje.

Dobra komunikacja w firmie jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu, ale jak ją zapewnić? Warto przyjrzeć się mniej i bardziej oczywistym dobrym praktykom w zakresie wspierania komunikacji w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem intranetu. Sprawdź nasze wskazówki.

Nie każda firma posiada narzędzie, które jest chętnie wykorzystywane przez pracowników. Wiele firm kupuje gotowe rozwiązanie dla biznesu i zaczyna je stosować. Nowy wdrożony intranet nie zawsze jednak okazuje się odpowiednim narzędziem dla konkretnej firmy. Alternatywą jest stworzenie spersonalizowanego narzędzia, które rozwiąże określone problemy Twojej firmy i będzie rozwijać się wraz z nią.

Co zrobić, że Twoi pracownicy chętnie korzystali z intranetu? Jakie funkcjonalności powinien posiadać, aby z przyjemnością do niego wracali? W niniejszym tekście przedstawiam kilka propozycji rozwiązań, które mogą przyczynić się do osiągnięcia tego celu.

System intranetowy to genialne narzędzie nie tylko dla kierownictwa, ale również dla działu Human Resources. Specjaliści HR mają tak dużo na głowie, że śledzenie kwestii administracyjnych każdego pracownika to nie lada wyzwanie. Można im jednak pomóc, ponieważ wiele czynności to powtarzające się zadania wymagające odpowiedniej dokumentacji i wykorzystać do tego automatyzację w intranecie.

Intranet zapewnia kompleksowe narzędzia, które umożliwiają usprawnienie działań działu HR takie jak: przepływ wniosków, zapytania, czy różnego rodzaju podania od pracowników. W jaki jeszcze sposób intranet może wspierać dział HR? Szczegółowy opis poniżej.

Systemy do komunikacji wewnętrznej zawierające tylko informacje o tym, co się dzieje w firmie, często są zapominane przez pracowników. Jeśli chcesz, aby system intranetowy był regularnie odwiedzany, musisz zadbać o to, żeby stał się miejscem zawierającym istotne informacje dla każdej osoby. Zobacz, z czym warto zintegrować intranet, aby był atrakcyjnym miejscem dla osób w Twojej organizacji.

Budowanie społeczności online to spore wyzwanie przed wieloma organizacjami. W czasach pracy zdalnej systemy do komunikacji online stają się coraz cześciej potrzebne. Nie tylko firmy szukają dla siebie systemów intranetowych, ale też wiele organizacji NGO zmieniło spotkania fizyczne na spotkania online. W tym wpisie przedstawię, jak system OpenSocial może Ci pomóc w zdalnej współpracy zespołu.

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach