-

Mautic - usługi rozwoju, hostingu i wsparcia

Uruchom automatyzację marketingu z najlepszymi programistami i konsultantami Mautic.

Dlaczego warto korzystać z narzędzi do marketing automation?

Oto najważniejsze powody, dla których narzędzia do automatyzacji marketingu są niezbędne w każdej nowoczesnej organizacji:

blue checkbox

1. Skaluj działania marketingowe i wspieraj rozwój firmy

Dzięki narzędziom do automatyzacji marketingu, takim jak Mautic, możesz płynnie zwiększać swój zasięg i angażować szersze grono odbiorców. Pozwoli to Twojej organizacji rozwijać się i wzmacniać swoją obecność na rynku.

blue checkbox

2. Oszczędzaj czas dzięki automatyzacji zadań

Dzięki automatyzacji powtarzalnych i czasochłonnych zadań za pomocą narzędzia Mautic, Twój zespół marketingowy może skupić się na działaniach strategicznych, kreatywnych kampaniach i budowaniu wartościowych relacji z klientami.

blue checkbox

3. Optymalizuj proces generowania leadów

Automatyzacja marketingu z rozwiązaniem Mautic pozwala usprawnić proces generowania leadów, skuteczniej je pozyskując i ogrzewając. Przekłada się to na płynniejsze przejście od potencjalnego klienta do klienta.

blue checkbox

4. Zmniejsz stawki za konwersję w kampaniach

Mautic umożliwia analizowanie i udoskonalanie strategii w oparciu o dane w czasie rzeczywistym, co prowadzi do lepiej targetowanych kampanii i obniżenia kosztów konwersji. A to przyczynia się do poprawy rentowności.

blue checkbox

5. Popraw doświadczenia klienta ze spersonalizowanymi treściami

CRM Mautic umożliwia dostarczanie dostosowanych wiadomości i treści do klientów we właściwym czasie, wspierając głębszą więź i pokazując odbiorcom, że rozumiesz ich wyjątkowe preferencje.

blue checkbox

6. Maksymalizuj pozyskiwanie leadów i zwiększaj konwersje

Dzięki zautomatyzowanym procesom pozyskiwania leadów w Mauticu, możesz prowadzić potencjalnych klientów przez ich ścieżkę zakupową, zapewniając im odpowiednie zasoby, które zachęcają do podejmowania świadomych decyzji zakupowych.

Czym jest Mautic?

W Droptica używamy sprawdzonego oprogramowania open source do rozwiązywania problemów biznesowych naszych klientów. Wierzymy, że Mautic to najlepsze rozwiązanie do automatyzacji marketingu, zapewniające m.in. lepsze dane do podejmowania trafnych decyzji, spersonalizowane ścieżki klienta i efektywny proces pozyskiwania leadów.

Mautic 1.0 został wydany w marcu 2015 roku. Od tego czasu jest aktywnie rozwijany i ulepszany. Aktualna (luty 2024) stabilna wersja to 5.0.3.

Narzędzie jest używane przez ponad 200 000 organizacji na całym świecie.

Mautic wykorzystuje Symfony - najlepszy framework PHP do długoterminowego rozwoju. Ten wybór oznacza, że projekt może być stale rozwijany w przyszłości i będzie miał kod wysokiej jakości.

Mautic jest wspierany (finansowo lub poprzez rozwój kodu) przez wiele firm z całego świata. Liczba tych organizacji stale rośnie. To zaangażowanie gwarantuje, że Mautic będzie coraz lepszy w przyszłości, a Ty będziesz otrzymywać nowe funkcje i ulepszenia za darmo.

Funkcjonalności Mautic, które pomogą Ci rozwinąć firmę

Mautic pozwala firmom korzystać z narzędzi marketingowych XXI wieku, utrzymując cały proces wewnętrznie i przechowując wszystkie dane.

Pozyskiwanie i pielęgnacja leadów

Pozyskuj i ogrzewaj leady, aż będą gotowe na spotkanie z zespołem sprzedaży. Mautic oferuje różne mechanizmy, dzięki którym możesz poznać swoich odbiorców i komunikować się z nimi.

Personalizacja

Dostarczaj odpowiednią wiadomość we właściwym czasie do właściwej grupy odbiorców. Dzięki zaawansowanym narzędziom personalizacji możesz stworzyć niestandardową wiadomość dla każdego.

Komunikacja wielokanałowa

Wysyłaj e-maile, wiadomości tekstowe i inne kanały dzięki konfigurowalnym przepływom pracy. Docieraj do odbiorców tam, gdzie komunikacja działa najlepiej.

Kampanie typu Drip

Angażuj odbiorców w zależności od ich zainteresowań. Wysyłaj kolejne wiadomości e-mail z wyzwalaczami i decyzjami opartymi na wcześniejszych działaniach użytkownika.

Analityka

Zyskaj dogłębny wgląd w swoją grupę docelową. Śledź wszystkie działania użytkowników zarówno na stronie internetowej, w wiadomościach e-mail, jak i w innych kanałach.

Doskonałe raportowanie

Z łatwością twórz własne raporty i docieraj do nowych wniosków dzięki potężnemu i intuicyjnemy intefejsowi do raportowania.

Jesteśmy oficjalnym członkiem społeczności Mautic

Oficjalna odznaka członka społeczności Mautic.

Wierzymy, że wspólna praca nad oprogramowaniem open source przynosi korzyści zarówno programistom, jak i klientom. Dzięki dużym społecznościom skupionym wokół produktów i technologii możemy tworzyć coraz lepsze aplikacje. Dlatego wspieramy Mautic, aby pomóc kształtować przyszłość otwartej automatyzacji marketingu. Jesteśmy dumni z bycia oficjalnym członkiem społeczności i tytułu Community Tier.

Jesteśmy ekspertami od Mautic

W Droptica mamy duże doświadczenie w marketing automation i z narzędziem Mautic. Doradzamy firmom przy implementacji oraz w trakcie używania tego rozwiązania.

-

Rozwój i wdrożenie Mautic

Podnieś poziom marketing automation dzięki naszym profesjonalnym usługom rozwoju i implementacji Mautic. Możemy Ci pomóc:

 • skonfigurować i utrzymać skalowalną instancję Mautic,
 • wybrać wtyczki i integracje spełniające Twoje potrzeby, 
 • nauczyć pracowników, jak korzystać z Mautica, aby osiągnąć cele biznesowe.

Tworzenie pluginów Mautic

Jesteśmy sprawdzoną agencją PHP z dogłębnym doświadczeniem w tworzeniu wtyczek Mautic. Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • nowe pluginy Mautic od początku do końca,
 • dodatkowe raporty niestandardowe,
 • inne rozwiązania dostosowane do Twoich wymagań.

Możemy stworzyć pluginy Mautic, które zapewnią możliwość aktualizacji i rozszerzenia platformy automatyzacji marketingu.

-
-

Integracje Mautic

Aby ułatwić Ci codzienną pracę, możemy połączyć Twoją platformę automatyzacji marketingu Mautic z innymi zewnętrznymi systemami lub narzędziami, z których korzystasz, takimi jak:

 • oprogramowanie CMS (np. Drupal, WordPress),
 • systemy CRM (np. Hubspot, Salesforce),
 • platformy mediów społecznościowych (np. Facebook, Instagram, LinkedIn).   

Możemy również stworzyć niestandardowe integracje przy użyciu Mautic API.

Konsulting Mautic

Nie wiesz, jak najlepiej wdrożyć automatyzację marketingu? Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania. Pomagamy firmom osiągnąć ich cele z Mautic w obszarach takich jak:

 • integracje Mautic,
 • wdrażanie oprogramowania,
 • raportowanie.
Usługi Mautic w Droptica realizujemy dzięki zespołowi doświadczonych deweloperów i konsultantów.

Hosting zarządzany przez Mautic

Wybierz hosting Mautica w chmurze i miej kontrolę nad wszystkimi swoimi danymi.

Możemy pomóc w skonfigurowaniu własnych środowisk Mautic lub zapewnić nasze własne rozwiązanie hostingowe, aby zapewnić Ci pełną kontrolę.

 • Wybór dostawcy
 • Konfiguracja środowiska
 • Kopie zapasowe i monitorowanie dostępności

Możemy pomóc w całym cyklu życia projektu hostingu Mautic.

Co możemy dla Ciebie drobić

Potrzebujesz ekspertów od Mautic?