Blog /E-commerce

Tutaj znajdziesz pomysły i przykłady rozwiązań e-commerce.

Jeśli budujesz e-sklep lub chcesz sprzedawać produkty cyfrowe, pobieralne lub w modelu subskrypcji, podpowiadamy jak tego dokonać z ekosystemem Drupal Commerce.

Integracje płatności ze sklepem internetowym na Drupalu. Design, który wpływa na wzrost konwersji. Wykorzystanie opensource'owego system Sylius do budowy spersonalizowanego e-sklepu. Niezbędne funkcjonalności aplikacji e‑commerce. Albo zwiększenie sprzedaży z urządzeń mobilnych. To tylko kilka z wielu tematów, które tutaj znajdziesz.

W konkurencyjnej rzeczywistości e-commerce, Magento stało się jednym z najlepszych wyborów dla firm działających online na całym świecie. Przykładem jego wyróżniających się cech jest płynna obsługa płatności, którą oferuje. Ten artykuł zagłębia się w złożoność integracji bramek płatniczych Magento, niezbędnego elementu każdego udanego biznesu w internecie.

Dynamiczny rozwój e-commerce w ostatnich latach zmienił oblicze biznesu. Firmy przemysłowe muszą dostosować się do nowej rzeczywistości, w której negocjacje i transakcje są w znacznym stopniu prowadzone w sieci. Rozwiązania e-commerce dla branży przemysłowej mogą zwiększyć rozpoznawalność marki, a także poprawić jej wyniki sprzedażowe i pozwolić na redukcję kosztów. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto rozważyć zbudowanie strony e-commerce dla firmy przemysłowej.

Internet stał się dziś głównym miejscem szeroko rozumianej sprzedaży. Wzrost zapotrzebowania na usługi e-commerce bezpośrednio przekłada się na szybki rozwój tej technologii. To, co było standardem jeszcze dziesięć lat temu, może być już przestarzałe i nieadekwatne w warunkach pędzącego postępu. W tym artykule chcielibyśmy przedstawić jedną z możliwych dróg, którą można obrać przy budowaniu platformy e-commerce oraz korzyści, jakie niesie za sobą podejście headless.

Masz biznes e-commerce w modelu B2B i zastanawiasz się, jakie rozwiązania warto wykorzystać, żeby zachęcić klientów do skorzystania z Twojej oferty? Wdrażanie nowoczesnych funkcjonalności jest niezbędne do utrzymania konkurencyjności i zagwarantowania Twoim klientom dobrych doświadczeń podczas interakcji ze sklepem internetowym. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj najważniejsze trendy e-commerce dla B2B w 2023 roku.

Prowadzenie sklepu internetowego pozwala na łatwiejsze dotarcie do klienta, niż tradycyjne modele biznesu. Jednocześnie konkurencja w świecie wirtualnym jest zaciekła, dlatego trzeba na bieżąco oceniać skuteczność swoich działań i modyfikować strategię. Oto kilka wskazówek dla e-commerce, które mogą pomóc Ci osiągnąć sukces.

Coraz więcej przedsiębiorców próbuje swoich sił w branży e-commerce. Podstawą prowadzenia takiego biznesu jest posiadanie sklepu internetowego. Jak zaprojektować swoją witrynę sprzedażową tak, aby wyróżniała się na tle konkurencji? Przedstawiamy najciekawsze przykłady stron e-commerce oraz wskazujemy najważniejsze dobre praktyki w zakresie ich projektowania.

Istnieje wiele sposobów na prowadzenie działalności gospodarczej w internecie. Wybór odpowiedniego modelu biznesowego e-commerce nie jest jednak tak łatwy, jak mogłoby się to wydawać. Ostrożne rozważenie dostępnych możliwości i przeanalizowanie posiadanych zasobów pozwoli Ci wyłonić najlepszy typ działalności i stworzyć skuteczną strategię dla Twojego biznesu e-commerce.

W dzisiejszych czasach klienci oczekują coraz większej swobody w doborze metody płatności. Mogą zrezygnować z dokonania zakupu na Twojej platformie, jeżeli wśród form płatności nie znajdą takiej, która będzie odpowiadać ich preferencjom. Niestety nie każdy przedsiębiorca może pozwolić sobie na wdrożenie nieskończenie wielu sposobów płatności. Dlatego warto przeanalizować możliwości dostępne na rynku e-commerce i wybrać kilka z nich.

Interesujesz się biznesem online i szukasz inspiracji na startup e-commerce? E-biznes to nie tylko sklepy internetowe, chociaż są one wielką częścią tego rynku. Z naszego artykułu dowiesz się, jakie typy startupów mają duży potencjał w dzisiejszym świecie cyfrowego biznesu.

Istnieje wiele źródeł wiedzy o branży e-commerce dla początkujących przedsiębiorców i doświadczonych biznesmenów: grupy dyskusyjne w sieci, czasopisma branżowe, konferencje i wiele innych. Na blogach e-commerce znaleźć można artykuły o różnej tematyce i złożoności, dlatego jest to dobre miejsce do wyszukiwania informacji na temat sklepów internetowych, śledzenia trendów i newsów z branży.

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach