Open Source

Open Source

Poświęcamy dużo naszego czasu na rozwijanie i promowanie rozwiązań Open Source

Wspieramy Open Source ponieważ wierzymy, że wspólna praca nad otwartym oprogramowaniem przynosi korzyści nie tylko programistom, ale także klientom.

Dzięki ogromnej społeczności skupionej wokół wielu projektów open source powstają coraz to lepsze aplikacje. Dzięki temu klienci mogą otrzymywać lepsze oprogramowanie po niższych kosztach wdrożenia.

Zobacz jak w Droptica wspieramy rozwój Open Source:

Wydarzenia, które organizujmy

Wydarzenia

DrupalCamp Poland

DrupalCamp Poland Wrocław to dwudniowa konferencja, gromadząca corocznie ponad 100 osób zainteresowanych systemem Drupal. Program konferencji został tak opracowany, aby każdy znalazł coś dla siebie - zarówno osoby w tematyce Drupala stawiające pierwsze kroki, jak i programiści z dużym doświadczeniem.

Więcej informacji na stronie

Drupal Day

DevTalks

Droptica DevTalks (wcześniej DrupalDay) to bezpłatne spotkania online, podczas których dzielimy się wiedzą z zakresu web developmentu na różnych poziomach zaawansowania, pokazujemy nowe i przydatne rozwiązania, a także dajemy osobom zainteresowanym światem IT możliwość wzajemnego poznania się.

Więcej informacji na stronie

Projekty Open Source

droopler

Droopler

Droopler to dystrybucja Drupalowa służąca do budowania nowoczesnych i wygodnych w obsłudze serwisów korporacyjnych. Droptica rozwija system od grudnia 2017 roku. System jest stale rozwijany i używany przez setki stron internetowych na świecie.

 

Zobacz demo systemu na

demo.droopler.com

 

Informacje o projekcie znajdziesz na stronie https://www.drupal.org/project/droopler

Moduły Drupala

Poniżej lista modułów dla Drupala, które wspiera i rozwija Droptica:

Paragraph View Mode

Moduł pozwala na wielokrotne użycie tych samych typów paragrafów z drobnymi zmianami wizualnymi (display mode), co eliminuje konieczność tworzenia nowego paragrafu za każdym razem kiedy potrzeba jedynie drobna zmiana.

Popup message

Raz na sesję moduł wyświetla użytkownikowi określoną wiadomość pop-up. Może być wykorzystany m.in. jako obowiązkowe powiadomienie o plikach cookies lub wiadomość z wezwaniem do działania dla klienta Twojej strony.

Slack Logger

Moduł bada stan strony i wysyła powiadomienia na przypisany projektowi kanał w aplikacji Slack, pozwalając na monitorowanie zagrożeń strony na bieżąco. Można go skonfigurować w taki sposób, aby powiadomienia wysyłane były od wybranego poziomu zagrożenia.

Autotitle

Moduł automatycznie uzupełnia tytuł node’a na podstawie znalezionych w tekście tagów HTML <H1> do <H4> z uwzględnieniem ich hierarchii.

Ga_disable

Moduł pozwala na tymczasowe zablokowanie Google Analytics na stronie. Dzięki temu możesz dogłębnie przetestować działanie swojej strony bez obawy, że ruch na stronie wygenerowany testami wpłynie na statystyki GA. Po zakończeniu testów bezpiecznie przywrócisz działanie GA bez potrzeby ponownej żmudnej konfiguracji.

Sprawdź naszego GitHub’a

Github
Career
Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi rozwiązaniami Open Source!
Kontakt
Potrzebujesz zespołu do Drupala oraz ekspertów PHP?