Blog /Firma

Droptica to Software development company specjalizująca się w tworzeniu serwisów internetowych bazujących na Drupalu, Symfony i React.

Od 2013 roku rozwijamy przedsiębiorstwo tak, aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Zobacz, co osiągnęliśmy przez ten czas!

Droptica to 27 specjalistów z różnych dziedzin pracujących w biurach zlokalizowanych w najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich miastach.

Z przyjemnością nawiązujemy stałe relacje i angażujemy się w projekty naszych klientów, od startupów po rozbudowane serwisy internetowe. Dostarczamy wyłącznie sprawne, skalowalne i rozszerzalne rozwiązania. Systematycznie ulepszamy naszą pracę, dzięki czemu cieszymy się nieustannie zaufaniem klientów.

Prowadzimy intensywną działalność popularyzatorską. Jesteśmy głównymi organizatorami Drupal Day Polska oraz Drupal Camp Wrocław a także założycielami organizacji Drupal Polska, co pozwala nam na swobodną wymianę doświadczeń i naukę od najlepszych.

Nasze nieustające dążenie do doskonałości zostało docenione m. in przez:
  • Clutch.co - tytułami Top Drupal Development Firm 2016, Top Developers 2017 i Top B2B Companies 2017
  • Instytut wzornictwa Przemysłowego - kwalifikacją do finału konkursu Dobry Wzór 2018
20.02.2020
Ewelina Wolniewicz
Firma
DrupalCamp London to świetne wydarzenie dla wszystkich agencji Drupalowych. Jest to konferencja, gromadząca setki ekspertów od Drupala z całego świata, którzy używają, rozwijają, projektują i wspierają platformę Drupala. Dlatego też niezmiennie pojawimy się tam i w tym roku. 
03.02.2020
Ewelina Wolniewicz
FirmaDrupal
Z okazji urodzin zawsze nachodzi nas refleksja nad ubiegłym rokiem. Mówią, że życie zaczyna się po trzydziestce, ale siódemka zdaje się równie magiczną granicą. Droptica z roku na rok rozwija się coraz bardziej, coraz szybciej, coraz bardziej świadomie i pewnie dąży do celu. Co doprowadziło nas do bycia najlepszą agencją Drupalową w Polsce? Co planujemy dalej?
02.01.2020
Droptica Team
Firma
Kolejne 365 dni za nami. 6 wykładów w Londynie, 5 konferencji, 4 DrupalDaye, DrupalCamp, nowe biuro w Gdańsku, nowa lokalizacja w Toruniu, 12 nowych osób. Zobacz jak wyglądał rok 2019 w Droptica. 
13.12.2019
Ewelina Wolniewicz
Firma
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w DrupalCamp Poland 2019. Sesje i filmy wideo znajdują się na naszym kanele YouTube. Jeżeli ktoś nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, spieszymy z dobrymi wieściami.
26.11.2019
Droptica Team
FirmaWydarzenia
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako Platynowy sponsor jednej z największych konferencji branżowych dla programistów tj. PHPCon Poland 2019. Konferencja cieszyła się bardzo dużą popularnością, uczestniczyło w niej aż 543 osób! Wydarzenie po raz kolejny wywarło na nas bardzo dobre wrażenie. 
14.11.2019
Droptica Team
FirmaWydarzenia
Konferencja PHPCon Poland 2019 odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2019 r. w Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku. Wybór miejsca nie jest przypadkowy. To właśnie w Szczyrku odbywały się jedne z najlepiej wspominanych edycji PHPCon. Patrząc na tegoroczną agendę, możemy mieć pewność, że będzie to niezwykle ciekawa edycja. Wspólnie z zespołem Droptica wybraliśmy 5 wykładów, które warto zobaczyć:
23.09.2019
Agata Leszczyńska
FirmaWydarzenia
Droptica z ekipą odpowiedzialną za spotkania branżowe pod szyldem PHPers zna się nie od dziś. Gdy dowiedzieliśmy się, że po raz kolejny na terenie MTP zorganizowana będzie konferencja PHPers Summit, jedno z największych krajowych wydarzeń dotyczących PHP, zgodnie stwierdziliśmy, że nie może nas tam zabraknąć!
26.08.2019
Grzegorz Bartman
FirmaDrupal
O co chodzi? Nasza agencja drupalowa dotychczas organizowała dwa rodzaje wydarzeń dla osób pracujących z Drupalem: DrupalCamp i DrupalDay. We wrześniu zorganizujemy wydarzenie nowego typu - Unconference (nazwę tę można przetłumaczyć na język polski jako "nie-konferencja").
09.08.2019
Agata Leszczyńska
Firma
W pracy spędzamy bardzo dużo czasu. Według OECD to ponad 1800 godzin w roku! Miejsce, gdzie przebywa się niemal tyle czasu, co we własnym łóżku, powinno być zatem wygodne, a atmosfera komfortowa. Zobacz, jak w naszej agencji drupalowej dbamy o to, aby praca była przyjemna i produktywna! ;)
16.04.2019
Agata Leszczyńska
FirmaWydarzenia
Sesja Linuksowa to największa polska konferencja poświęcona rozwiązaniom Open Source oraz najnowszym trendom w systemach z rodziny GNU/Linux. Jej celem jest promowanie idei wolnego oprogramowania. Oto, co o Sesji piszą sami organizatorzy: "Wiemy, że Open Source jest coraz bardziej popularny w rozwiązaniach komercyjnych, jak i domowych. I zależy nam na jego popularyzacji". To zupełnie jak nam! 

Porozmawiajmy o Twoich projektach

Napisz do nas