-

Przyszłość po Drupalu 7. Dołącz do bezpłatnego webinaru Droptica

Wsparcie dla Drupala 7 zakończy się w przyszłym roku. Jeśli prowadzisz swoją stronę internetową na tej wersji systemu, teraz jest świetny czas, aby dowiedzieć się, co z nią zrobić. Czy aktualizacja do Drupala 10 to dobry pomysł? A może warto wybrać inne technologie do migracji witryny? Weź udział w naszym bezpłatnym webinarze 22 lutego, aby odkryć dostępne opcje, gdy koniec życia Drupala 7 stanie się rzeczywistością.

Dlaczego warto zacząć myśleć o życiu po Drupalu 7?

Oficjalna data zakończenia wsparcia dla Drupala 7 została ustalona na 5 stycznia 2025 roku. Po tym czasie wiele się zmieni dla stron, które funkcjonują na tej wersji systemu. Czego można się spodziewać?

Nie będzie już dostępne wsparcie ze strony społeczności Drupala ani zespołu Drupal Security Team. Przestaną pojawiać się oficjalne aktualizacje systemu, a także poprawki rozwojowe i bezpieczeństwa dla Drupala 7. W rezultacie witryna stanie się podatna na ataki hakerskie, a do tego wszystkie poprawki będziesz musiał wykonywać samodzielnie.

Webinar Droptica: Przyszłość po Drupalu 7. Odkrywamy alternatywy i nowe możliwości po końcu wsparcia

 

Jakie tematy poruszymy podczas webinaru?

Aby zapobiec powyższej sytuacji, warto z odpowiednim wyprzedzeniem podjąć działania na stronie. Z naszego webinaru dowiesz się, co tak naprawdę możesz zrobić ze swoją witryną, kiedy Drupal 7 przestanie być oficjalnie wspierany.

W trakcie live streamu, Maciej Łukiański - CEO i współzałożyciel Droptica - zaprezentuje efektywne strategie i możliwe ścieżki rozwoju serwisu, które - wbrew pozorom - nie ograniczają się jedynie do aktualizacji do Drupala 10. Nasz ekspert z ponad 11-letnim doświadczeniem w pracy z Drupalem podzieli się praktycznymi wskazówkami.

Co znajduje się w planie webinaru?

  • Aktualizacja do nowszych wersji Drupala,
  • migracja do innych systemów (np. Symfony),
  • inne metody dostosowane do potrzeb i struktury strony internetowej (np. progresywna migracja złożonych serwisów),
  • utrzymanie Drupala 7 po zakończeniu oficjalnego wsparcia.

Zapisz się na nasz bezpłatny webinar

Chcesz poznać dobre praktyki, by móc wcielić je w życie zanim funkcjonowanie Twojej witryny skomplikuje koniec supportu Drupala 7? Zarejestruj się na nasz bezpłatny live stream. Webinar online odbędzie się 22 lutego o godz. 15:00 na platformie Zoom. Wydarzenie zakończy sesja Q&A, podczas której prowadzący chętnie odpowie na Twoje pytania.

Obejrzyj nasz poprzedni webinar o wsparciu i utrzymaniu strony na Drupalu

“The Future After Drupal 7” to kolejne wydarzenie z cyklu webinarów Droptica. Poprzednim razem uczestnicy live streamu mieli okazję poznać tajniki wsparcia i utrzymania stron internetowych na Drupalu. Maciej Łukiański zaprezentował cały szereg dobrych praktyk i konkretnych narzędzi pomocnych w zabezpieczaniu, monitorowaniu i rozwijaniu witryny.

Nie mogłeś wziąć udziału w webinarze o supporcie Drupala? Nic straconego! Obejrzyj zapis wideo z tego wydarzenia. Dzięki temu poznasz konkretne kroki, które możesz podejmować regularnie, aby zadbać o swój serwis internetowy i utrzymać go w jak najlepszym stanie.

Maciej Łukiański poprowadził bezpłatny webinar o utrzymaniu i wsparciu strony na Drupalu.

 

Oglądając nagranie webinaru “Get the most out of Drupal: How to maintain, secure, and grow a Drupal website”, poznasz takie zagadnienia jak:

  • audyt strony internetowej na Drupalu,
  • aktualizacje zabezpieczeń,
  • monitorowanie czasu pracy serwera,
  • rodzaje prac w ramach developmentu witryny,
  • testowanie ręczne i automatyczne,
  • i wiele więcej.

Zapraszamy na webinar o Drupalu 7

Jeśli posiadasz stronę internetową na Drupalu 7, dowiedz się, co z nią zrobić, gdy ustanie oficjalne wsparcie dla tej wersji systemu. Zapisz się na nasz bezpłatny webinar, gdzie poznasz wiele możliwych strategii. Live stream na Zoomie odbędzie się 22 lutego, o godz. 15:00. 

-