-

Projektowanie i tworzenie stron internetowych dla firm produkcyjnych

Zaprezentuj ofertę swojej firmy na przejrzystej, nowoczesnej i szybkiej stronie internetowej. Wiemy, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej w przypadku produkcyjnych i przemysłowych witryn oraz sklepów online.

Korzystając z naszej wiedzy, ponad dziesięcioletniego doświadczenia i sprawdzonych technologii, stworzymy niestandardową stronę internetową, która najlepiej zaprezentuje Twoje złożone produkty i usługi oraz pomoże Ci wyróżnić się w sektorze przemysłowym. Aby osiągnąć ten cel, wybierzemy najlepsze funkcje, takie jak katalog produktów e-commerce lub lokalizator dealerów, lub stworzymy nowe narzędzia od podstaw.

Projektowanie stron dla przemysłu i produkcji

Oferując złożone produkty lub usługi przemysłowe, łatwo jest przeciążyć stronę internetową tekstem i elementami graficznymi. Zaplanujemy układ Twojej witryny w taki sposób, aby była przejrzysta, informacyjna i atrakcyjna wizualnie. W zależności od potrzeb Twojej firmy możemy zaprojektować funkcjonalności, takie jak katalogi produktów, filtrowane listy przedstawicieli handlowych, galerie zdjęć i filmów, sekcje z instrukcjami obsługi oraz wyszukiwarkę produktów.

Strona internetowa dla firmy produkcyjnej Exide Technologies z widokiem wyszukiwania produktów.

Rozwój stron internetowych producentów

Przykład responsywnej strony stworzonej przy użyciu Drooplera, darmowej dystrybucji Drupala.

Zaczniemy od zebrania Twoich wymagań i zaplanowania architektury strony internetowej, która będzie solidna i dostosowana do rosnących potrzeb Twojej firmy produkcyjnej. Podczas developmentu wyposażymy Twoją witrynę w wysokiej klasy funkcje i mechanizmy bezpieczeństwa oraz wykonamy wszystkie niezbędne integracje, np. z systemami CRM, ERP czy narzędziem do automatyzacji marketingu. Aby pomóc Ci zwiększyć liczbę konwersji, sprawimy, że Twoja witryna będzie szybka, responsywna i zoptymalizowana pod kątem SEO.

Redesign strony produkcyjnej

Proces przeprojektowania witryny rozpoczniemy od audytu, aby ocenić jej aktualny stan. Sprawdzimy, które elementy treści działają dobrze, a które powinny zostać zastąpione lub usunięte. Następnie przeanalizujemy źródła ruchu na stronie i aktualne ustawienia SEO. Na bazie tej wiedzy wskażemy obszary wymagające poprawy i zbierzemy od Ciebie wymagania dotyczące nowej strony internetowej. Po zaplanowaniu harmonogramu, budżetu, zespołu i realizacji projektu, rozpoczniemy proces redesignu strony.

Redesign strony internetowej dla firmy produkcyjnej zmienia jej wygląd i styl, poprawiając konwersje

E-commerce dla firmy produkcyjnej

Przykład rozwiązania e-commerce dla branży produkcyjnej z katalogiem produktów, tagami i filtrami.

Złożona oferta produkcyjna wymaga dedykowanego podejścia. Stworzymy wyszukiwarkę produktów i katalogi z filtrami, aby użytkownicy mogli łatwo przeglądać asortyment. Dla większej poprawy ich wrażeń dodamy funkcje porównywania i konfiguracji produktów oraz różne opcje płatności. Aby umożliwić odwiedzającym łatwe znalezienie sklepów na miejscu, wdrożymy funkcję lokalizatora dealerów i przefiltrowaną listę przedstawicieli handlowych.

Zarządzanie informacją produktową

Systemy PIM (ang. Product Information Management) umożliwiają zarządzanie informacjami o produktach w handlu elektronicznym i doświadczeniami klientów. Możesz dystrybuować dane z jednego oprogramowania PIM do wszystkich kanałów marketingu i sprzedaży, aby zachować spójność, wysoką jakość i aktualność informacji o produkcie (np. instrukcji obsługi). Wdrażane przez nas rozwiązanie umożliwia gromadzenie i zarządzanie danymi o produktach i klientach oraz zasobami medialnymi. Gromadzi dane z różnych programów i wyświetla je w jednym widoku.

Strony dla firm produkcyjnych - case studies

Strona internetowa firmy Exide Technologies z nowym designem witryny wdrożonym przez zespół Droptica

Grupa Exide - producent akumulatorów

Exide Technologies jest wiodącym producentem akumulatorów. Firma oferuje produkty dla sektora motoryzacyjnego i przemysłowego. Pracowaliśmy z istniejącą stroną internetową Exide Group, gdzie wdrożyliśmy nowy projekt, wprowadziliśmy ulepszenia SEO, dodaliśmy funkcję wyszukiwania dealerów i zmigrowaliśmy krajowe strony internetowe na platformę Exide.

Strona internetowa dla firmy produkcyjnej Boplan z Belgii oferującej barierki antywstrząsowe.

Boplan - producent barier antywstrząsowych

Boplan produkuje barierki antywstrząsowe dla klientów z całego świata. Podczas naszej współpracy wprowadziliśmy zmiany w wyglądzie strony oraz dodaliśmy funkcjonalność, która wyświetla różne treści w zależności od lokalizacji użytkownika. Przeprowadziliśmy również optymalizację wydajności strony i zintegrowaliśmy ją z Mauticiem - narzędziem do automatyzacji marketingu.

Design i web development stron produkcyjnych na naszym blogu

Dzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie projektowania oraz tworzenia skutecznych i atrakcyjnych wizualnie stron internetowych dla firm produkcyjnych.

Skontaktuj się z nami

Opowiedz nam o swoim projekcie! Wypełnij formularz kontaktowy i opisz, jaki system chciałbyś zbudować.

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, po otrzymaniu formularza, aby omówić Twój projekt.

Wykorzystamy naszą ekspercką wiedzę i umiejętności, aby stworzyć dla Ciebie niestandardową stronę internetową, która spełni wszystkie potrzeby Twojej firmy produkcyjnej.