Obok podstrony kontaktu, podstrona z ofertą jest jedną z kluczowych części witryny internetowej. Jest ona również jednym z podstawowych elementów skutecznej strony firmowej. Przedstawienie zakresu usług jest zwykle głównym celem jej istnienia. Pokażemy krok po kroku, jak stworzyć stronę z ofertą w Drooplerze - dystrybucji Drupala.

Przez: Piotr Miarka

Strona główna jest najważniejszym elementem witryny internetowej. To od niej zależy pierwsze wrażenie użytkownika, czy zostanie on na stronie, czy będzie zainteresowany ofertą firmy oraz samą firmą. Pokażemy Ci, jak w kilku prostych krokach stworzyć stronę główną, która pozwoli utrzymać uwagę użytkowników.

Bluehost jest w ścisłej dwudziestce największych firm hostingowych na świecie, obsługując ponad 2 miliony domen. W ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz usług. My natomiast pokażemy, jak zainstalować dystrybucję Drupala Droopler, korzystając z podstawowej oferty hostingu współdzielonego (Basic Web Hosting).

Dzięki odpowiednim narzędziom do budowy serwisów internetowych w bardzo łatwy sposób można rozszerzyć bibliotekę komponentów Droopler.

Dzięki modułowej konstrukcji i wysoce parametrycznemu SCSS możesz łatwo dostosować elementy motywu.

Platform.sh to kompleksowa platforma internetowa dla zespołów pracujących w Agile. Tutaj znajdziesz instrukcję, jak uruchomić własną stronę internetową w oparciu o Droopler.

Cyberfolks (stara nazwa: Linuxpl.com) to jeden z najpopularniejszych dostawców usług hostingowych w Polsce. Tutaj znajdziesz instrukcję dotyczącą instalacji Droopler dla tego hostingu.

Linode to dostawca usług hostingowych w chmurze, dzięki któremu możesz stworzyć dedykowany serwer z pełnym dostępem do roota. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak zainstalować Droopler na Ubuntu Server 18.04.