-

Usługi React Development

Szukasz firmy specjalizującej się w React JS? Wybierz sprawdzony zespół i zyskaj szybką, nowoczesną i interaktywną stronę internetową, która zapewni płynne doświadczenie użytkownika.

Eksperci od React Development

W Droptica używamy nowoczesnych frameworków i bibliotek JavaScript od 2015 roku. React JS, stworzony i rozwijany przez Facebook, jest naszą bazową technologią. Dlaczego? Pozwala nam budować płynne aplikacje internetowe i interfejsy użytkownika, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Zbuduj stronę z doświadczonym zespołem programistów React

Droptica to zespół wszechstronnych programistów React, którzy z powodzeniem wdrożyli i utrzymywali wiele projektów bazujących na tej technologii. Nasze case studies są najlepszym dowodem tego, co potrafimy osiągnąć.

Strona internetowa tablein

TableIn - React do szybkiej rezerwacji stolików

TableIn posiadał zastany system backendowy do zarządzania rezerwacjami stolików. Klient chciał zbudować solidne i nowoczesne rozwiązanie frontendowe dla swoich gości. Zaproponowaliśmy technologię React i stworzyliśmy kilka różnych aplikacji dla rozmaitych odbiorców. TableIn może teraz wykorzystywać React, aby oferować użytkownikom zgrabny i nowoczesny interfejs.

TrainingRealm - aplikacja PWA do treningów online

TrainingRealm oferuje swoim użytkownikom treningi online. Naszym zadaniem było zbudowanie progresywnej aplikacji webowej, która zapewniałaby dostęp do spersonalizowanych instrukcji do ćwiczeń. Od początku projektu tysiące odwiedzających założyło konta, a wielu z nich przekształciło się w płacących klientów.

Aplikacja Training Realm uzyskuje od swoich użytkowników średnią ocenę 9.8 NPS.

Strona internetowa training realm

Usługi React odpowiadające Twoim potrzebom

Pozwól, aby nasz zespół zapewnił Ci najlepsze podejście technologiczne. Możemy rozbudować Twoją stronę internetową o nowe funkcje, zwiększyć jej bezpieczeństwo i wydajność, aby pomóc Ci osiągnąć cele biznesowe. Zapoznaj się z naszymi usługami reactowymi.

-

React Development

Budujemy supernowoczesne i bezpieczne aplikacje React w oparciu o Twoje wymagania, aby zapewnić każdemu użytkownikowi doskonałe doświadczenie.

-

Wsparcie React

Wspieramy aplikacje React zbudowane przez inne zespoły, aby Twoja witryna była bezpieczna i stabilna. Realizujemy stałe i doraźne zgłoszenia.

-

Hosting React

Hostujemy Twoją aplikację React JS i jej backend w chmurze AWS. Dzięki temu Twoja strona internetowa pozostaje responsywna w dzień i w nocy.

-

Konsulting React JS

Jako Twoi konsultanci, przeprowadzamy burzę mózgów, przeglądamy projekt i doradzamy, aby pomóc jak najlepiej zrealizować Twoje cele biznesowe.

-

Migracja do React JS

Migrujemy architekturę Twojej istniejącej strony internetowej do komponentów React JS, abyś mógł cieszyć się wydajną i zaktualizowaną aplikacją internetową.

-

UI/UX dla React JS

Projektanci UX tworzą interaktywny i bogaty interfejs dla Twojej aplikacji React, aby angażować obecnych i nowych użytkowników dzięki innowacyjnym funkcjom.

-

Dedykowany zespół React JS

Zbuduj solidną witrynę szybko i bezpiecznie z dedykowanymi programistami React z Droptica. Dostosuj wielkość zespołu do zakresu prac i etapu projektu.

Dlaczego warto użyć React do tworzenia stron internetowych?

Popularne firmy, takie jak Netflix, Uber czy Airbnb, wybrały React dla swoich aplikacji internetowych i trudno się temu dziwić. Ta wszechstronna biblioteka JavaScript wyróżnia się wieloma zaletami.

Opcja dla aplikacji webowych

React JS pozwala programistom na pisanie deklaratywnego kodu. Dzięki temu stanowi doskonałe rozwiązanie do tworzenia landing page'y i Single Page Applications (SPA).

Reaktywne interfejsy użytkownika

Komponenty React pozwalają budować szybkie, interaktywne i jakościowe interfejsy, które dobrze działają z różnymi backendami (np. Drupal, Node JS, Symfony i Laravel).

Poprawa wydajności

Używanie Reacta opartego namechanizmie Virtual DOM (który optymalizuje operacje na elementach w strukturze) poprawia wydajność strony i oszczędza zasoby komputera.

Biblioteka przyjazna dla SEO

Dzięki renderowaniu po stronie serwera i koncepcji Virtual DOM, React JS przyspiesza czas ładowania strony internetowej, zapewniając jej dobre pozycje w wyszukiwarkach (takich jak Google i Bing).

Komponenty wielokrotnego użytku

React używa JSX - rozszerzenia JavaScript - które pozwala dynamicznie tworzyć i ponownie wykorzystywać komponenty na stronie. W efekcie możemy aktualizować interfejs aplikacji, kiedy tylko chcemy.

Bogaty ekosystem

React posiada rozbudowany ekosystem, w którym znajdziemy wiele bibliotek i narzędzi rozszerzających funkcjonalność tego popularnego frameworka na potrzeby tworzenia bardziej złożonych aplikacji.

React JS - świetne rozwiązanie do różnych celów

Wybierając React JS, mamy możliwość budowania pięknych, interaktywnych i szybkich interfejsów dla różnych aplikacji. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Ikona przyjazne wyszukiwanie

Aplikacje SPA (Single Page Applications)

-

Progresywne aplikacje webowe (PWA)

-

Cały interfejs frontendowy

-

Landing page

-

Złożone formularze online

-

Pulpity nawigacyjne

-

Systemy oceniania dla użytkowników

-

Kalendarz rezerwacji online

-

Wyszukiwarka artykułów

Frontend React JS z różnymi backendami

React jest świetny jako frontend, ale potrzebuje backendu. Na szczęście dobrze współpracuje z różnymi technologiami, nawet w opcji headless (kiedy React jest jedynym interfejsem widocznym dla użytkownika, a np. Drupal jest wyłącznie w backendzie). Możemy pomóc Ci w każdym przypadku.

-

React i Node.js

React pozwala tworzyć szybkie aplikacje, więc wymaga zbudowania równie szybkiego backendu. Właśnie do tego fantastycznie nadaje się Node.js. Z wykorzystaniem bibliotek takich jak Gatsby.js czy Next.js, to backendowe środowisko uruchomieniowe umożliwia tworzenie aplikacji frontendowych React JS renderowanych po stronie serwera, ulepszając doświadczenie użytkownika i SEO.

React JS i Symfony lub Laravel

Systemy frontendowe oparte na React wymagają budowania szybkich aplikacji backendowych. Symfony lub Laravel (nowoczesne frameworki stworzone w PHP, solidnym języku skryptowym) oferują świetne narzędzia do tego celu. Nasz zespół może obsłużyć obie strony (backend i aplikację frontendową React), aby dostarczyć Ci kompleksowe i bardzo wydajne rozwiązanie.

-
-

Frontend React JS i Drupal

React jest jedną z naszych podstawowych technologii, ale ponieważ zaczynaliśmy jako agencja drupalowa, mamy ogromne doświadczenie w budowaniu solidnych backendów Drupala dla frontendów React JS. Zbudowaliśmy backendowe aplikacje Drupal headless dla wielu klientów, w tym tych o najwyższych wymaganiach jakościowych (takich jak Polski Związek Piłki Nożnej).

Nasi klienci chętnie o nas mówią

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Droptica spełniła swoją obietnicę i uruchomiliśmy system zgodnie z harmonogramem. W kilku przypadkach podjęli dodatkowe działania, aby pokonać przeszkody. Aplikacja działa. Użytkownicy są zadowoleni, a my jesteśmy zachwyceni!

Zespół TrainingRealm

Wpisy blogowe o React JS i frontendzie

Sprawdź nasze artykuły blogowe ze wskazówkami ekspertów React na temat frontendu i tworzenia stron internetowych.

Co możemy dla Ciebie drobić

Potrzebujesz profesjonalnej firmy od React Development?