-

PHP development - usługi

Nasza agencja PHP buduje strony internetowe i aplikacje dostosowane do potrzeb danego biznesu. Bez względu na branżę i wielkość Twojej firmy, znajdziemy i stworzymy dla niej najlepsze rozwiązanie.

PHP Development Agency

W Droptica pracujemy z PHP od ponad 10 lat. Używamy go do tworzenia najwyższej klasy projektów. Koncentrujemy się przede wszystkim na tworzeniu stron i aplikacji internetowych PHP, które pomagają naszym klientom prowadzić i rozwijać ich firmy.

Tworzymy w PHP całe aplikacje i strony internetowe, ponieważ jest to najpopularniejszy język programowania, który jest stale rozwijany i wykorzystywany do tworzenia profesjonalnego oprogramowania. Co więcej, wiele rozwiązań PHP posiada licencję open source, dzięki czemu nie musisz ponosić kosztów związanych z ich użytkowaniem.

Budujemy również komponenty wspierające systemy stworzone w innych technologiach. Zazwyczaj pracujemy z jednym z frameworków PHP, w zależności od projektu i jego wymagań. Może to być Drupal, Symfony lub Laravel.

Usługi PHP - case studies

Na przestrzeni lat większość projektów, które zrealizowaliśmy, było napisanych w PHP. Ze względu na dużą elastyczność tego języka, używaliśmy go do rozwiązań różnego typu i o różnej wielkości.

Jak możemy Ci pomóc?

Pomożemy Ci przejść przez wszystkie etapy budowy strony internetowej w PHP. Realizujemy nie tylko programowanie, ale także projektowanie graficzne, planowanie architektury, testowanie, optymalizację wydajności, hosting i wsparcie powdrożeniowe.

Tworzenie stron internetowych w PHP

Wybierając stronę internetową opartą na PHP i zbudowaną przez Droptica, stawiasz na sprawdzony system i doświadczony zespół. Tworzymy rozwiązania internetowe PHP od ponad 10 lat. Uwielbiamy pracę z tym językiem i doprowadzamy projekty do końca.

Zaczynając od podstaw, zbadamy Twoje potrzeby i wymagania, zaplanujemy architekturę Twojego przyszłego rozwiązania i wybierzemy framework PHP, który będzie najbardziej wydajny do stworzenia projektu. W następnym kroku przejdziemy do procesu development

PHP
Budowanie serwisów internetowych

Rozwój istniejącego oprogramowania PHP

Posiadasz stronę PHP i potrzebujesz wsparcia w jej dalszym rozwoju? Pomożemy Ci! Wielu naszych klientów przyszło do nas z istniejącym oprogramowaniem PHP. Poszukiwali lepszej obsługi i jakości oraz solidnego zespołu do rozwoju swoich stron internetowych lub aplikacji.

Zaczynamy od konsultacji, podczas których analizujemy Twoją witrynę i wskazujemy obszary wymagające poprawy. Zbieramy również Twoje potrzeby i wymagania. Nasi programiści PHP mają duże doświadczenie w opiece nad systemami stworzonymi przez innych developerów, co pozwala im szybko rozpocząć wdrażanie nowych funkcji. Nasi specjaliści zautomatyzują również proces wypuszczania nowych wersji na serwery produkcyjne oraz testowania. Pozwoli im to dostarczać nowe funkcjonalności bez naruszania innych części oprogramowania lub przerywania jego działania.

Nasze inne usługi PHP

Migracja systemów legacy

Technologia ewoluuje i wiele systemów opracowanych lata temu jest już przestarzałych. Jeśli chcesz zmodernizować swoje oprogramowanie PHP, możemy Ci pomóc. Wesprzemy Cię w planowaniu unowocześnienia i migracji systemu. W przypadku dużego i złożonego projektu, zrealizujemy go etapami, przenosząc funkcjonalności do nowego systemu PHP. Będziesz mógł inwestować w rozwój już na najnowszym oprogramowaniu, podczas gdy części systemu będą po kolei migrowane - bez przerw i długiego oczekiwania na zwrot z inwestycji.

Systemy backendowe PHP

Mamy również duże doświadczenie w tworzeniu systemów backendowych PHP. Aby zaoferować użytkownikowi nowoczesny, wygodny interfejs i łączyć się z aplikacją mobilną lub innymi stronami internetowymi, system PHP służy jako backend obsługujący API REST lub GraphQl, z którym może komunikować się interfejs frontendowy. Pomożemy Ci zaprojektować i wdrożyć spójne, dobrze udokumentowane API.

Projektowanie stron internetowych w PHP

Oprócz programowania i tworzenia nowych funkcjonalności w PHP, pomożemy Ci również w zakresie user experience. W naszej codziennej pracy bardzo dbamy o design i UX. Budowane przez nas systemy są nie tylko solidne, ale także piękne i użyteczne. Tworzymy makiety UX, grafiki i szablony. Do tych celów wykorzystujemy Twig, Bootstrap, SCSS i inne nowoczesne technologie.

Optymalizacja wydajności

Zbyt złożone struktury danych i nieprawidłowa konfiguracja systemu lub serwera mogą obniżyć wydajność systemu PHP. Specjalizujemy się w przyspieszaniu stron internetowych na PHP. Wykorzystujemy logi i testy do wykrycia problemów wydajnościowych, a następnie przedstawiamy możliwe sposoby ich rozwiązania.

Audyt kodu PHP

PHP oferuje ogromne możliwości, ale czasami pozwala aż na zbyt wiele, przez co w rezultacie jakość kodu pozostawia wiele do życzenia. Możemy dokonać przeglądu kodu Twojego oprogramowania PHP. Jest to standardowe działanie w naszej pracy i wykonujemy je w każdym projekcie. Po audycie kodu PHP wskazujemy możliwości poprawy jego jakości, bezpieczeństwa lub przyspieszenia.

Frameworki, których używamy w ramach usług programistycznych PHP

Sam język PHP to nie wszystko. Na szczęście składa się on z wielu bibliotek rozwijanych i wspieranych przez społeczność. Istnieją popularne frameworki, takie jak Drupal, Symfony i Laravel, których używamy w naszej codziennej pracy. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni dla Twojego projektu, aby zapewnić długoterminowy sukces Twojego oprogramowania PHP.

drop

DRUPAL

Drupal to CMS dla projektów dowolnej wielkości. Wyróżnia się jednak funkcjonalnościami umożliwiającymi tworzenie dużych i złożonych stron korporacyjnych. Ten framework PHP wykorzystuje projekt oparty na gotowych komponentach, które możemy układać na różne sposoby, aby szybko stworzyć nową podstronę lub landing page. Witrynę lub aplikację na Drupalu możemy łatwo dostosować do własnych potrzeb, wykorzystując istniejące moduły lub tworząc nowe, a także integrując ją z zewnętrznymi systemami.

drop

LARAVEL

Laravel to framework PHP do tworzenia aplikacji internetowych. Chociaż jest zbudowany na komponentach Symfony, posiada własną logikę i metody tworzenia oprogramowania PHP. Dzięki temu pisanie kodu w Laravelu jest szybkie i intuicyjne, co pozwala nam bardzo szybko rozpocząć nowy projekt i zobaczyć natychmiastowe rezultaty. Framework ten jest również bardzo skalowalny. Możesz być pewien, że będzie gotowy na rozwój Twojej strony internetowej, ponieważ może obsłużyć setki milionów żądań miesięcznie.

drop

SYMFONY

Symfony to framework PHP dla dużych stron internetowych i aplikacji. Jest używany przez wiele platform i frameworków typu open source, takich jak PrestaShop, Laravel, Drupal i Yii. Symfony składa się z pakietów (ang. bundle) - elementów, które są od siebie niezależne. Dzięki temu raz stworzone pakiety mogą być wykorzystywane w innych projektach, co oszczędza czas i pieniądze. Możemy użyć Symfony do stworzenia konkretnej funkcji w projekcie bez konieczności przebudowywania reszty lub nawet instalowania całego frameworka. k.

Nasi klienci chętnie o nas mówią

Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Droptica spełniła swoją obietnicę i uruchomiliśmy system zgodnie z harmonogramem. W kilku przypadkach podjęli dodatkowe działania, aby pokonać przeszkody. Aplikacja działa. Użytkownicy są zadowoleni, a my jesteśmy zachwyc

 

Zespół Training Realm

Nasze artykuły o tworzeniu stron w PHP

Przeczytaj nasze wpisy na blogu o budowaniu stron internetowych w PHP, frameworkach, pracy z tym językiem, korzyściach z jego stosowania i wiele więcej. 

Co możemy dla Ciebie drobić

Potrzebujesz zespołu ekspertów od PHP?