Here

HERE.com

Lider w technologii lokalizacji i map

 

HERE - lider w technologii lokalizacji i map dostarczający usługi m.in. dla takich marek jak: BMW, Audi, Amazon, Pioneer.

 

HERE background
Here developers

Wyzwanie

HERE chciało przenieść infrastrukturę swoich stron internetowych na skalowalną i wydajną platformę CMS, która będzie zasilać wiele stron jednocześnie, w tym główną witrynę korporacyjną here.com

Droptica dostarczyła wiedzę techniczną

Zostaliśmy zaproszeni jako eksperci Drupala. Zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy Platformę Doświadczeń Cyfrowych zbudowaną na CMS Drupal. Rozwijamy jej możliwości, dając zespołom HERE narzędzia, których potrzebują, by komunikować się efektywnie.

Platforma

Platforma służy jako punkt startowy do tworzenia nowych stron. Mogą one być uruchamiane znacznie szybciej. Już od samego początku każda strona otrzymuje świetny wygląd i jest gotowa do wprowadzania treści od pierwszego dnia. Elementy wizualne mogą być dopasowane do wymagań tak, aby poszczególna witryna mogła zapewniać unikalne wrażenia.

Budowanie serwisów internetowych
Usługi Stron Korporacyjnych

Hub treści

Drupalowa platforma służy jako hub treści. Są one dostarczane przez API, które jest konsumowane przez inne strony HERE, na przykład przez portal dla programistów: developers.here.com

Doskonała architektura

Dzięki budowie opartej o komponenty, zespoły edytorów HERE mogą dowolnie konstruować wspaniałe podstrony. Używając predefiniowanych templatów, robią to bardzo szybko.

Wszystkie komponenty są zbudowane w oparciu o filozofię atomic design. HERE posiada więc bardzo dokładną kontrolę nad poszczególnym elementem wizualnym. Może zmieniać wygląd wielu komponentów na raz, bez względu na to jak duża jest to strona.

Bezkompromisowa koncentracja na jakości

Dla HERE jakość jest niezwykle ważna. W celu zapewnienia, że każde wdrożenie dostarcza najwyższą jakość bez jakichkolwiek regresji, wprowadziliśmy bardzo szerokie testy automatyczne funkcjonalności i wyglądu. Elementy wizualne i ich wariacje są każdorazowo weryfikowane, aby upewnić się, że działają poprawnie. Przed i powdrożeniowe automatyczne testy dają gwarancję najwyższej jakości.

Design

Droptica przekracza oczekiwania. Są kompetentnym partnerem na którym możemy polegać.

Sarah Martin

Here.com in a monitor

Rezultat

Wynikiem naszych prac jest najwyższej klasy nowoczesna Platforma Doświadczeń Cyfrowych idealnie dopasowana do potrzeb technologicznego lidera.

Podoba Ci się projekt? Zmigruj z nami swoją stronę

Zapisz się na bezpłatną konsultację, aby omówić swój pomysł na projekt.

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, aby zobaczyć, jak możemy pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów.