-

Web development - strony i aplikacje internetowe

Przyciągaj nowych klientów, ułatwiaj komunikację pracownikom lub sprzedawaj więcej produktów. Niezależnie, jaki jest Twój cel, możemy pomóc Ci zbudować odpowiednią stronę internetową.

Web development z Droptica

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz intranetu, katalogu produktów, czy chcesz dodać nową funkcjonalność do korporacyjnej strony internetowej – programiści Droptica wykonają dla Ciebie każde wdrożenie. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu stron i aplikacji internetowych z uwzględnieniem różnych budżetów.

Możemy obsłużyć:

  • małą stronę internetową i rozwój aplikacji internetowej w ciągu kilku tygodni,
  • rozwój ogromnego systemu internetowego, który trwa wiele lat (zobacz, co zrobiliśmy dla projektu Better Regulation).

Jakich usług w ramach web developmentu potrzebujesz?

Jako agencja specjalizująca się w web developmencie budujemy różne strony internetowe. Dla każdego typu dobieramy odpowiednią technologię, określamy funkcjonalności i dostosowujemy projekt do grupy docelowej.

Strony korporacyjne

Zyskaj korporacyjną stronę internetową, która jest solidna, elastyczna i łatwa w użyciu dla marketerów i redaktorów. Możemy zbudować małe lub złożone witryny internetowe z wieloma funkcjami. 

Sklepy e-commerce

Przyciągaj klientów przyjaznym dla użytkownika i szybkim w obsłudze sklepem. Możemy zintegrować Twój serwis e-commerce z bramkami płatności, ERP, systemami wysyłkowymi i nie tylko.

Systemy intranetowe 

Wspieraj komunikację w swojej organizacji dzięki niezawodnemu portalowi intranetowemu. Możemy wdrożyć listę pracowników, sekcję FAQ, wnioski urlopowe online i inne funkcje. 

Product design

Stwórz nowoczesny i funkcjonalny projekt produktu cyfrowego lub zaimplementuj zupełnie nowy układ dla istniejącego projektu. Możemy pomóc w projektowaniu UX/UI, redesignie strony i nie tylko.

Fabryki wielu stron 

Zbuduj setki stron internetowych zgodnie z potrzebami i utrzymuj je szybkie i zoptymalizowane. Możemy zapewnić oddzielną stronę internetową dla każdej marki, produktu, a nawet innego kraju.

Kreator stron

Wyposaż się w szybki i intuicyjny kreator stron internetowych, aby móc tworzyć witryny (np. landing page) z gotowych elementów. Nauczymy Ciebie i Twój zespół, jak efektywnie korzystać z tego narzędzia.

Automatyzacja marketingu 

Uruchom automatyzację marketingu za pomocą niezawodnych narzędzi, aby skalować swoje działania biznesowe. Możemy wdrożyć najlepsze rozwiązanie i wesprzeć Cię w jego rozwoju. 

Oprogramowanie PIM 

Zarządzaj wszystkimi informacjami o produktach z różnych kanałów sprzedaży i źródeł w jednym systemie PIM. Możemy wdrożyć platformę i zintegrować ją z oprogramowaniem, którego potrzebujesz w swojej firmie. 

To tylko kilka przykładów projektów, w realizacji których mamy doświadczenie. Tworzymy również dedykowane systemy, projektując i budując je w taki sposób, aby zaspokajały potrzeby konkretnego klienta.

Nasz proces projektowania i tworzenia stron internetowych

W Droptica mamy pięciostopniowy proces tworzenia stron internetowych. Zapewniamy, że Twoja witryna jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także funkcjonalna, bezpieczna i dobrze zoptymalizowana. Zobacz, jak przebiega kompleksowy rozwój produktu.

-

1. Faza discovery

Przeprowadzamy warsztaty discovery z klientem i naszym zespołem, aby określić potrzeby biznesowe, zdefiniować problem do rozwiązania i przygotować plan projektu.

-

2. Prototypowanie i projektowanie

Nasi designerzy tworzą interaktywne prototypy stron w celu uzyskania opinii i przetestowania funkcjonalności. Następnie przygotowują intuicyjne interfejsy UX/UI zapewniające płynne doświadczenie użytkownika.

-

3. Development

Tworzymy stronę internetową, kodując i integrując funkcje zapewniające wysoką wydajność i użyteczność. Nasi programiści dbają również o przestrzeganie najlepszych praktyk SEO.

-

4. Hosting strony internetowej

Zespół wybiera niezawodne rozwiązania hostingowe, gwarantując dostępność i szybkość witryny. Dbamy o to, aby Twoja strona internetowa działała przez cały czas.

-

5. Utrzymanie

Zapewniamy stałe wsparcie i utrzymanie, aby Twoja strona internetowa była aktualizowana, bezpieczna i wolna od błędów, dzięki czemu nie musisz martwić się o luki w zabezpieczeniach.

Rozwiązania, których używamy do web developmentu

Specjalizujemy się w różnych technologiach i rozwiązaniach, aby stworzyć udaną aplikację lub stronę internetową i wnieść maksymalną wartość do Twojej firmy.

Rozwój frontendu

Tworzymy solidne i zgrabne interfejsy w aplikacjach internetowych i witrynach przy użyciu różnych technologii. Nasi programiści mają doświadczenie z HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap 4, Twig, ReactJS, Next.js, Angular i innymi.

Rozwój backendu

Aby zapewnić wielofunkcyjny i stabilny system, w naszych wysiłkach wspieramy się wieloma sprawdzonymi językami programowania. W pracy backendowej wykorzystujemy technologie takie jak Drupal, PHP, Symfony, Laravel, Python i inne.

Dedykowane technologie

W zależności od potrzeb związanych z web developmentem, sięgamy po różne technologie. Używamy Mautica do automatyzacji marketingu i Pimcore do budowania systemów zarządzania informacjami. Tworzymy sklepy internetowe z wykorzystaniem Drupal Commerce, Syliusa, Shopware i Magento.

Hosting w chmurze

Aby zapewnić płynne i bezpieczne działanie systemów, nasz zespół współpracuje z najlepszymi dostawcami usług hostingowych. Mamy do dyspozycji Amazon AWS, Microsoft Azure lub Google Cloud i zawsze zalecamy najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu. Dodatkowo zapewniamy szeroki zakres usług DevOps.

-

Tworzenie aplikacji internetowych - case study

Training Realm to aplikacja internetowa, która umożliwia użytkownikom śledzenie sesji treningowych, projektowanie planów treningowych i dostosowywanie intensywności treningu do ich poziomu.

W ramach web developmentu dla tego projektu stworzyliśmy aplikację mobilną i desktopową przy użyciu technologii Symfony i Angular.

Jakie branże wybierają nasze usługi tworzenia stron internetowych?

Nasze kompleksowe usługi rozwoju produktów sprawdzają się w przypadku klientów z różnych branż i organizacji.

Przeczytaj więcej o web developmencie na naszym blogu!

Sprawdź nasze artykuły o tworzeniu stron, wyborze odpowiedniego zespołu do pracy i różnych rozwiązaniach dla Twojej witryny internetowej.

Co możemy dla Ciebie drobić

Potrzebujesz zespołu ekspertów od tworzenia stron internetowych?