corporate website

Zbuduj swoją stronę korporacyjną na Drupalu

Internetowe strony korporacyjne są często duże i naszpikowane dużą ilością różnych funkcji. To sprawia, że zbudowanie serwisu internetowego jest bardzo czasochłonne, a co za tym idzie, kosztowne. W Droptica opracowaliśmy sposób na budowę strony korporacyjnej na Drupalu szybciej i taniej. W tym artykule dowiesz się, jaki to sposób.

Strona twojej firmy na Drupalu, nie musi być droga

Strony korporacyjne na Drupalu uchodzą za rozwiązania kosztowne. Programowanie wysokiej jakości stron internetowych z użyciem Drupala od zera jest pracochłonne, a pierwsze efekty takiego procesu są widoczne dopiero po kilku tygodniach prac programistycznych. Do tej pory tylko największe firmy mogły sobie pozwolić na taki wydatek. 

Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty gotowe pakiety wdrożeniowe oparte na Drupalu. Pakiet wdrożeniowy to zestaw usług i produktów dobrany tak, aby zagwarantować klientowi zbudowanie wysokiej jakości gotowej strony internetową w kilka tygodni zamiast wielomiesięcznego procesu w tradycyjnym modelu budowy strony od zera.

Każdy z naszych pakietów jest oparty na naszej dystrybucji Drupala. Nazwaliśmy ją Droopler. Droopler już chwilę po instalacji daje potężne możliwości i skraca czas budowy strony. Decydując się na nasz pakiet wdrożeniowy, otrzymujesz na starcie rozbudowaną strukturę stron, wstępnie zdefiniowane elementy wizualne i wielofunkcyjne menu. Wszystko to, na podstawie o profesjonalną strukturę technologiczną, zoptymalizowaną pod kątem SEO oraz szybkości działania. 

droopler 2.0

Siła Drooplera to bogactwo dostępnych (na starcie) elementów

Wyobraź sobie, że możesz zbudować swoją stronę internetową podobnie, jak budujesz zabawki z klocków Lego. Masz gotowe części i składasz je w całość. Nie musisz być specjalistą od HTML, CSS czy PHP. Tak właśnie działa Droopler. Klocki Lego to paragrafy. Zrobiliśmy ich aż  kilkanaście. Dodatkowo każdy z nich ma kilka możliwości użycia. Masz więc ponad 100 różnych klocków do zbudowania każdej podstrony. Klocki te pasują do siebie w każdej konfiguracji i ładnie wyglądają niezależnie czy patrzysz na nie z laptopa, czy z telefonu.

Możemy dla przykładu dodać paragraf ze zdjęciem i tytułem, paragraf z treścią, paragraf z galerią i na koniec paragraf z formularzem kontaktowym. Proces tworzenia takiej podstrony jest bardzo szybki i intuicyjny. Po wybraniu interesującego nas elementu pozostaje dodanie do niego odpowiedniej treści, grafik lub zdjęć. 

Jeżeli po jakimś czasie lub w trakcie tworzenia podstrony stwierdzimy, że kolejność użytych paragrafów jest nietrafna możemy w prosty sposób zmienić ich rozstawienie. Ta zmiana to tylko kilka sekund pracy. Możliwości Drooplera sprawiają że można tworzyć różne warianty każdej podstrony. 

Marketerzy bardzo sobie chwalą możliwości edycji treści w Droopler. System oszczędza im bardzo dużo czasu. Mogą skupić się na efektywnym zarządzaniu treścią strony korporacyjnej a nie w rozwiązywaniu problemów z HTML czy CSS.

Jaka strona powstanie na bazie naszego pakietu?

Możliwości Drooplera najlepiej zobaczyć na żywo. Demo systemu jest pod adresem: https://demo.droopler.com/

Na tej stronie widać, że Droopler, to potężne narzędzie do budowy dużych stron. Rozbudowane menu główne, podstrona z produktami, wyszukiwarka i blog, to tylko niektóre z podstawowych funkcji, dostępne od ręki. 

W demo pokazujemy stronę www fikcyjnej firmy, której potrzebny jest szeroki wachlarz funkcjonalności i modułów na stronie www. Rozległa oferta, sekcja z aktualnościami, wiele typów bloków z treścią, czy rozbudowana podstrona kontaktu, działają w perfekcyjny sposób, zarówno na ekranie smartfona, jak i laptopa. 

Zaawansowane funkcje sprawiają, że nawet firma notowana na giełdzie, znajdzie tu wszystkie elementy niezbędne do stworzenia swojej idealnej strony.

droopler demo

Pakiet wdrożeniowy to dobry fundament do rozwoju strony

Nasze gotowe pakiety wdrożeniowe mogą być traktowane, jako atrakcyjne cenowo startery strony www, które już w chwilę po instalacji wyglądają atrakcyjnie. Wiele małych firm, zadowoli się nowoczesnym wyglądem, jaki Droopler zapewnia już od pierwszych chwil działania – bez żadnej ingerencji w kod.

Dla średnich i dużych firm nasza dystrybucja Drupala, może być jest świetnym fundamentem, do budowy rozwiązań nietypowych i niestandardowych. 

Dla wszystkich biznesów oszczędność budżetu na początkowym etapie tworzenia strony www będzie atrakcyjna. Szczególnie, że zaoszczędzony kapitał, można przeznaczyć na funkcjonalności niestandardowe, będące kluczowe i wyróżniające dla danej firmy.

To właśnie ta przemyślana uniwersalność tworzy każdy z naszych pakietów najwyższej jakości produkt open source. 

Droopler jest elastyczny w rozbudowie

O możliwościach modyfikacji Drooplera myśleliśmy od początków jego tworzenia. 
Struktura i charakter naszej dystrybucji pozwalają w prosty sposób tworzyć rozwiązania niestandardowe i dedykowane. 

Programista nie tworzy kodu od zera, ale wykorzystując gotowe elementy, może je dowolnie przerabiać, modyfikować oraz dostosowywać do potrzeb klienta. Takie podejście pozwala na oszczędność czasu, a co za tym idzie – pieniędzy przy zachowaniu dużej jakości.

 


Drupal sprawi, że Twoja firmowa strona będzie najlepsza

Decydując się na budowę strony firmowej w oparciu o nasze doświadczenia z Drupalem, masz pewność, że jest to produkt najwyższej jakości. Rozwiązania, jakie zapewniamy w ramach naszych pakietów wdrożeniowych to dzieło najlepszej, światowej klasy programistów wyspecjalizowanych w Drupalu. 

Nasze doświadczenie, jakie zbudowaliśmy na przestrzeni lat, współpracując z dużymi, światowymi firmami zaowocowało tym, że możemy dziś dostarczyć produkt open source w podobnej jakości, dostępny dla szerokiej grupy klientów. 

Poznaj pełną ofertę naszych pakietów wdrożeniowych


 

W ramach wsparcia dla Drupala utrzymujemy istniejące strony internetowe i rozbudowujemy je o nowe funkcjonalności