Osoba pisząca na laptopie

Firmowe strony internetowe na Drupalu

Zaoferuj odwiedzającym najlepsze cyfrowe wrażenia

W świecie, w którym internet jest głównym kanałem komunikacji, Drupal wyróżnia się jako najlepszy CMS do budowy formowych stron internetowych. Umożliwia on firmom i markom skuteczną komunikację, dostarczając ich klientom najlepszych cyfrowych wrażeń.

Drupal jest doskonały dla biznesu

Bullet

Twórz piękne rzeczy - Drupal jest stworzony po to aby tworzyć wspaniałe realizacje.

Bullet

Dostarczaj szybko - Tworzenie z Drupalem pozwala dostarczać szybciej pozostając zwinnym, dzięki czemu można dopasowywać się do zmieniających się wymagań.

Bullet

Obniż koszty - Dzięki brakowi kosztów licencyjnych oraz ogronmej ilości darmowych modułów, Drupal jest cenowo bardzo atrakcyjny w porównaniu do innych narzędzi tego samego kalibru.

Bullet

Daj narzędzia swojej redakcji - Działy marketingu i treści będą w stanie przekazywać opowieść o Twojej firmie dokładnie tak jak chcą.

Bullet

Sięgaj do nieba - Dzięki Drupalowi, nie ma praktycznie ograniczeń w tym co chcesz osiągnąć. Zbuduj swoje marzenia i zachwycaj swoich klientów.

Przeczytaj szczegółowy raport o tym dlaczego warto używać Drupala

Stwórz swoją stronę firmową na Drupalu z właściwym partnerem

Zbudowanie osiągającej sukces strony firmowej na Drupalu może być skomplikowanym projektem. Powodzenie zależy od wielu czynników: zespołu z odpowiednim doświadczeniem, właściwego zarządzania projektem oraz solidnego procesu wytwarzania oprogramowania. Wybranie dobrego partnera z całym know-how jest często kluczem do sukcesu.

DM BOŚ wygrywa na Drupalu

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska wybrał Drupala jako platformę do budowania swoich stron internetowych. To pomogło mu zaoferować użytkownikom fantastyczne, świeże oblicze usług, przy szybszym dostarczaniu rozwiązań i ogólnemu obniżeniu kosztów wytwarzania i utrzymania.

Bossa

Planowanie budowy strony firmowej na Drupalu

Rozpoczynając budowę strony internetowej na Drupalu, warto wziąć pod uwagę następujące elementy:

1. Określenie wizji i celów

Określ jasne cele, tłumaczące czego oczekujesz od nowej strony firmowej na Drupalu. Dlaczego ją budujesz? Co chcesz osiągnąć? Jakie będą mierniki sukcesu? Jasne cele pomagają osiągnąć sukces.

2. Zaprojektuj rozwiązanie

Zaprojektuj rozwiązanie, które pomoże osiągnąć zakładane cele ale również umożliwi kolejne iteracje i szybki rozwój, dzięki któremu można będzie podążać za zmieniającymi się wymaganiami i rynkiem w długim terminie.

3. Zrealizuj projekt

Zapewnij sobie wsparcie właściwych partnerów, wybierz metodologię zarządzania, ustaw procesy. Dobre zarządzanie projektem często oddziela projekty zakończone sukcesem od porażek.

4. Zaplanuj utrzymanie

Zdecyduj, jak zamierzasz utrzymywać i rozwijać stronę w długi terminie. Stworzenie dobrej strony to często dopiero początek drogi.

Co możemy dla Ciebie drobić

Wyceń swój projekt

Pomagamy w budowie firmowych stron na Drupalu

Z 10-cio letnim doświadczeniem w budowaniu stron internetowych na Drupalu, pomagamy stronom internetowym osiągać sukces:

Zarządzanie projektem

Prowadzimy projekty, aby upewnić się, że strony zostaną zbudowane na czas i w budżecie. Doradzamy w kwestii wyboru najlepszej metodologii zarządzania projektem. Monitorujemy postępy i reagujemy na problemy.

Procesy i narzędzia

Wprowadzamy jasne procesy i mechanizmy, które zapewniają, że nawet bardzo duże zespoły pracują efektywnie. Dostarczamy narzędzia pozwalające rozwijać projekt skutecznie, nawet jeśli pracuje na nim wiele zespołów równolegle.

Budowanie stron

Nasi specjaliści są bardzo doświadczeni. Wielu posiada oficjalne certyfikaty Drupalowe Acquia Drupal Certifications. Budujemy strony przewidywalnie, skutecznie i szybko.

Jakość / testy

Nasz najwyższej klasy proces kontroli jakości wytwarzanego oprogramowania weryfikuje dostarczane rozwiązania oraz wykrywa błedy i regresje na wielu rodzajach przeglądarek i urządzeń, umożliwiając nam budowanie z pewnością i przewidywalnością.

Utrzymanie / support

Zespół supportu Droptica utrzymuje szereg różnego rodzaju stron internetowych. Dzięki wysokiej klasy procesom i narzędziom możemy zaoferować efektywne kosztowo usługi utrzymania bez utraty jakości.

Drupal developer
Wybierz rozwiązanie dobre dla Ciebie:

Dedykowane strony internetowe na Drupalu spełniające unikalne potrzeby.

Dla wyjątkowych projektów i klientów, którzy potrzebują indywidualnych rozwiązań, oferujemy nasze usługi tworzenia dedykowanych stron internetowych na Drupalu.

Fabryki stron - jeśli chcesz zbudować i zarządzać wieloma stronami na Drupalu.

Jeśli potrzebujesz zbudować i utrzymywać wiele witryn, możemy pomóc Ci obniżyć koszt budowy i utrzymania stron internetowych.

Nie wiesz co wybrać?

Projekty Drupalowe, które stworzyliśmy dla naszych klientów:
Screens Bossa

BOSSA.PL

Nasz zespół pomógł stworzyć główną stronę Biura Maklerskiego BOŚ.

Screens WAM

WAM

Strona WAM to platforma dużego systemu e-commerce.

Screens Better Regulation

Better Regulation

Rozbudowany system z dokumentami formalno-prawnymi, który stał się standardem dla prawników w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Screens ESNCard

ESNcard

ESNcard.org to portal, który oferuje szeroki zakres zniżek dla studentów podczas wymian międzynarodowych.

Co możemy dla Ciebie drobić

Porozmawiaj z nami o Twoim projekcie