-

Tworzenie oprogramowania dla CTO i CIO

Połączmy siły, aby ulepszyć istniejące systemy IT, wybrać najlepsze technologie dla Twojego projektu i z powodzeniem zrealizować go w wyznaczonym czasie i budżecie.

Jak pomagamy CTO i CIO?

Jako osoba odpowiedzialna za systemy i projekty IT w Twojej organizacji, zapewne jesteś zajęty dbaniem o ich sprawne działanie i ogólny postęp prac. Wiemy, jak wiele czasu i wysiłku wymaga ulepszanie oprogramowania, wybór nowych systemów, ich konfiguracja, utrzymanie i dalszy rozwój - a to wszystko z zachowaniem wysokich standardów i przy użyciu najlepszych technologii. Dlatego możemy zdjąć ten ciężar z barków Twoich i Twoich programistów, dzięki naszym usługom. 

-

Konsulting technologii 

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my doradzimy Ci najlepsze rozwiązania technologiczne związane z hostingiem, rozwojem, testowaniem i utrzymaniem. Mając wieloletnie doświadczenie i wykorzystując w naszej pracy różne narzędzia, z łatwością znajdziemy te, które będą najlepiej odpowiadały wymaganiom Twojego projektu i wdrożymy je - w kolejnym kroku naszej współpracy.

-

Rozwój nowych systemów IT

Potrzebujesz kompletnego oprogramowania IT? Budujemy złożone systemy od podstaw w technologiach takich jak PHP, Drupal, Laravel, Symfony, React, Next.js, Drupal Commerce i Sylius. Począwszy od planowania architektury, przechodzimy przez wybór hostingu, projektowanie graficzne, rozwój, integracje i testowanie, a kończymy na wdrożeniu i wsparciu powdrożeniowym.

-

Wsparcie i rozwój istniejących systemów

Jeśli posiadasz istniejący system w jednej z technologii, w których pracujemy (np. Drupal, PHP, Symfony, Laravel), możemy zająć się nim (monitorowanie, poprawki błędów) na co dzień. Po przeanalizowaniu aktualnego stanu oprogramowania możemy poprawić jego wydajność i opracować nowe funkcjonalności lub strony docelowe. W przypadku gdy nie jesteś zadowolony z obecnej technologii, możemy też zmigrować Twoje rozwiązanie na inną.

-

Utrzymanie i bezpieczeństwo oprogramowania

Utrzymanie strony internetowej lub aplikacji webowej w dobrej kondycji to złożony i czasochłonny proces. Nasi specjaliści DevOps mogą zoptymalizować i zarządzać rozwiązaniem hostingowym lub pomóc w migracji do nowego dostawcy. Mogą również administrować infrastrukturą serwerową, monitorować działanie oraz bezpieczeństwo aplikacji i serwerów, a także budować oraz utrzymywać środowiska programistyczne i produktowe.

-

Usługi team extension

Brakuje Ci specjalistów (programistów, inżynierów DevOps, designerów) lub ekspertów z konkretnymi umiejętnościami (Drupal, Laravel, Symfony, Mautic)? Jeśli tak, możemy zapewnić Ci dedykowany zespół specjalistów z naszej firmy, który będzie współpracował z Twoimi pracownikami. Możemy również oddelegować jedną lub dwie osoby, które wesprą Twój zespół swoją wiedzą. W ten sposób unikniesz długiego procesu rekrutacji.

-

Automatyzacja kompilacji, testów i wdrożeń

Optymalizujemy i usprawniamy procesy programistyczne za pomocą automatyzacji. Testy automatyczne (z Codeception i VisualCeption) pozwalają nam sprawdzać większe części oprogramowania, a zautomatyzowane kompilacje (dzięki Jenkins) i wdrażanie jednym kliknięciem upraszczają integrację zmian w projekcie. Wszystkie te działania pomagają nam zapobiegać ręcznym błędom, oszczędzać czas oraz utrzymywać płynność wszystkich procesów.

Migracja systemu i niestandardowe oprogramowanie dla Better Regulation

Ekran z widokiem systemu BetterRegulation do wyszukiwania i zarządzania dokumentami prawnymi.

Zespół BetterRegulation skontaktował się z nami w związku z potrzebą przejścia ze starego do nowego złożonego systemu, który służy do przeglądania i zarządzania tysiącami dokumentów prawnych.

Przeprowadziliśmy migrację ogromnych ilości danych, dostosowaliśmy Drupala do specyficznych wymagań oraz stworzyliśmy skalowalne środowisko produkcyjne i testowe przy użyciu infrastruktury AWS. Dodaliśmy również nowe funkcje do systemu, takie jak zaawansowane wyszukiwanie, rozbudowane powiadomienia e-mail i uprawnienia użytkowników.

Nasz proces tworzenia stron internetowych

1. Wstępna analiza

Poznajemy potrzeby biznesowe i produktowe klienta, zbieramy najważniejsze funkcje i tworzymy ogólny zakres prac. Następnie przygotowujemy bardziej szczegółowy backlog produktu oraz estymacje.

2. Sprint 0

Na tym etapie przygotowujemy środowisko programistyczne i wszystkie potrzebne narzędzia. Wspólnie z Tobą ustalamy przepływ pracy oraz sposób zarządzania projektem, a także kolejność realizacji zadań z backlogu. 

3. Rozwój

Zwykle pracujemy iteracyjnie, co pozwala nam pokazywać Ci kolejne, mniejsze części oprogramowania. Daje to większą kontrolę nad postępem projektu. Dla nas oznacza to regularne ulepszanie produktu i poprawki błędów. 

4. Wydanie produktu

Po zrealizowaniu działań z zakresu projektu, wypuszczamy pierwszą wersję oprogramowania. Jednak na tym etapie również stosujemy podejście iteracyjne i wydajemy więcej niż jedną wersję.

5. Wsparcie projektu

Gdy nowy system działa płynnie, chcemy, aby tak pozostało. Dlatego oferujemy usługi wsparcia i utrzymania, w tym monitorowanie systemu, wdrażanie aktualizacji zabezpieczeń, poprawki błędów i dalszy rozwój.

Nasi klienci chętnie o nas mówią

Prace Droptica przyniosły pozytywne rezultaty, zdobywając aprobatę redaktorów i użytkowników końcowych. Kilka stron internetowych i aplikacji wewnętrznych PZPN działa na stworzonym przez Droptica CMS-ie. Klienci mogą się spodziewać pomocnego, wspierającego i zaangażowanego zespołu. - Adam Walewski, Product Owner, PZPN

Dlaczego współpraca z Droptica to właściwy wybór dla CTO i CIO?

Jako specjaliści IT rozumiemy pracę i wyzwania stojące przed CTO, CIO i ich zespołami. Dlatego możemy łatwo i szybko dołączyć do istniejącego projektu lub stworzyć najwyższej klasy oprogramowanie od podstaw.

Certyfikowani programiści

Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają certyfikaty Drupal, Laravel i Pimcore, a także partnerstwo z Syliusem.

Ponad 10 lat doświadczenia

Tworzymy oprogramowanie od ponad 10 lat, pracując z wieloma branżami i firmami różnej wielkości. 

Kompleksowa opieka nad stroną

Oferujemy szeroki zakres usług programistycznych - warsztaty projektowe, UX i UI design, tworzenie, wsparcie i utrzymanie stron internetowych.

Sprawdzone technologie

Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Do tworzenia rozwiązań internetowych wykorzystujemy wyłącznie te sprawdzone i przetestowane.

Dzielenie się wiedzą

Dzielimy się naszą wiedzą na konferencjach dotyczących Drupala i PHP oraz innych wydarzeniach technologicznych. Współtworzyliśmy kilka modułów i stworzyliśmy własną dystrybucję Drupala.

Długodystansowe relacje z klientami

Przywiązujemy dużą wagę do utrzymywania dobrych relacji z partnerami przy realizacji projektów. Dlatego większość naszych klientów współpracuje z nami dłużej niż rok.

Technologie, których używamy

Logo systemu Drupal
Logo technologii PHP
Logo Symfony - frameworka PHP
Logo Laravela - frameworka PHP
Logo Pimcore, systemu PIM
Logo Mautica, platformy do marketing automation
Logo technologii Node.js
Logo platformy internetowej Platform.sh
Logo Syliusa, technologii e-commerce
Logo AWS - Amazon Web Services
Logo technologii Next.js
Logo technologii React

Materiały dla CTO i CIO na naszym blogu

Sprawdź informacje na temat różnych technologii, tworzenia stron internetowych i kodowania, którymi dzielimy się na naszym firmowym blogu.

-

Jak możemy Ci pomóc zrealizować potrzeby w zakresie IT?