dc logo

DrupalCamp Wrocław 2017

Kolejna, szósta już edycja konferencji DrupalCamp przed nami. Odbędzie się ona w dniach 27-28 maja we Wrocławiu. Tak jak w poprzednim roku miejscem spotkania będzie Hotel IBIS STYLES WROCŁAW CENTRUM na Pl. Konstytucji 3-go Maja, 3. 

Inicjatywa ta organizowana jest z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń między specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocję firm, związanych z CMS Drupal. Jednocześnie jest to czas i miejsce na wymianę doświadczeń i nawiązania ciekawych znajomości.

Ponadto, jak co roku, po konferencji przewidujemy spotkanie przy piwie dla wszystkich uczestników w jednym z wrocławskich klubów.

ibis styles hotel

REJESTRACJA

Na naszej stronie www.drupalcamp.pl/rejestracja ruszyła rejestracja użytkowników. Sama rejestracja jak i udział w konferencji są darmowe, dlatego zachęcamy do uczestnictwa. Im wcześniej się zarejestrujecie, tym łatwiej będzie nam organizacyjnie przygotować się do konferencji. 

WYKŁADY

Tuż po rejestracji koniecznie odwiedźcie stronę www.drupalcamp.pl/sessions/proposed gdzie możecie zgłaszać swoje tematy wykładów. Sami jako organizatorzy przygotujemy dla Was kilka ciekawych prelekcji, ale liczymy również na Wasze tematy. Używacie w firmie jakiegoś ciekawego rozwiązania, podzielcie się tym z resztą społeczności. Jeżeli nie przychodzi Wam do głowy żaden ciekawy temat, to zachęcamy do głosowania na propozycje zgłaszane przez innych. Przypominamy, że czas konferencji jest ograniczony i w przypadku dużej ilości zgłoszeń pierwszeństwo będą miały tematy, na które głosowali użytkownicy, więc jeśli nie chcesz żeby ominął Cię interesujący wykład koniecznie na niego zagłosuj.

WSPARCIE

Nasza agencja drupalowa jako główny organizator jest również sponsorem konferencji. Jednak jak to zwykle bywa z takimi przedsięwzięciami im większy budżet, tym fajniejsza może być konferencja. Dlatego też zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty sponsorskiej na stronie www.drupalcamp.pl/sponsors. Konferencja przyciąga wielu ekspertów oraz osób zainteresowanych tematyką Drupala i nie tylko, wśród których warto wypromować swoją firmę. Jeżeli nie dysponujesz budżetem sponsorskim, ale mimo to chcesz nas wesprzeć w organizacji konferencji i przy okazji zgarnąć fajne gadżety odwiedź naszą akcję croudfoundingową pod adresem: www.wspieram.to/6edycjadrupalcamp

organisational meeting


Chcesz wiedzieć więcej odnośnie samej konferencji zacznij śledzić nas na mediach społecznościowych, gdzie z pewnością w najbliższym czasie będą pojawiały się kolejne informacje.

Możecie również śledzić nas na instagramie używając hashtaga #wrocamp