Zdjęcie Główne - panorama Warszawy

Integracyjne zakończenie Roku w Droptica

Grudzień w naszej agencji drupalowej można opisać jednym słowem - INTEGRACJA. Jak co roku, z początkiem zimy i tym razem odbył się wyjazd szkoleniowo-integracyjny naszych pracowników. W dniach 8-10.12.2017 pracownicy firmy Droptica z Wrocławia, Gdańska, Nieżywięcia oraz Rzeszowa wyjechali do Zegrza pod Warszawą.


Oderwanie od lokalnego otoczenia jest zawsze doskonałą okazją do budowy jeszcze bardziej zgranego zespołu. Podczas całego pobytu nie zabrakło dobrej zabawy, jak również całodniowych szkoleń w zakresie PHP SOLID oraz z wprowadzenia do ReactJS

Trening z PHP i ReactJS

Coroczne spotkanie całego zespołu jest także doskonałą okazją do podsumowań i ogłoszenia planów na kolejne lata. O tym jednak będzie osobny wpis na blogu :)
Szkolenia oraz sesje Brainstormingu były naprawdę interesujące i bardzo intensywne, niemniej jednak wyjazd miał na celu także wspólną integrację. Stąd też spędziliśmy wspólnie wszystkie wieczory, rozmawiając i bawiąc się do białego rana :)


Wśród bardziej spontanicznych atrakcji znalazły się m.in.: wjazd na panoramę Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie oraz bardzo ciekawa wizyta w Muzeum Ewolucji poprzedzona spacerem po centrum stolicy.

wycieczka po stolicy

Podobnie jak z każdego naszego wyjazdowego szkolenia wracamy do domu mądrzejsi, pełni pozytywnej energii i gotowi do wyzwań, które czekają na nas w przyszłości!

powrót do domu