Nowe Logo

Rebranding na 5-lecie Droptica

W tym roku Droptica kończy 5 lat. Przez ten czas w firmie wiele się zmieniło. Chcemy te zmiany odzwierciedlić w postaci nowego logo, które teraz bardziej oddaje to kim aktualnie jesteśmy i kim chcemy być. Zmiana wizerunku jest częścią naszego stałego rozwoju.

Droptica gif

Nowa Droptica

Nowa identyfikacja wizualna Droptica to rewolucyjna zmiana. Nowe logo. Nowe kolory. Wszystko dopasowane do najnowszych trendów w grafice webowej. Od jakiegoś czasu możecie już oglądać nowe logo i kolorystykę na naszej stronie internetowej, profilach społecznościowych i w innych miejscach. 

Skąd Pomysł na Nowe Logo i Kolory 

Nasze nowe logo jest bliższe charakterowi naszej firmy i wartościom, które reprezentujemy. Jest energetyczne, dynamiczne i silne. Do stworzenia naszego znaku wykorzystaliśmy połączenie trzech kluczowych symboli. Kropla oznacza Drupala - kluczową technologię, którą wykorzystujemy i w której - jako agencja Drupal - jesteśmy najlepsi. Litera "D" oznacza naszą nazwę, a oko pokazuje nasze spojrzenie na technologie, zmiany na świecie i ludzki aspekt naszej pracy. Dynamiczny kształt i odważna kolorystyka wyrażają nas jako silną i solidną firmę.

symbole logo

Co Dalej

Uruchomiliśmy nową stronę internetową o nowoczesnym designie. Celem nowej strony jest prezentacja treści w bardzo przejrzysty i uporządkowany sposób. Chcemy zapewnić odwiedzającym naszą stronę łatwy dostęp do informacji o naszej firmie i świadczonych przez nas usługach. Pojawią się wkrótce małe modyfikacje wybranych sekcji strony, aby lepiej dopasować ją do nowego stylu.

Zmiany jeszcze nie wszędzie zostały wprowadzone. W oparciu o nową identyfikację wizualną będą powstawały nowe materiały drukowane oraz gadżety. Cieszymy się z nowego wizerunku firmy i z możliwości jakie niesie. Odświeżony wizerunek z pewnością będzie kolejnym, skutecznym narzędziem budowy światowej marki i przyczyni się do rozwoju naszej firmy.

Baner

Nowe Logo 2

Książka z logo

Looking for a job as a PHP/Drupal Developer?