Drupalcamp2017 spotkanie

Ruszyła organizacja DrupalCamp 2017

W czwartek, 6 października, odbyło się pierwsze, organizacyjne spotkanie, dotyczące przyszłorocznej konferencji DrupalCamp. W zebraniu wzięli udział pracownicy firmy naszej agencji drupalowej. Wstępnie została ustalona lokalizacja i data wydarzenia, porozdzielane zostały również zadania pomiędzy organizatorami. Omówione zostały kwestie związane z wykładami, gośćmi, gadżetami oraz dotyczące finansowania i sponsorów.

Chcemy w tym roku skorzystać dodatkowo z formy crowdfoundingu, aby każdy, kto chce, miał możliwość wspomóc organizację konferencji. Wszyscy uczestnicy będą korzystać z odświeżonej strony internetowej poświęconej wydarzeniu DrupalCamp, na pewno zmiany będą widoczne gołym okiem.

Jeśli macie jakieś propozycje lub pomysły na DrupalCampa chętnie zapoznamy się z nimi. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych, którzy chcieli by dołączyć do grona organizatorów i pomóc w przygotowaniach, do najlepszego wydarzenia w przyszłym roku, dotyczącego społeczności Drupala. Nie zapominajcie, że możecie nas obserwować w mediach społecznościowych:

  • https://www.facebook.com/drupalcampwroclawpl/
  • https://twitter.com/drupalcamp_wroc