ewe screen

EWE.pl

Rozwój serwisu korporacyjnego
firmy sprzedającej gaz ziemny i energię elektryczną

EWE to firma multienergetyczna z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku energii w Polsce, dostarczająca kompleksowe rozwiązania energetyczne. Specjalizuje się w sprzedaży gazu ziemnego i energii elektrycznej, a także doradztwie w zakresie optymalizacji ich wykorzystania. Współpraca z EWE zapewnia dostęp do wachlarza usług dodatkowych, takich jak ciepło i kogeneracja, a także doradztwo energetyczne i odkup nadwyżki energii z fotowoltaiki.

 

Jakość usług EWE doceniło już ponad 24 tys. zadowolonych klientów, a także partnerzy biznesowi i instytucje monitorujące rynek.

 

Jedną z kluczowych wartości w EWE jest ochrona środowiska, która znajduje bezpośrednie odzwierciedlenie w oferowanych produktach -  dostawie ekologicznego paliwa (gazu ziemnego) oraz zielonej energii elektrycznej, w 100% pochodzącej z odnawialnych źródeł.

Potrzeby klienta

EWE jest klientem posiadającym pakiet supportowy, dzięki czemu:

 

  • korzysta z naszej usługi “Drupal support”, która zapewnia dostęp do specjalistów od Drupala bez konieczności zatrudniania ich na pełny etat
  • zgłoszenia dodane przez klienta zostają podjęte zwykle w tym samym dniu
  • klient otrzymuje natychmiastowe informacje o najnowszych aktualizacjach systemu, dzięki czemu system jest zawsze bezpieczny i aktualny
  • klient wraz zespołem ustala kiedy można przeprowadzić wdrożenie, co jest istotne w przypadku zwiększonego ruchu na stronie w konkretnych godzinach
  • czas reakcji na zgłoszenia błędów o najwyższym priorytecie to 6h
     
background
ewe screen

Aktualizacje strony

Drupal jest systemem zbudowanym z rdzenia i modułów. Regularnie pojawiają się ich nowe wersje.
Aby serwis internetowy używający modułów działał poprawnie i bezpiecznie w dłuższym okresie należy systematycznie aktualizować te moduły.

Nasz zespół na bieżąco śledzi aktualizacje oraz natychmiast informuje klienta o ich pojawieniu się z prośbą o pozwolenie na realizację. Dzięki temu system klienta jest zawsze aktualny i bezpieczny.
Wgranie aktualizacji organizujemy o dowolnej porze zgodnie z życzeniem klienta.

updates
security

 

 

Czuwanie nad bezpieczeństwem

Po analizie audytu bezpieczeństwa zaimplementowaliśmy szereg zmian, które pozwoliły wyeliminować potencjalne zagrożenia. Dodatkowo pilnujemy, aby używane technologie takie jak wersje PHP były w ciągłym wsparciu. W przypadku wykrycia jakichkolwiek nieprawidłowości natychmiast informujemy o tym klienta.

Podniesienie wersji PHP

Dla języka PHP wydawane są kolejne wersje. Po pewnym czasie te wcześniejsze przestają być wspierane co jest bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa strony. Dodatkowo brak najnowszej wersji PHP wpływa na szybkość ładowania strony, co ma realny wpływ na pozycjonowanie.

Proces podnoszenia wersji jest newralgiczny, ponieważ wgranie nowej wersji może zaburzyć mocno działanie strony produkcyjnej. Wdrożenie wymaga też ścisłej współpracy z administratorem strony i bardzo precyzyjnych testów przedwdrożeniowych.

Nasz zespół specjalistów IT z sukcesem podniósł wersję PHP z wersji 5.3 do wersji 7.x. 
 

php update
icon marketing

 

 

Wspieranie działań marketingowych przez zmiany w serwisie

Aby utrzymywać sprzedaż  i rozwój, dział marketingu i biznesu stworzą kolejne kampanie promocyjne. Często nasze działania polegają na utworzeniu dodatkowych podstron, formularzy czy nawet mini aplikacji takich jak mini gra z okazji świąt. 

Doradzamy w obszarze wyboru rozwiązań

Często zdarza się, że nową funkcjonalność można zaimplementować na wiele sposobów. Naszą rolą jest dowiedzieć się szerzej o potrzebach klienta oraz doradzić najlepszy sposób rozwiązania. Dzięki temu nowo powstałe funkcjonalności są otwarte na nowe wymagania.

talk icon

 

 
updates icon

 

 

Dbanie o nieprzerwaną pracę serwisu

Naszym zadaniem jest utrzymywanie strony w taki sposób, aby unikać przerw w działaniu serwisu. Reagujemy na wszelkie zgłoszenia z problemami w funkcjonowaniu. Również wgrywanie nowych funkcjonalności jest poprzedzone testami oraz akceptacją przez klienta. Ustalany jest termin wdrożenia, aby zminimalizować jakiekolwiek ograniczenia dla użytkowników.

Implementacja zmian wynikających z przepisów

Ze względu na zmieniające się przepisy prawne, nasz zespół musi również reagować na takie potrzeby. Jednym z przykładów jest tutaj wdrożenie rozwiązania odnośnie do plików cookies na stronie. Odwiedzający jest informowany o tym, że zbieramy takie informacje, musi wyrazić zgodę oraz ma możliwość wyboru typu ciasteczek, jakie możemy przechowywać.

rules icon

 

 
ewe mockup

Zobacz online

Zbuduj swoją firmową stronę z Droptica

Zaplanuj bezpłatne spotkanie, aby skonsultować swój pomysł na stronę internetową.

Nasz  konsultant Drupala skontaktuje się z Tobą, aby omówić, w jaki sposób możemy pomóc Ci rozwinąć Twój projekt.