Kwestia smaku website

Kwestia smaku

Drupal i kilka tysięcy użytkowników jednocześnie

Wspieramy jedną z najczęściej odwiedzanych stron w Polsce.

Podczas gdy tysiące użytkowników korzysta ze strony w trakcie gotowania, wyłączenie serwisu nawet na chwilę nie wchodzi w grę. Potrzebny jest staranny, wysokiej jakości proces, aby wprowadzić nawet najmniejsze zmiany.

Strona internetowa kwestia smaku
Strona internetowa kwestia smaku

Co zrobiliśmy

Elastyczne wyszukiwanie

W oparciu o Apache Solr i świetne moduły SearchAPI stworzyliśmy elastyczną i precyzyjną funkcjonalność wyszukiwania dostosowaną dokładnie do potrzeb odwiedzających. Mogą oni znaleźć przepisy na podstawie frazy, składników lub rodzaju potrawy, którą chcą przygotować.

Elastyczne wyszukiwanie
Favourite recipes

Ulubione przepisy

Zalogowani użytkownicy mogą tworzyć listy ulubionych przepisów z użyciem funkcji “przeciągnij i upuść”. Można wówczas łatwo powrócić do receptur na główne dania lub ciasta.

Prywatne notatki

Użytkownicy mogą dodawać własne notatki do przepisów, aby były jeszcze lepsze lub bardziej dopasowane do ich gustu. Dzięki temu Kwestia Smaku to naprawdę świetne miejsce nie tylko dla początkujących, ale i doświadczonych kucharzy.

Prywatne notatki
Usługi Dedykowanego Oprogramowania

Optymalizacja wydajności

Nasze zespoły przeprowadziły dogłębną analizę wydajności strony Kwestia Smaku i wdrożyły ulepszenia, które pozwalają utrzymać nawet ogromny ruch w okresach szczytu takich jak Wielkanoc i Boże Narodzenie.

Zobacz online

Podobają Ci się nasze rozwiązania na Drupalu? Skonsultuj projekt

Zarezerwuj bezpłatną konsultację, aby podzielić się swoją wizją i szczegółami projektu na Drupalu.

Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci zrealizować Twoje cele.