Droptica Rzeszow - nowe biuro - Skyres

Droptica ma nowe biuro w Rzeszowie!

Od lipca 2018 rzeszowski oddział naszej agencji drupalowej pracuje w nowym biurze. Długo szukaliśmy miejsca nowoczesnego i komfortowego. Po kilku tygodniach poszukiwań znaleźliśmy miejsce idealne - budynek SKYRES!

Dojazd i parking

Naszym założeniem było wybrać biuro z dogodnym dojazdem z każdej części Rzeszowa oraz dobrym dojazdem z autostrady. Ważne też były dla nas dostępne miejsca parkingowe. Te kryteria SKYRES spełnia idealnie.

Standard budynku i pomieszczeń

Warunkiem koniecznym była klimatyzacja. Jak pokazują ostatnie tygodnie, bardzo się przydaje. Chcieliśmy też budynku wybudowanego w ciągu ostatnich 5 lat, aby był nowoczesny i ładny. Te wymagania szybko ograniczyły nam wybór do kilku miejsc. Ze wstępnie wybranych opcji najbardziej spodobał nam się SKYRES. Budynek jest komfortowym i nowoczesnym miejscem do pracy.

Biurka

Wraz z przeprowadzką postanowiliśmy unowocześnić wyposażenie biura. Pierwszą nową rzeczą do zakupu były biurka. Wybraliśmy biurka z opcją podnoszenia blatu. Każda z osób w biurze ma biurko, przy którym może siedzieć lub stać. Częściowa praca w pozycji stojącej pozytywnie wpływa na kręgosłup. Pomaga też obudzić się po przerwie obiadowej :)

Pozostałe wyposażenie biura

Całe biuro przygotowaliśmy w kolorystyce biało-szarej. Takie kolory mamy w biurach we Wrocławiu i Gdańsku. Dlatego też biurka i meble w Rzeszowie są w kolorze białym.
Sala konferencyjna dostała nowe wyposażenie - duży ekran do wideo rozmów.
Rzeszów dostał też PlayStation :) Konsola PS4 jest też w naszych biurach we Wrocławiu i Gdańsku.

Wirtualny spacer

Przygotowaliśmy krótkie wideo pokazujące jak wygląda nasze nowoczesne biuro w Rzeszowie:

Jeśli chciałbyś pracować w takim biurze z zespołem programistów DrupalaPHP, ReactJS to aktualne oferty pracy znajdziesz zawsze na kariera.droptica.pl


Jeśli chcesz wpaść na kawę, pisz na [email protected], zapraszamy :)

Looking for a job as a PHP/Drupal Developer?