DrupalCamp Poland 2020 zdjęcie główne wpisu na bloga

DrupalCamp Poland 2020 - Mamy oficjalną datę

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w DrupalCamp Poland 2019. Sesje i filmy wideo znajdują się na naszym kanele YouTube. Jeżeli ktoś nie mógł uczestniczyć w wydarzeniu, spieszymy z dobrymi wieściami. Ruszyły przygotowania do kolejnej edycji Drupalowej konferencji. Cieszymy się, że możemy zaprosić Cię do Wrocławia, gdzie po raz kolejny spotkają się technologia Drupala i kreatywność.

Drupal Camp Poland 2020 

Czy mamy oficjalną datę konferencji? Tak! DrupalCamp Poland 2020 odbędzie się 25-26 kwietnia we Wrocławiu. Dla tych, którzy czekają z zapartym tchem, mamy to. Rejestracja na DrupalCamp Poland wkrótce będzie otwarta! DrupalCamp Poland, który pojawi się w 2020 zapowiada się fantastycznie.

Bilety dostępne w sprzedaży od 
13 grudnia 2019!

Fan Tickets 

Bilet 2-dniowy - 99 zł (+ koszty Eventbrite)

Early Bird Tickets

Bilet 2-dniowy - 147 zł (+ koszty Eventbrite)

Regular Tickets 

Bilet 2-dniowy - 197 zł (+ koszty Eventbrite)

KUP BILET
 

Szczegóły DrupalCamp Poland 2020

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym programistą, designerem, czy marketerem - na DrupalCamp znajdziesz coś dla siebie. Udział w DrupalCamp to świetna inwestycja w Twoje umiejętności, rozwój zawodowy i relacje wśród społeczności Drupala. To także świetna zabawa! DrupalCamp jest integralnym elementem pracy w Drupalu.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

Pobierz nasz darmowy e-book