DrupalCamp Poland 2018

Wkrótce DrupalCamp Poland 2018

Siódma edycja konferencji DrupalCamp stworzonej z myślą o początkujących w zakresie Drupala, jak i zaawansowanych programistach już za 3 miesiące! Jak ważne i warte uwagi jest to wydarzenie, pokazały poprzednie edycje, które gromadziły co roku w jednym czasie i miejscu blisko 80 specjalistów z branży.

Tym razem nasza agencja drupalowa założyła sobie zorganizowanie najlepszej edycji DrupalCamp do tej pory. Nie tylko pod względem ilości obecnych uczestników, ale przede wszystkim pod względem jakościowym eventu. 

Bilety

Sprzedaż biletów na DrupalCamp 2018 ruszyła zaledwie miesiąc temu, a już na tę chwilę prawie cała pula biletów została wyprzedana. Wciąż można się rejestrować, jednak przewidujemy, że w przeciągu kilku najbliższych tygodni sprzedaż zostanie zamknięta. Wszystkich chętnych zapraszamy więc do zakupu biletu już teraz. 

Co z programem? 

Lista prelegentów wciąż pozostaje otwarta, ale na tę chwilę swoją obecność na DrupalCamp Poland 2018 już potwierdzili m.in. Chandeep Khosa - pisał commity do core Drupala; Jeffrey A. "jam" McGuire - partner w Open Strategy Partners; Christian Fritsch - członek zespołu developerów projektu Thunder, który opowie o budowaniu serwisów internetowych na bazie ThunderCMS. Ponadto, gościć będziemy Jaapa Jana Kostera i Mieszka Czyzyka - przedstawicieli firmy GoalGorilla, którzy pracują nad rozwojem dystrybucji drupalowej OpenSocial. Kolejnymi prelegentami jest również Mariusz Gil - znany specjalista w świecie PHP oraz Maciej Łukiański, który ma aż ponad 9 lat doświadczenia z Drupalem. 

Konferencja jest najważniejszym wydarzeniem w branży drupalowej w Polsce. O jej pozycji świadczą chociażby uczestnicy - czołowi eksperci z kraju i zagranicy. Podczas dwóch dni wydarzenia uczestnicy będą mogli dzielić się doświadczeniem i praktycznymi pomysłami na temat nowoczesnego systemu CMS/CMF - Drupal 8 i nie tylko.


Już dziś zapisz się na konferencję DrupalCamp Poland 2018 – ilość miejsc limitowana: https://www.drupalcamp.pl/pl/bilety