logo 16 sesji linuksowej

Droptica na 16 Sesji Linuksowej

Sesja Linuksowa to największa polska konferencja poświęcona rozwiązaniom Open Source oraz najnowszym trendom w systemach z rodziny GNU/Linux. Jej celem jest promowanie idei wolnego oprogramowania. Oto, co o Sesji piszą sami organizatorzy: "Wiemy, że Open Source jest coraz bardziej popularny w rozwiązaniach komercyjnych, jak i domowych. I zależy nam na jego popularyzacji". To zupełnie jak nam! 

Sezon na konferencje w pełni, a gdzie wspiera się ideę wolnego oprogramowania, tam spotkacie naszą agencję drupalową. Nie mogło nas zabraknąć na największym polskim wydarzeniu poświęconym tej tematyce. Z organizatorami Sesji Linuksowej spotykamy się zresztą nie po raz pierwszy. Droptica wspiera Sesję już od 2013 roku!

stoisko Droptica na 16 sesji linuksowej

Naturalnie, tematem przewodnim był system Linux, ale nie zabrakło też wykładów poświęconych Deep Learningowi, konteneryzacji czy konfiguracji serwerów. Dostępne są już nagrania.

Profesjonalizm, z jakim zorganizowano konferencję, zdradza duże doświadczenie osób, które za nią stały. Jako sponsorzy oraz goście konferencji, jesteśmy pod wrażeniem ogromu pracy, jaki organizatorzy włożyli w przygotowanie eventu. 

Gra o DronPonieważ Sesja poświęcona jest szeroko pojętej tematyce Open Source i nie skupia się tylko na jednym języku czy technologii, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ponadto doświadczeni organizatorzy gwarantują zawsze bardzo wysoki poziom konferencji, dlatego zachęcamy do odwiedzin na kolejnych edycjach wydarzenia! Do zobaczenia! ;)

Pobierz nasz darmowy e-book