PHPers Day Gdańsk 2019

Podsumowanie PHPers Day 2019

18.03.2019

Poprzedni weekend był dla nas niezwykle intensywny. Mało tego, zdołaliśmy być w dwóch miejscach jednocześnie! Oprócz zagranicznych podbojów w Londynie, mamy za sobą inny świetny event, PHPers Day w Gdańsku, gdzie byliśmy głównym sponsorem.

PHPers Day 2019

Założeniem organizatorów było przygotowanie luźnego spotkania specjalistów branży IT, po odwołanej konferencji PHPExpo w Ostródzie. To świetna inicjatywa, biorąc pod uwagę, że wielu wybitnych specjalistów miało już ten czas zarezerwowany na całodniowe spotkanie ze społecznością PHP.  Organizatorzy, Leszek Prabucki i Kamil Szarmach, chwycili byka za rogi i zdołali w krótkim czasie przygotować bardzo profesjonalne wydarzenie. 

Droptica jak zawsze chętnie podzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą. Wodzik przedstawił wykład o Drupal 8 - Czyli komponenty Symfony na sterydach! 

Wodzik PHPers Summir 2019

Ponadto, na stanowisku Droptica standardowo wiele się działo. Uczestnicy konferencji mieli możliwość wziąć udział w grze DroppyBird. To klon wciągającego “FlappyBird”, pieszczotliwie zwany przez nas “Grą o Dron”, bo można w niej wygrać drona. Nagrody przyznaliśmy tego dnia aż dwukrotnie. Wyłoniliśmy zwycięzców z najwyższymi wynikami. Gratulujemy!

Uczestnik wygrał drona

Organizatorzy mieli niewiele czasu na przygotowanie całego eventu, jednak PHPersDay 2019 było bardzo przyjemnym spotkaniem, które będziemy długo i pozytywnie wspominać. 
 

Podchodzimy do każdego projektu indywidualnie!
Sprawdź nasze usługi

Wszystkie usługi
Drupal
Symfony
React
PHP
DevOps
Nodejs
Design/UX