Wprowadzamy do naszej oferty tworzenie aplikacji mobilnych

Tworzenie aplikacji mobilnych

Oficjalnie wprowadzamy do oferty naszej agencji drupalowej tworzenie aplikacji mobilnych. Aplikacje tworzymy w Appcelerator Titanium Studio w API 3.0 z wykorzystaniem frameworka Alloy w modelu MVC. Wybierając taką technologię możemy utworzyć aplikacje dla Androida, iOS (iPhone, iPad), dla telefonów i tabletów z jednego kodu. Oszczędzamy czas na tworzenie kilku aplikacji dedykowanych dla różnych urządzeń. 

Appcelerator zapowiada także wsparcie dla nowego systemu Blackberry, są także plany dla wsparcia dla Windows Phone 8. 

Wykonaliśmy taką aplikację dla konferencji DrupalCamp Wrocław

    

Appcelerator Titanium Studio jest platformą open source. Dodatkowo można wykupić płatne usługi. Środowisko programistyczne jest oparte o Eclipse. Programowanie aplikacji odbywa się języku JavaScript. Następnie kody są kompilowan na natywne aplikacje dla odpowiedniego systemu (Android, iOS). W aplikacji do przechowywania danych możemy korzystać z kolekcji i modeli opartych o Backbone.

Aplikacje można zintegrować z aplikacjami internetowymi oprartymi o platformę Drupal za pomocą modułu Services Taka integracja jest wykonana w aplikacji dla konferencji DrupalCamp Wrocław. Dane o wykładach oraz osobach prowadzących wykłady są pobierane ze strony konferencji http://dcwroc.pl za pomocą serwera REST w formacie JSON. 

Zobacz ofertę tworzenia aplikajci mobilnych