Siódme Urodziny Droptica

Agencja Drupalowa Rozkodowana - Refleksje z Okazji 7 Urodzin

Z okazji urodzin zawsze nachodzi nas refleksja nad ubiegłym rokiem. Mówią, że życie zaczyna się po trzydziestce, ale siódemka zdaje się równie magiczną granicą. Droptica z roku na rok rozwija się coraz bardziej, coraz szybciej, coraz bardziej świadomie i pewnie dąży do celu. Co doprowadziło nas do bycia najlepszą agencją Drupalową w Polsce? Co planujemy dalej?

Zaangażowany zespół programistów 

Postawienie sobie celu to oczywiście bardzo dobry początek. Czy to jednak wystarczy, aby odnieść sukces jako agencja drupalowa? Realizacja zamierzonych pomysłów wymaga dużego nakładu pracy, wytrwałości, ale przede wszystkim zaangażowania całego zespołu programistów Drupala.

Kreatywność i zaangażowanie potrzebują otwartości i zaufania. I my to mamy! Droptica to miejsce, gdzie każdy pomysł uważany jest za wartość samą w sobie. 

Solidny zespół to solidny proces

Co zrobić, aby zbudować solidny zespół programistów i osiągać cele firmy? 

Wypowiedz Macka i Grzeska o tworzeniu solidnego zespolu

Droptica rośnie w oczach 

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości czy Drupal to dobra opcja na stworzenie strony internetowej, zachęcam do sprawdzenia poniższych danych. Nasz wzrost to wzrost zapotrzebowania na usługi doświadczonej agencji drupalowej. Zobaczcie sami, ile się u nas zmieniło od poprzednich urodzin.

Statystyki wzrostu Droptica

Certyfikowany zespół Drupal 8 Grand Masters

Sama Droptica istnieje 7 lat, jednak nasze doświadczenie w Drupalu sięga dużo wcześniej. Co tu dużo mówić. Wyniki naszej pracy można śledzić, obserwując stale powiększającą się zakładkę Case Study. Jednak to nie wszystko. Od pewnego czasu sukcesywnie sprawdzamy, jak nasze wieloletnie doświadczenie sprawdza się w oficjalnym teście wiedzy z Drupala. Mam tutaj oczywiście na myśli "Acquia Certification Program". Jak nam idzie? Nieskromnie muszę przyznać, że całkiem dobrze, a nawet bardzo dobrze! Mamy już 13 certyfikowanych developerów, w tym sześciu z nich to Drupal 8 Grand Masters. Na tym na pewno nie poprzestaniemy! Naszym celem jest stały rozwój, ponieważ jesteśmy nie tylko doświadczoną, ale również 'oczytaną' agencją drupalową :)

Poniżej prezentuję dumny certyfikowany skład Droptica. Brawo my!

Drupal Grand Masters photo

Tyle już za nami, a jeszcze więcej przed nami. Właściwy zespół developerów to klucz do sukcesu projektu

Nasz rozwój na ten rok

W Droptica stale się rozwijamy, a co za tym idzie stale rekrutujemy. Może jesteś zainteresowany? Zapraszamy do siebie! :) Szczegóły znajdziesz tutaj. Planujemy zatrudnić jeszcze więcej specjalistów od webdevelopmentu, żeby móc podejmować się jeszcze większe i ambitniejsze projekty.

Oprócz specjalistów od PHP/Drupala planujemy też rozbudowywać nasz team JavaScript (głównie React), co pozwoli nam na stworzenie zróżnicowanych usług.

2019 to był dobry rok. 2020 będzie jeszcze lepszy! :) 

 

 

-