Case Study

Zobacz jak pomogliśmy naszym klientom zbudować ich serwisy internetowe

BOSSA

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska jest jednym z najdłużej działających na rynku domów maklerskich w Polsce.

Tablein.lt

TableIn to system zarządzania restauracjami stosowany przez klientów na całym świecie.

Trainingrealm.com

Aplikacja webowa Training Realm oferuje użytkownikom możliwość logowania treningów, układa grafik treningowy oraz dopasowuje trudność cykli treningowych do poziomu użytkownika.

ESNcard.org

Portal ESNcard.org jest sercem systemu ESNcard. Pozwala on na zarządzanie bazą zniżek i kodów promocyjnych, z których korzystają międzynarodowi studenci w całej Europie.

Wydawnictwo WAM - największe wydawnictwo katolickie w Polsce

Strona Wydawnictwa WAM to bardzo dobry przykład pokazujący, że Drupal jest idealną platformą dla dużych systemów e-commerce.

Boplan

Boplan to firma produkcyjna z Belgii sprzedająca swoje produkty na całym świecie. Strona firmy jest oparta o system Drupal. Droptica od wielu miesięcy zajmuje się rozwojem i utryzmaniem głównej strony internetowej firmy Boplan.

Better Regulation - wyjątkowo złożony projekt na Drupalu

Wyjątkowo złożone, długo trwające, dynamiczne i technicznie wymagające projekty? Damy radę!

Aplikacja do zarządzania zapisami na wydarzenia i konferencje dla NATO

NATO stale prowadzi szkolenia, ćwiczenia, treningi, itp. Dzięki aplikacji napisanej w oparciu o system Drupal zarządzanie wydarzeniami i zapisami na wydarzenia zostało uproszczone i przyśpieszone.

Bloomwell

Serwis Bloomwell.com oferuje dokumenty prawnicze dostosowane do potrzeb klienta po wykonaniu opłaty jednorazowej lub na podstawie cyklicznych płatności. Użytkownik może automatycznie wygenerować dokument po odpowiedzi na serię pytań. Na podstawie odpowiedzi generowane są dokumenty w formacie PDF.

Kwestia Smaku - serwis z bardzo dużą ilością użytkowników

Jeśli kiedykolwiek się zastanawiałeś/aś czy Drupal może obsłużyć duży ruch rzędu kilku tysięcy użytkowników jednocześnie, to sprawdź serwis KwestiaSmaku.com

Intranet dla firmy Telefonia DIALOG S.A.

Nowoczesny system intranetowy dla firmy zatrudniającej ponad 1000 osób. Celem projektu było zwiększenie zaangażowania pracowników w życie firmy poprzez nowe funkcje i wygląd serwisu intranetowego.

Porozmawiajmy o Twoich projektach

Napisz do nas