Zdjęcie główne blog post DrupalCamp London 2020

Agencje Drupalowe Ruszają Na DrupalCamp w Londynie 2020

DrupalCamp London to świetne wydarzenie dla wszystkich agencji Drupalowych. Jest to konferencja, gromadząca setki ekspertów od Drupala z całego świata, którzy używają, rozwijają, projektują i wspierają platformę Drupala. Dlatego też niezmiennie pojawimy się tam i w tym roku. 

Droptica sponsorem DrupalCamp London 2020

Z dumą sponsorujemy i bierzemy udział w tegorocznym DrupalCamp London. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 marca 2020 r. w Londynie.

DrupalCam London grafika sponsora

Oczekuje się, że DrupalCamp London przyciągnie ponad 500 specjalistów z całego świata, gdzie będą mogli odkrywać innowacje Drupala, jakie nowości czekają nas w Drupalu 9 i wszystkie pozostałe funkcjonalności związane z Drupalem.

Z naszej strony zostaną zaprezentowane dwa wykłady przez Macieja Łukiańskiego. Mianowicie:

  1. Droopler 2.0 - strony biznesowe na Drupalu.
  2. Szkolenie dla developerów PHP w Drupalu (jak my to robimy Droptica).

Nie przegap! :)

Jesteśmy częścią społeczności Drupala

Jesteśmy wiodącą polską agencją Drupalową wspierającą społeczność Drupala. Jako zapaleni zwolennicy technologii Open Source, w miarę możliwości angażujemy się w inicjatywy wspierając nowe moduły oraz sponsorując lub organizując lokalne spotkania Drupala.

Spotkajmy się na naszym stoisku

Zapraszamy wszystkich do stolicy Wielkiej Brytanii, aby dołączyli do zdolnych umysłów w Drupalu podczas trzydniowego DrupalCamp w samym sercu Londynu. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska Droptica, gdzie będzie czekała nas Was do zgarnięcia spersonalizowana maskotka Drupala.

Dowiedz się więcej o DrupalCamp London i jak wziąć udział tutaj: https://drupalcamp.london/.

To jak? Możemy liczyć na Twoją obecność? 

-