Blog /JavaScript

React jest idealny do tworzenia super-szybkich i zgrabnych aplikacji frontendowych. Świetnie nadaje się do budowania interfejsów użytkownika dla skomplikowanych i pełnych danych backendów. W tym poście pokażę, w jaki sposób wykorzystaliśmy React do utworzenia nowoczesnej aplikacji dla systemu Drupal 7. TableIn to system zarządzania restauracjami stosowany przez klientów na całym świecie. Rdzeń systemu został zbudowany w Drupalu7 i z powodzeniem realizuje swoje cele.

Technologie frontendowe są niezwykle dynamicznie rozwijającym się polem branży programistycznej. Coraz częściej zaczynając nowe projekty, programiści Drupala decydują się na porzucenie czystego JavaScript i jQuery na rzecz nowoczesnego frameworka do budowania warstwy klienta aplikacji. Pojawia się wtedy dylemat, którego z nich użyć. Pod uwagę brane są zazwyczaj trzy pozycje: Vue, React i Angular.

React.js to bardzo popularny framework JavaScript stworzony przez Facebooka. Pozwala na tworzenie przepięknych, interaktywnych i szybkich interfejsów, w których użytkownicy się zakochają. Drupal z kolei to fantastyczny CMS, na którym zbudować można małe, średnie o ogromne strony internetowe. Czasem możesz chcieć połączyć oba te frameworki, np.

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach