Blog /React.js

Czy React to tylko chwilowa moda, czy jeden z fundamentów nowoczesnego frontendu? W naszym przewodniku odkryjemy, jak ta biblioteka może przekształcić Twoje podejście do projektowania aplikacji. Zbadamy jej kluczowe koncepty, praktyczne zastosowania i najlepsze praktyki, niezbędne do efektywnego wdrażania w projektach IT.

Next.js i React to technologie oparte na JavaScripcie, które są potężnymi narzędziami w świecie frontendu. Każde z nich ma solidne funkcje. Zatem dzięki wykorzystaniu obu frameworków, nasz projekt może dużo zyskać. W jakich przypadkach warto więc połączyć Next.js i Reacta? I jak konkretnie należy to zrobić? Te kwestie oraz cechy obu technologii opiszemy w naszym artykule.

React jest idealny do tworzenia super-szybkich i zgrabnych aplikacji frontendowych. Świetnie nadaje się do budowania interfejsów użytkownika dla skomplikowanych i pełnych danych backendów. W tym poście pokażę, w jaki sposób wykorzystaliśmy React do utworzenia nowoczesnej aplikacji dla systemu Drupal 7. TableIn to system zarządzania restauracjami stosowany przez klientów na całym świecie. Rdzeń systemu został zbudowany w Drupalu7 i z powodzeniem realizuje swoje cele.

React.js to bardzo popularny framework JavaScript stworzony przez Facebooka. Pozwala na tworzenie przepięknych, interaktywnych i szybkich interfejsów, w których użytkownicy się zakochają. Drupal z kolei to fantastyczny CMS, na którym zbudować można małe, średnie o ogromne strony internetowe. Czasem możesz chcieć połączyć oba te frameworki, np.

MG 1202 Blur

Porozmawiajmy o Twoich projektach