5 powodów, dla których warto wybrać pracę w Droptica

5 powodów, dla których warto wybrać pracę w Droptica

W pracy spędzamy bardzo dużo czasu. Według OECD to ponad 1800 godzin w roku! Miejsce, gdzie przebywa się niemal tyle czasu, co we własnym łóżku, powinno być zatem wygodne, a atmosfera komfortowa. Zobacz, jak w naszej agencji drupalowej dbamy o to, aby praca była przyjemna i produktywna! ;)

1. Jakość naszej pracy jest bezkompromisowa

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że zapytany o projekty, pomyślałeś ”Ech, szkoda gadać!”, to najwyższy czas na zmianę pracy. 
Dla nas jakość jest wartością samą w sobie. Od początku istnienia firmy nadrzędna jest dbałość o to, by wytwarzane przez Droptica oprogramowanie było wolne od błędów i działało zgodnie z założeniami klientów. Tworzymy produkty, którymi można się pochwalić (i chętnie to robimy). 

2. Wykorzystujemy najlepsze oprogramowanie i najnowsze technologie

Jakość naszego oprogramowania to bezpośredni wynik stosowania zwinnego podejścia do programowania oraz wykorzystywania najlepszego oprogramowania i technologii. Z jednej strony wykorzystujemy rozwiązania pewne i sprawdzone, z drugiej – nie boimy się eksperymentów. 
Więcej o tym, jak pracujemy i jakiego oprogramowania używamy, przeczytasz w naszych poprzednich wpisach:

3. Pomagamy zadbać o zdrowie

Wiemy, że intensywna praca przy biurku często daje w kość (głównie w ogonową ;)). Dbamy, żeby praca u nas nie odbijała się na Twoim zdrowiu.

Ergonomiczny sprzęt

Większość naszych biurek posiada regulację wysokości blatu. Korzystamy też z wygodnych, regulowanych foteli i dostosowanych urządzeń peryferyjnych… a jeśli masz dość swojego krzesła, są jeszcze biurka do pracy na stojąco lub piłki gimnastyczne do siedzenia.
Zdjęcie stanowiska pracy. Widoczne są dwa monitory, mysz na podkładce i klawiatura, na której oparte są czyjeś dłonie


Zdrowe przekąski

U nas "owocowy piątek" trwa cały tydzień! Wspólnie ustalamy, jakie przekąski powinny znaleźć się w biurze. Nie brakuje owoców, wody mineralnej i soków, zbożowych batoników i innych snacków. Masz ściśle ustaloną dietę lub po prostu chcesz zjeść coś w biurze bez wyrzutów sumienia? Nie ma problemu!
Foto. Na pierwszym planie ostrość ustawiona na koszyk kolorowych owoców. W głębi ktoś nierozpoznawalny siedzi pochylony nad stołem.


Sport

Chcesz być w formie? Refundujemy połowę kwoty Twojej karty Multisport i pomagamy Ci zrobić z niej dobry użytek. 

Zwyciężcy ostatniego wyjścia na gokarty

Darmowy pakiet medyczny

Czasem dieta i ruch nie wystarczają, a wizyta u lekarza jest konieczna. Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego pomoże Ci chronić Twoje zdrowie.

4. Oferujemy jasne zasady i wpływ na firmę

Gramy w otwarte karty. W Droptica pracujesz na zasadach, które znasz, bo pomagasz w ich ustalaniu. Wspólnie decydujemy o tym, jakie zasady obowiązują w biurze i na projektach. Samodzielnie decydujesz także o tym, ile godzin przepracujesz w miesiącu i w jakich godzinach pracujesz.

5.  Ciągły rozwój

Chętnie podejmujemy się dużych i ambitnych projektów, aby dostarczać coraz więcej drupalowych usług, a następnie dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi, bo mocno wierzymy, że wiedza, to jedna z rzeczy, które paradoksalnie mnożą się, kiedy się je dzieli. Jesteśmy częstymi sponsorami i bywalcami konferencji i meetupów, sami również prowadzimy szkolenia i treningi. Nasi developerzy mają możliwość wyrobienia certyfikatów, a także dostęp do stale rozwijanej biblioteki specjalistycznych książek i kursów. 

Foto. Zdjęcie wykonane na konferencji PHPers w Poznaniu. Stoisko Droptica. Maciej Łukiański dyskutuje z jednym z uczestników spotkania.

Jeżeli interesuje Cię praca, która będzie produktywna, rozwijająca i po prostu przyjemna, aplikuj do Droptica! Poznaj nasz zespół...

...a następnie dołącz do niego! :)

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy i co jeszcze możemy Ci zaoferować: 

PRZEJRZYJ NASZE OFERTY PRACY

2. SEO dla strony internetowej na Drupalu