-

Usługi WordPress Development

Profesjonalne usługi WordPress dostosowane do potrzeb firm poszukujących wysokiej klasy projektu i funkcjonalności strony internetowej.

Wybierz rozwiązania WordPress dla swojej firmy

W Droptica specjalizujemy się w usługach WordPress development, gwarantując, że Twoja witryna nie tylko świetnie wygląda, ale też działa jak najlepiej. Odkryj rzeczywistość, w której najnowocześniejszy design łączy się z płynną funkcjonalnością. Aby to osiągnąć, dostosowujemy Twój system zarządzania treścią WordPress CMS do codziennego przepływu pracy, integrujemy Twoją identyfikację wizualną ze stroną internetową, dostosowujemy jej szablon, zapewniamy bezpieczeństwo i solidność całego systemu, a także wiele więcej.  

Nasze usługi WordPress

Instalacja WordPress

Od koncepcji, po działającą witrynę – wprowadzamy Twoją wizję strony na WordPress w życie z niezrównaną precyzją. Wdrażamy serwisy internetowe z dbałością o SEO, optymalizację prędkości, bezpieczeństwo techniczne i funkcjonalność zarządzania treścią.

Niestandardowe wtyczki WordPress

Wyjdź poza standard dzięki customowym wtyczkom WordPress zaprojektowanym z myślą o Twoich unikalnych potrzebach biznesowych. Integrujemy także rozszerzenia i moduły innych firm, abyś mógł łatwo połączyć stronę z systemami, z których korzystasz.

Wsparcie WordPress

Nasza praca nie kończy się w momencie uruchomienia witryny. Oferujemy dedykowane usługi wsparcia 24/7, zapewniając płynne działanie strony WordPress w dzień i w nocy. Programiści WordPress mogą pomóc w aktualizacjach systemu, dostosowywaniu motywów i tworzeniu kopii zapasowych.

Projektowanie stron WordPress

Uzyskaj dla swojej witryny WordPress dopracowaną estetykę połączoną z designem przyjaznym dla użytkownika. Zaplanujemy wygląd Twojej strony internetowej, zapewniając odwiedzającym intuicyjną nawigację i praktyczne funkcje.

Analiza WordPress

Wykorzystaj szczegółowe informacje, aby poprawić wrażenia użytkowników i zwiększyć wydajność witryny internetowej. Możemy wdrożyć wtyczki analityczne, aby Twoje statystyki były bardziej dostępne i przejrzyste.

Audyt WordPress

Nasi programiści WordPress mogą przeprowadzić kompleksowe kontrole (np. przegląd kodu, sprawdzenie wersji, analizę szybkości strony), aby upewnić się, że Twoja witryna jest zoptymalizowana pod SEO, bezpieczna i otwarta na rozwój.

-

Rozwijaj projekty WordPress z Droptica

W Droptica mamy na pokładzie programistów WordPress i innych profesjonalistów, którzy pomogą Ci zaplanować oraz wdrożyć Twoją stronę internetową. Możemy pracować ramię w ramię, aby dostarczać projekty, które realizują wiele celów.

Na przykład:

  • Strony biznesowe
  • Blogi korporacyjne
  • Sklepy internetowe
  • Portfolia
  • Platformy edukacyjne.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jak najbardziej! Oferujemy usługę płynnej migracji WordPress. Zapewniamy, że zawartość strony, elementy projektu i funkcje zostaną przeniesione do WordPress bez żadnych problemów.

Tak, wszystkie nasze projekty WordPress są responsywne, zapewniając nienaganne wrażenia użytkownika na wszystkich urządzeniach – od komputerów stacjonarnych, po smartfony.

SEO jest integralną częścią naszego procesu rozwoju. Zapewniamy czysty kod, szybki czas ładowania strony i integrujemy wtyczki SEO. Ponadto oferujemy wskazówki dotyczące optymalizacji treści w celu zwiększenia pozycji witryny w wyszukiwarkach.

Przestrzegamy standardów kodowania WordPress i najlepszych praktyk, aby Twoja strona internetowa pozostawała kompatybilna z przyszłymi aktualizacjami rdzenia. Ponadto testujemy wszystkie główne aktualizacje w środowisku przejściowym przed ich zastosowaniem, aby upewnić się, że wszystko działa płynnie.

W Droptica nasze relacje nie kończą się po uruchomieniu witryny. Oferujemy stałe wsparcie, utrzymanie i aktualizacje, aby Twoja witryna WordPress była aktualna i skuteczna dla Twojej firmy. 

Wierzymy w przejrzystość. Wszystkie koszty są omawiane z góry, a wszelkie potencjalne dodatkowe wydatki są jasno komunikowane. Nasze umowy serwisowe nie zawierają żadnych ukrytych opłat.

Możemy tworzyć różne projekty WordPress - od blogów korporacyjnych i witryn biznesowych z wieloma funkcjami, po proste strony internetowe z portfolio oraz złożone sklepy internetowe.

 
-

Potrzebujesz zespołu programistów WordPress?