-

Intranet

Zbuduj intranet dla swoich pracowników, aby mogli się łatwo komunikować, znajdować potrzebną dokumentację lub wnioskować o urlop - wszystko w jednym miejscu. W Droptica możemy Ci pomóc.

W Droptica projektujemy intranety, których funkcje ułatwiają pracę wszystkich członków zespołu.

Ułatw życie swoim pracownikom dzięki intranetowi

Intranet lub extranet to doskonały punkt wyjścia dla wszystkich Twoich pracowników. Jest to podstawowa platforma do łączenia się i pozostawania w kontakcie z firmą, szczególnie dla osób pracujących zdalnie i w trybie rozproszonym. Sprawia, że członkowie zespołu mogą poczuć się częścią dużej, tętniącej życiem organizacji i dostrzec swój wpływ na nią. Intranet pozwala im być na bieżąco z tym, co dzieje się w innych działach i zobaczyć, jak wszyscy razem pracują na sukces organizacji.

Intranet opracowany przez Droptica umożliwia łatwe pisanie i publikowanie artykułów na platformie.

Oddaj głos swoim pracownikom

System intranetowy to nie tylko zbiór informacji do przeglądania. To żywy organizm, który pozwala pracownikom uczestniczyć w życiu organizacji. Pracownicy mogą go używać na przykład do proponowania zmian w firmie. Inni mogą głosować nad nimi i pomagać w ich realizacji. Intranet pozwala również promować kulturę organizacyjną firmy i dzielić się wiadomościami z różnych działów. Łatwe tworzenie wpisów na blogu sprawia, że każdy może zostać oddelegowany do pisania i publikowania artykułów.

Intranet daje dostęp do ważnych procesów i projektów w firmie, a także pozwala tworzyć poradniki FAQ

Zapewnij zespołowi aktualne informacje i monitoruj projekty

Budując korporacyjny intranet dla swojej organizacji, możesz wspierać procesy zarządzania projektami i zapewniać dostęp do informacji wszystkim zaangażowanym osobom. Jednocześnie możesz łatwo kontrolować uprawnienia użytkowników i decydować, kto np. może  zobaczyć dane osobowe, a kto ma wgląd w raporty lub narzędzia. Platformy intranetowe umożliwiają również łatwe tworzenie widoków, takich jak certyfikaty specjalistów, hierarchie pracowników, czas trwania projektów lub sekcja często zadawanych pytań, aby pracownicy byli na bieżąco.

Platformy intranetowe mogą mieć takie funkcjonalności jak checklista, kalendarz czy sekcja z newsami

Rozwiąż problemy komunikacyjne w firmie

W Droptica często słyszymy, że firmy zmagają się ze słabą komunikacją między pracownikami i nieefektywnym przekazywaniem informacji służbowych. Dlatego pomagamy budować dobrze zorganizowane systemy intranetowe jako rozwiązanie problemu. Projektujemy wielojęzyczne platformy z intuicyjnym interfejsem, przejrzystą strukturą treści, opcją przesyłania dokumentów, czatem do wymiany pomysłów i wieloma innymi opcjami. Możemy dostosować portal korporacyjny do potrzeb Twojej organizacji i - przede wszystkim - Twoich pracowników.

Funkcjonalny intranet zapewnia intuicyjną nawigację i dobrze rozmieszczone sekcje dla pracowników.
Intranet w Droptica możemy zaprojektować w taki sposób, aby był spójny z identyfikacją marki.

Umów się na bezpłatne demo intranetu

Chcesz odkryć pełny potencjał platformy intranetowej? Pozwól nam pokazać, jak intranet może usprawnić komunikację i poprawić współpracę w Twoim zespole. 

Zarezerwuj bezpłatne, spersonalizowane demo i przekonaj się, jak intranet może wpłynąć na Twoją organizację.

Odkryj, jak dobry może być Twój system intranetowy

Na tej stronie internetowej możesz zobaczyć kolekcję projektów intranetowych, które stworzyliśmy w Droptica dla naszych klientów lub w celu doskonalenia naszych umiejętności. Podoba Ci się któreś z rozwiązań? Pomożemy Ci dostosować platformę korporacyjną do Twoich indywidualnych wymag

W systemie intranetowych można stworzyć sekcję prezentującą hierarchię organizacyjną w firmię.

Dlaczego warto współpracować z Droptica?

W Droptica mamy doświadczenie w budowaniu intranetów. Używamy do tego Drupala, z którym pracujemy ponad 10 lat. Pomagamy zaplanować funkcje, które najlepiej sprawdzą się w Twojej organizacji, wdrażamy intranety i extranety na Drupalu, utrzymujemy je i zapewniamy wsparcie. Projektujemy również przyjazne dla użytkownika interfejsy z przejrzystą nawigacją, dzięki czemu pracownicy mogą szybko i łatwo znajdować to, czego potrzebują. Współpracując z nami, wybierasz przejrzysty proces. Masz bieżący dostęp do informacji o projekcie, budżecie i postępach. Może więc pora rozpocząć wspólną przygodę?

Portal intranetowy to dobre miejsce do zbierania narzędzi używanych przez pracowników firmy.

Jakie funkcje możemy wdrożyć w Twoim intranecie?

Poznaj bogate funkcje naszych systemów intranetowych i extranetowych na Drupalu, zaprojektowanych w celu usprawnienia komunikacji, poprawy współpracy między różnymi działami i zwiększenia produktywności w organizacji.

Dzięki poniższym rozwiązaniom Twoi pracownicy w jednym miejscu znajdą wszystko, czego potrzebują do codziennej pracy - narzędzia, dokumentację, listy projektów i nie tylko.

Intranet może służyć do różnych celów, tu przykład prezentacji dostępnych benefitów i punktów.

Technologia stojąca za intranetami i extranetami

Portale intranetowe i extranetowe tworzymy w oparciu o system Drupal. Jest to oprogramowanie open source napisane w PHP. Wykorzystuje ono komponenty frameworka Symfony. Drupal doskonale nadaje się do systemów intranetowych. Jest bardzo elastyczny i pozwala na tworzenie platformy etapami. Łatwo zintegrować go z istniejącymi systemami firmy i oferuje obsługę wielu języków. Dzięki temu można go wykorzystać do zarządzania treścią i komunikacji w międzynarodowym środowisku.

Droptica to największy zespół specjalistów Drupala w Polsce. Wybierając nas, stawiasz na doświadczonych ekspertów.

Integracja intranetu z zewnętrznymi systemami

Intranet nie musi być autonomiczny. Możemy zintegrować go z innymi rozwiązaniami używanymi w Twojej organizacji.

-

LDAP/Active Directory

W Droptica specjalizujemy się w płynnej integracji systemów intranetowych z protokołami LDAP. Zapewnia to zwiększone bezpieczeństwo i usprawnioną kontrolę dostępu w organizacji. 

-

Systemy ticketowe

Możemy połączyć Twój intranet z systemem zgłoszeń (np. Jira, Redmine, Trello itp.). W ten sposób możesz prezentować pracownikom przypisane do nich zadania w intranecie. 

-

REST/JSON, XML, SOAP

Nasi specjaliści mogą zintegrować Twój intranet z dowolnymi systemami (np. ERP, CRM, oprogramowaniem marketingowym), umożliwiając komunikację za pośrednictwem API (REST / JSON, XML, SOAP itp.).

Wpisy blogowe o intranecie

Przeczytaj nasze artykuły o systemach intranetowych, ich zaawansowanych funkcjach i sposobach wykorzystania platformy do zwiększenia zaangażowania pracowników.

-

Chcesz wdrożyć extranet lub intranet w swojej firmie?