Tworzenie strony internetowej jest bardzo pracochłonnym procesem. Wymaga dość dużo czasu i zasobów. Jednak osoby, które biorą udział w budowaniu stron i aplikacji internetowych zauważyły, że niektóre elementy czasami się powtarzają. Aby nie wymyślać już istniejących rozwiązań, zaczęły one wyodrębniać powtarzające się elementy jako komponenty. W tym tekście pokażę, w jaki sposób można wykorzystać komponenty na przykładzie dystrybucji Drupala Droopler oraz biblioteki Bootstrap.

Obok podstrony kontaktu, podstrona z ofertą jest jedną z kluczowych części witryny internetowej. Jest ona również jednym z podstawowych elementów skutecznej strony firmowej. Przedstawienie zakresu usług jest zwykle głównym celem jej istnienia. Pokażemy krok po kroku, jak stworzyć stronę z ofertą w Drooplerze - dystrybucji Drupala.

Przez: Piotr Miarka

Strona główna jest najważniejszym elementem witryny internetowej. To od niej zależy pierwsze wrażenie użytkownika, czy zostanie on na stronie, czy będzie zainteresowany ofertą firmy oraz samą firmą. Pokażemy Ci, jak w kilku prostych krokach stworzyć stronę główną, która pozwoli utrzymać uwagę użytkowników.

Dzięki modułowej konstrukcji i wysoce parametrycznemu SCSS możesz łatwo dostosować elementy motywu.